Pirma diena lopšelyje! Valio! - ar valio?

Pirma diena lopšelyje! Valio! - ar valio?

02. Sep 2019, 20:32 justebili justebili

Taigi valio, ar ne atsakysiu tik šio teksto pabaigoje. Iš pradžių noriu papasakoti kaip gi sekėsi tą pirmąją dieną lopšelyje. Darželis jaukus ir pasipuošęs jau iš toli traukė viso rajono mažiausius, tad šventinė nuotaika didėjo kartu su besirenkančių spalvotų kardelių skaičiumi. 

Ašaros. Ne, ne..ne.. ne mano. Dukros. Pasirodė vos įžengus į grupę. Pirmas garsesnis auklėtojos žodis "Labas" ir dukrytė išsigando, pradėjo verkti ir įsikabino tėčiui į kaklą, į visus bandymus sudominti aplinka atsakydama "nenene". Nepažįstama aplinka, žmonės, auklėtojos ir vaikai po truputį darėsi vis mažiau baisūs (užtruko kokias 10 minučių) kol jai pačiai prisireikė apžiūrėti naujus dar nematytais žaislus ir kamuoliukų baseiną. 

Buvau prisiskaičiusi įvairiausių teorijų, viena jų teigia, kad nereikia eiti su vaiku į darželio grupę, palikti tą erdvę vien auklėtojoms ir vaikams. Nežaisti su vaiku ar kaip kitaip įsibrauti į tą naują aplinką. Man tai nepavyko, dukrytei reikėjo laiko apsiprasti, tačiau kai apsiprato, mums lengvai pavyko išeiti trumpam ir palikti ją "vieną", aišku, prieš tai gražiai atsisveikinus ir pamojavus rankute. Grįžus su auklėtojomis aptariau jos elgesį, ką ji veikė, kaip bendravo, kaip jau "testavo", kuri gi auklytė bus ta, pas kurią ant rankų bus galima pasiprašyti. Atrodo nieko įspūdingo šiai pirmai dienai, bet man rodos viskas taip, kaip ir turėtų būti.

Ramiau miegosim susipažinę su auklėtojomis, darželio aplinka ir su nekantrumu lauksime kitos dienos.. na ir žinoma visų naujų mokslo metų!

Taigi valio! Pirma diena darželyje..