Šeimos kelionė: 5 įspūdingos vietos nuotykių ieškotojams

Šeimos kelionė: 5 įspūdingos vietos nuotykių ieškotojams

29. Mar 2018, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Atėjus pavasariui pradedame ruoštis ilgai lauktoms atostogoms. Planuojantiems keliones su vaikais, dažnai iškyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris nudžiugintų visą šeimą. Išeitis yra – visai netoliese esančios šalys kviečia aplankyti įspūdingus atrakcionų ir nuotykių parkus. Vaikams toks atostogų nuotykis paliks neišdildomų įspūdžių, o tėvus bent trumpam nukels į vaikystę.

„Šeimos, vykdamos atostogauti, dažnai renkasi kelionę nuosavu automobiliu. Kone kiekvieno vaiko svajonė aplankyti populiariausius nuotykių parkus, kuriais garsėja Danija ir Vokietija. Tačiau į šias šalis nukeliauti norintys lietuviai neretai vargsta važiuodami ilgą kelią per Lenkiją. Tam, kad kelionė nevirstų vargu, dalį atstumo galima lengvai įveikti persikeliant keltu iš Klaipėdos“, – sako Neringa Sinkevičienė, DFDS Rinkodarinių kampanijų Baltijos šalims vadovė.

Pasak jos, tokia kelionė turi ne vieną privalumą. Keliantis keltu su automobiliu, galima pasidžiaugti jūros vaizdais, pasimėgauti gardžia vakariene, vaikai gali linksmai praleisti laiką žaidimų kambaryje, o naktį patogu išsimiegoti kajutėse.

Nepamirštama vaikystės šalis Danijoje – „Legolendas“

20180328114721-38073.jpg

Lego – tarsi slaptasis kodas, atveriantis duris į kiekvieno vaiko fantazijos pasaulį. Tik įėję pro „Legolendo“ vartus, atsidursite visai kitame pasaulyje ir kur bepasisuksite – bus vien kaladėlės. Bilundo mieste, save tituluojančiame vaikų sostine, nebūtina ieškoti papildomų pramogų, nes jų nestigs šiame pramogų parke, o mažieji tikrai nenorės palikti šios įspūdingo dydžio žaidimų aikštelės.

„Lego Ninjago“ pasaulyje laukia lazerių labirintas, laipiojimas uolomis, poliarinės šalies pingvinai. Nustebins ir ekspedicija po jūros paviršiumi esantį fantastišką lego pasaulį – galėsite pasigrožėti net įvairiausiomis gyvomis žuvimis, rykliais. Šiemet „Legolendas“ švenčia jau 50-ąjį gimtadienį, tad laukia dar daugiau pramogų nei įprastai. Bus statomas aukščiausias lego bokštas, vyks „Ferrari“ mašinų paradas, koncertas vaikams ir kitos linksmybės.

20180328114740-40424.jpg

Jei turėsite laiko, visai netoliese šio parko yra įsikūrę ir „Lego namai“. Užsukę į konstrukcinių žaidimų meka vadinamą namą, liksite sužavėti 15 metrų aukščio kūrybiškumo medžiu, pastatytu iš daugiau nei 6 mln. kaladėlių. Čia verta aplankyti galeriją, kurioje išvysite lego konstrukcijų iš viso pasaulio – nuo didžiausių dinozaurų iki mažų gyvūnėlių bei įvairiausių pastatų ar fantastinių būtybių. Atskirai įrengtose zonose išlaisvinsite savo kūrybiškumą ir konstruosite, ką tik širdis geis. Robotikos laboratorijoje kartu su vaikais galėsite valdyti robotus ir spręsti įvairius galvosūkius. Terasose įrengtose žaidimų aikštelėse pasimėgausite povandeninio laivo kelione, pajodinėsite kupranugariu arba paplaukiosite šokinėjančia banglente. 

Šią vaikystės šalį lengvai pasieksite pasirinkę kelionę keltu iš Klaipėdos į Karlshamną (Švedijoje), nuo kurio automobiliu per kelias valandas nukeliausite į Bilundą. O pasirinkę kelionę kryptimi Klaipėda – Kylis, su nuosavu automobiliu lengvai pasieksite vienus iš įdomiausių atrakcionų bei nuotykių parkų Vokietijoje.

Didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas „Heidė“

20180328114753-66812.jpg

Soltau miestelyje, kuris yra 2 valandos kelio nuo Kylio uosto, įsikūrusiame didžiausiame Vokietijos teminiame pramogų parke įdomių pramogų randa tiek jauniausi, tiek vyriausi lankytojai. Adrenalino mėgėjams siūlomi visoje Europoje stačiausi mediniai amerikietiški kalneliai „Milžinas“, kuriais lėksite 110 km/h greičiu. Arba galėsite išbandyti laisvą kritimą iš 103 metrų aukščio „Klyksmo“ atrakcione.

20180328114805-30920.jpg

Čia rasite ne vieną pramogą, kuri skirta tėvams su mažais vaikais, apžvalgos ratų, traukinukų, nuvežančių į pasakų mišką, laivelių, nuplukdančių į drakono urvą. Parko atlikėjai lankytojus nuolat linksmina gausybe vaidinimų. Žaisdami ir pramogaudami išvysite vokiškus žvejų kaimelius, Bavarijos kraštovaizdį, brolių Grimų pasakų gatvę, Olandijos malūnus, Majų šventyklas, kurios nukels į magijos bei burtų pasaulį.

„Serengeti parkas“ – laukinė Afrika Europoje

20180328114828-81259.jpg

Vos už valandos kelio nuo Kylio uosto, netoli Heidės įsikūręs didžiausias Europos safari parkas „Serengeti“ stebina gyvūnų įvairove – čia jų galite sutikti daugiau nei 1500. Nuobodžiauti neteks, nes parką galėsite ne tik apvažiuoti automobiliu, bet ir pasirinkti kelionę valtimi ar ekstremalų pasivažinėjimą su visureigiais. Nenustebkite, jei ilgakaklės žirafos ar drąsios beždžionės pradės landžioti pro langus ir prašyti maisto.

20180328114845-28341.jpg

Skirtingo amžiaus lankytojai iš įvairiausių atrakcionų gausos ras kiekvienam tinkančių pramogų. Čia įrengti linksmieji kalneliai, vaikų žaidimų aikštelės, čiuožynės, apžvalgos ratas – tai tik maža dalis iš daugiau nei 40 čia siūlomų atrakcijų.

Nuotykių šalis netoli Liubeko – „Hansa parkas“

20180328114859-46243.jpg

„Hansa parkas“ – ne vieną apdovanojimą pelnę atrakcionai, kuriuose susilieja gamta ir istorija. Tai abejingų nepaliekantis vienintelis toks sezoninis šeimos parkas prie jūros Vokietijoje, kurį nuo Kylio uosto pasieksite per valandą. Tiesa, vienos dienos čia gali būti maža. Šis parkas suskirstytas į 11 zonų, tarp kurių „Hansa sodas“, „Senasis turgus“, „Nuotykių pasaulis“, „Medkirčių stovykla“. Šios zonos ir visas parkas pasakoja išskirtinę Hansos sąjungos istoriją, apipintą įvairiomis legendomis.

Čia galėsite pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti žemyn, sėdint ant Nesės nugaros, paplaukioti vikingų laivais. Atrakcionų parke laukia aukščiausia Europoje skrydžio karuselė „Jūros vartai“. Be visos pasirodymų ir renginių gausos, lankytojus čia džiugina vandens cirkas su jūrų liūtais, papūgų teatras, lazerių šou, didžiulis paradas su persirengėliais, laivais, mašinomis, pilimis bei kitos linksmybės.

Su šeima apsilankę bent viename iš šių parkų, parsivešite neišdildomų įspūdžių, o jūsų atžalos dar ilgai džiaugsis patirtais nuotykiais.