Rugsėjo 1-osios įspūdžiai

Rugsėjo 1-osios įspūdžiai

06. Sep 2021, 22:21 Renata.Pa Renata.Pa

Oficialiai galiu sakyti, jog mano dukrytė - jau darželio lankytoja! Įspūdžių - nors vežimu vežk. Pirmoji diena buvo labai jaudinanti visiems. Rytas prasidėjo anksti. Su kardeliais rankose ir dideliu jauduliu įžengėme į naują nepažįstamą gyvenimo tarpsnį. 

Šventė mūsų darželyje vyko. Oro sąlygos leido dalyvauti kieme. Turėjome savo kiemo erdvę, kurioje vaikučiai žaidžia būdami gryname ore. Mus sveikino darželio animatoriai, įstaigos direktorė ir, žinoma, mūsų "Boružiukų" grupės auklytės.

Po šventės galėjome susipažinti su grupės patalpomis, kur vaikai praleis didžiąją dienos dalį. Vaikai galėjo truputį pabūti, apžiūrėti žaislus, lovytes, kur miegos, spinteles, kur jų daikteliai bus. Pirmas įspūdis tikrai labai džiugino. Bendravimas auklėtojų su mamomis ir vaikais tikrai puikus. Kol kas labai džiaugiuosi už savo pasirinkimą. Ilgi darželio ieškojimai nenuėjo veltui.

Be galo patinka pats požiūris į vaiko adaptaciją naujoje aplinkoje. Sąlygos tam geresnės, manau, net negali būti šiuo laikotarpiu. Kaip mums seksis susidraugauti su darželiu, manau, papasakosime kiek vėliau. 

Visoms mamytėms linkiu labai daug kantrybės ir atkaklumo! 

Linkėjimai Kauno L/D Šnekutis Boružiukų grupei!