Pradedu lankyti darželį/mokyklą 2021: dalyvius konsultuos LAUKO darželio ir mokyklos ugdytojai

Pradedu lankyti darželį/mokyklą 2021: dalyvius konsultuos LAUKO darželio ir mokyklos ugdytojai

20. Aug 2021, 11:35 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Džiaugiamės ir dėkojame visiems projekto „Pradedu lankyti darželį/mokyklą 2021" dalyviams ir rėmėjams. Taip smagu skaityti jūsų pirmuosius prisistatymus, kaip rinkotės ugdymo įstaigas savo vaikams, kaip sekasi jiems pasirengti šiam naujam etapui. Būsimų darželinukų ir pirmokėlių tėvų jaudulys tiesiog jaučiamas per ekraną :)

Na o šiandien norime pristatyti dar vieną projekto draugą - laukodarzelis.lt, kurio ugdytojai pakomentuos jums iškilusius klausimus ar situacijas tiek pradėjus lankyti darželį, tiek mokyklą. Klausimus galite siųsti: redakcija@mamyciuklubas.lt (laiško temoje įrašydami: klausimas_Pradedu lankyti darželį/mokyklą 2021)

LAUKO DARŽELIS - augame sveikai gamtoje. Sparčiai mokomės, nes lauke patiriame daugiau. Mūsų namai Vilniuje – Pavilnių regioninis ir Vingio parkai, Kaune – Ąžuolyno ir Lampėdžių miško parkai. Mėgstame žygius ir žaidimus. Mūsų auklėtojų šeima kalba lietuviškai ir angliškai. Vadovaujamės humanistinės ir lauko pedagogikos principais, džiaugiamės visokiais orais. Aukime kartu su gamta!

PRADINĖ LAUKO MOKYKLA – mokomės sveikai gamtoje. Tyrinėjame ir augame Vilniuje, Pavilnių pusiasalyje, prie Vilnelės. Mokomės vidaus ir lauko klasėse, einame į žygius, dirbame mišriose grupėse. Mėgstame gamtos užduotis ir orų iššūkius – taip patiriame atradimų, kuriame savo asmenybes. Keliaujame su skandinaviškos lauko pedagogikos principais. Mūsų mokytojai kalba lietuviškai ir angliškai. 

Naujienas apie darželį ir mokyklą, seminarus, gimtadienius ir stovyklas galite rasti Facebook.com/laukodarzelis arba Instagram: lauke.lt

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 20. Aug 2021, 11:58

Klausimus galite siųsti: redakcija@mamyciuklubas.lt (laiško temoje įrašydami: klausimas_Pradedu lankyti darželį/mokyklą 2021) Jei bus daug klausimų ar bus panašūs - juos apibendrinsime, jau pradėjome dalintis straipsniais, kaip lengviau prisijaukinti adaptaciją darželinukams ir pirmokams. Žinoma, pirmiausia reikia giliai įkvėpti tėvams ir nusiraminti 😀 Viskas bus gerai!