Vaikų pomėgiai arba kas laimi "Lukas Šiaudelis deda iš viršaus"

Vaikų pomėgiai arba kas laimi "Lukas Šiaudelis deda iš viršaus"

12. Jul 2018, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Groti gitara, svajoti, atostogauti, šėlti, šokinėti, bėgioti, šūkauti, statyti, konstruoti, statyti lego, smėlio pilis...- štai ką labiausiai jūsų vaikai mėgsta veikti. Ech, vaikystė ;)

***

Tomas Dirgėla – rašytojas, LRT radijo laidos vaikams kūrėjas ir vedėjas – geriausiai jauniesiems skaitytojams pažįstamas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“ autorius. Pirmoji šios serijos knyga „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Antrąją premiją už geriausią metų knygą vaikams.

„Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“ – septintoji autoriaus knyga vaikams.

Susipažink – Lukas Šiaudelis. Jis kas antrą dieną vaikšto basas, pusryčių valgo sumuštinį su dešros nuotrauka ir gyvena su tėčiu, gauja tarakonų bei žiurke, kuri nuolatos sugraužia jo namų darbus. Didžiausia Luko aistra – krepšinis, o mėgstamiausias krepšininkas – Jonas Kamuoliūnas. Nors vaikai iš Luko šaiposi, o didžiausias mokyklos peštukas net grasina susidoroti, berniukas nesiliauja lankyti treniruočių, nes turi tikslą – įrodyti, kad jis taip pat gali puikiai žaisti krepšinį.

Kas nutinka, kai į tavo rankas patenka NBA lygoje žaidžiančio krepšininko batai? O kai nenuleidi rankų ir pradedi tikėti savimi? Ar visada priešas vertas tik sutriuškinimo, o sena meilė nerūdija? Atsiversk knygą ir sužinosi. 

Traukiame laimėtoja - Reaqua!

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 12. Jul 2018, 20:39

Sveikinimai 😀

reaqua reaqua 12. Jul 2018, 19:03

Jeee ! 🎉 aciu 🌷

saulelydis123 saulelydis123 12. Jul 2018, 07:22

Reaqua, sveikinam!