Motinyste džiaugtis smagu kiekvieną dieną. Bet ypač smagu, kad pavasarį yra tokia diena, kai kiekvienai mamai rodomas ypatingai didelis dėmesys. Prieš metus taip pat apie tai šnekėjau. Dabar ir galiu lygiai taip pat pasakyti:
Mamos dieną svarbu ne dovanos, o dėmesys. Mūsų šeimoje be tradicijos pasveikinti mamas, krikšto mamas, močiutes... atsirado kelios naujos, susijusios su Mamos diena.
Pirmoji ir labai svarbi, kad dovanojame savo pačių gamintas dovanėles. Šiemat dovanojome gėlytes su palinkėjimais

Žinoma, dažnam gali pasirodyti, kad tokie darbai labai mieli, kai vaikas mokyklinukas, kad suaugusiems nepridera ruošti tokias dovanas. Bet, bent jau mano ir vyro mamos, tai tikrai pasideda tokius sveikinimus ir saugo.
Dar viena tradicija - aplankyti močiutės ir prosenelės kapus, pamerkti pavasarines gėles.
Trečioji tradicija mums labai miela - pernai sugalvojome, kad kasmet Mamos dieną važiuosime į Kauno botanikos sodą. Nors šiemet lijo, ir buvo vėsu, lyginant su pernykščia mamos diena, mes nepabūgom ir patraukėm į Aleksotą. Nusifotografavome prie magnolijos.

O štai kaip mes atrodėme prieš metus

Taigi, nors šiemet ir lynojo, nors iš buvo šlapia, užsispyrėm ir laikėmės tradicijos - vykom į botanikos sodą. Nenusivylėm: gulbė, antys, vandens lelija, magnolija, forzitijų grožis ir dar daug daug daug ko mielo akiai :)

Susikurti naujas tradicijas labai lengva. Sunku jų laikytis. Bet norint viskas įmanoma.
Taigi mes linkim visoms šeimoms turėti savo gražių tradicijų, gal kitokių nei daugumos, gal kitiems ir keistų, bet artimų sau.
Visas su Mamos diena!
blogietee
vaidlina