Slidinėjimas šeimoms, suaugusiems ir vaikams

Slidinėjimas šeimoms, suaugusiems ir vaikams

16. Jan 19:04 Edita Dembinskienė Edita Dembinskienė

Nori važiuoti į kalnus, bet nemoki čiuožti slidėmis ar snieglente, tai ši stovykla Tau! Patyrę instruktoriai padės savo praktinėmis ir teorinėmis žiniomis atsistoti ant slidžių ar snieglentės ir be baimės čiuožti. Padės, patars, kaip elgtis kalnuose, kaip išsirinkti sau tinkamą inventorių, aprangą. Šis savaitgalis, Tau gali būti ypatingas! Po stovyklos be įtampos čiuoždamas slidėmis ar snieglente, galėsi mėgautis kalnais. Stovyklos tikslas padrąsinti tuos, kurie vis dvejoja, atideda ir nesiryžta... Atmink, amžius ne rodiklis, pradėti niekada ne vėlu.

Stovykloje taip pat laukiami: pažengę ar pabandę ir mokantys čiuožti su slidėmis ar snieglente. Instruktorių pagalba galėsite užtvirtinti ir patobulinti savo žinias, išmoksite naujų dalykų ar "freestyle" triukų. Susipažinsite su snow parko figūromis. 

Pamokos vyks uždaroje slidinėjimo trasoje Druskininkuose – „Snow Arena“. Snow arenos keltuvai, tinkamas kalno nuolydis ir nekintanti oro temperatūra suteikia mums galimybę greičiau tobulėti, laisviau mokytis, patogiau kilti į kalną ir juo leistis. Aštuonių hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos su naujausiais šveicariškais kalnų keltuvais. Sniegas garantuotas nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Tu gali rinktis stovyklos datas, kurios numatytos žemiau. Gali rinktis  vienos dienos pamoką, gali rinktis dviejų dienų pamoką, gali rinktis ar norėsi likti su nakvyne ar be nakvynės...

Savaitgalinėse stovyklose laukiami: šeimos - tėvai su vaikais (vaikų rekomenduotinas amžius nuo 6 metų) ir suaugę. 

Vienos dienos pamokose laukiami: šeimos - tėvai su vaikais (vaikų rekomenduotinas amžius nuo 6metų), atskirai vaikai nuo 8metų ir suaugę. 

Pamokų trukmė per 1 dieną  - 4 valandos.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Apgyvendinimas sodyboje su visais patogumais (kurie pasirinkote su nakvyne);
 • Maitinimas  - pietūs;
 • Instruktorių paslaugos (teorija ir praktika) - slidinėjimo snieglente ar slidėmis pamokos pagal specialią programą slidinėjimo trasose. Teorijos pamokos - kaip išsirinkti sau tinkamą snieglentę ar slides, apsaugos priemones, batus, slidžių ar snieglenčių priežiūra.
 • Dviejų dienų slidinėjimo bilietai;


SVARBI INFORMACIJA

 • Su savimi reikia turėti slidinėjimo aprangą: pirštinės, striukė, slidinėjimo kelnės.  
 • Su savimi reikia turėti slidinėjimo inventorių: slidės ar snieglentė, batai, šalmas. Inventorių galima bus išsinuomoti pačioje Snow arenoje arba pas mūsų partnerius Vilniuje – http://manoslides.lt/ ar kitoje Jums patogioje parduotuvėje.
 • Stovykloje yra galimybė dalyvauti kartu su vaikais, tik atkreipkite dėmesį, kad vaikučiams stovyklos programa, bus tokia pat, kaip ir suaugusiems, tad jei vaikutis yra labai mažas, mums bus sudėtinga skirti dėmesį tik jam.
 • Vienos dienos pamokose gali dalyvauti atskirai vaikai nuo 8 metų. 
 • Registruojantis būtinas avansinis mokėjimas – 20%.
 • Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus arba perkelti į kitą grupę. Apie atšaukimą, pasikeitimus informuosime ne vėliau nei prieš 7 dienas iki stovyklos pradžios.
 • Daugiau informacijos apie „ Snow Areną“: www.snowarena.lt

DAUGIAU APIE STOVYKLĄ SKAITYKITE ČIA: https://www.aktyvusstovyklavimas.lt/slidinejimas/slidinejimo-stovyklos-seimoms-ir-suaugusiems/172-slidinejimo-savaitgalis-suaugusiems-ir-seimoms