Su vaiku - į miuziklą

Su vaiku - į miuziklą

27. Sep 2017, 09:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Savo mažuosius tėvai šiandien vedasi daug kur – į spektaklius, koncertus, kino filmus, parodas, kitokius renginius. Žinoma, skirtus vaikams. Ar žinote, koks vaikų laukiamiausias metų renginys? O gi Kakės Makės gimtadienis.

 Gimtadienio šventė vyks net keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje („Siemens“ arenoje“, lapkričio 12 d.), Klaipėdoje („Švyturio“ arenoje lapkričio 19 d. ), Kaune („Žalgirio arenoje“ lapkričio 26 d.), ir Panevėžyje („Cido“ arenoje gruodžio 3 d.). Dėmesio! Visų švenčių pradžia – 16 val.! Bilietų dar yra, tad pats laikas jų įsigyti.

Miuziklą Kakės Makės gimtadieniui sukūrė kompozitorius Rokas Radzevičius ir dainininkė Aistė Smilgevičiūtė. Abu jie parašė visiškai naujas daineles, tad populiariausių knygelių istorijos darniai sugulė į vieną nuotaikingą ir gražų kūrinį.

Renginys numatomas išties įspūdingas, jame skambės daug muzikos, aktoriai dainuos, šoks ir vaidins. Į jį, pasipuošę šventiniais margaspalviais rūbais, atvyks visi Kakės Makės draugai: Netvarkos nykštukas, monstrai Nanaisa ir Mamaisa, šuniukas, kiemo draugai, Didelė Tamsa, Pabaisa Tingiu Nė Krust. Žinoma, ir Kakės Makės mama, tėtis, senelė.

Norite, kad jūsų mažieji išties smagiai praleistų laiką? Padarykite jiems staigmeną – pakvieskite nueiti į Kakės Makės gimtadienį.