„Mano tėtis rašo knygą“ –  istorija iš Tomo Dirgėlos kasdienybės

„Mano tėtis rašo knygą“ –  istorija iš Tomo Dirgėlos kasdienybės

20. Aug 2019, 07:10 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

„Mano tėtis rašo knygą“ (Tyto alba ) – pirmoji Tomo Dirgėlos paveikslėlių knyga, iliustruota puikios dailininkės Ingos Dagilės, pasakoja tikrą istoriją iš rašytojo kasdienybės ir dar kartą parodo, kiek daug gali duoti su šeima praleistas laikas. 

Berniukas nesupranta, kodėl jo tėtis nerašo ‒ tik vaikštinėja po savo darbo kambarį pirmyn atgal! Tuo tarpu tėtis neranda įkvėpimo užbaigti pradėtos knygos… Ką daryti, kai nieko nesidaro? Ogi eiti ir pažaisti!

T. Dirgėla – vaikų rašytojas, LRT radijo laidos vaikams kūrėjas ir vedėjas – geriausiai jauniesiems skaitytojams pažįstamas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“ autorius. Pirmoji šios serijos knyga „Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė geriausios metų knygos vaikams premiją. Šiandien T. Dirgėla yra parašęs jau per dešimt vaikų mėgstamų kūrinių, o savo mylimą rašytoją skaitytojai atpažįsta net gatvėje ar prekybos centre!

I. Dagilė – laisvai samdoma dizainerė, vaikiškų knygelių iliustratorė. Sukūrusi daugiau 200 internetinių svetainių dizainų, piešia iliustracijas, maketuoja knygas, kuria logotipus, atvirutes, plakatus2003 m. baigė taikomosios grafikos bakalaurą Kauno Dailės Institute, 2005 m. grafikos magistrantūrą Vilniaus Dailės Akademijoje. 

Laimėk šią knygą: KONKURSAS FACEBOOKE IR INSTAGRAM!!!