Luknės pasiruošimas į darželį įsibėgėja

Luknės pasiruošimas į darželį įsibėgėja

29. Aug 2021, 22:35 Renata.Pa Renata.Pa

Dienos ištirpo, net nepajaučiau...

Viskas, Luknė už kelių dienų jau stovės su gėlyte rankose ir pasitiks naują savo gyvenimo etapą. Aš jau dabar matau save sėdinčią automobilyje ir pergyvenančią ar viskas gerai, ar neverkia, gal jau eiti pažiūrėti ir t.t.

Nors apie darželio gyvenimą su dukra kalbamės kiekvieną dieną. Ką ten veikia vaikai, kodėl jie eina į darželį, kaip viskas vyksta, kodėl mama ar tėtis negali kartu būti ten. Visumoje viskas atrodo super, tik nežavi jos, kad nebus ten mamos. Bet noras didesnis būti su vaikais. Kaip paklausiu ką veiks darželyje su vaikais, ji man parodo(kalbėti tiek daug nemoka dar). Džiaugiuosi, kad supranta ir gan ramiai priima informaciją. Dienotvarkė mūsų nesikeičia, nes mes jau seniai gyvename darželio ritmu. Kažkaip savaime susidėliojo. Darželio psichologė patarė, kad jeigu nėra dienotvarkės tai būtina ją įsivesti. Taip lengviau vaikai prisitaiko. Kažkokio didelio tokio pasiruošimo pas mus kaip ir nėra, kadangi savaime mokai tokių kasdienių dalykų, kaip rankų plovimas gryžus iš lauko ar pan. 

Labai neramino ką reikia turėti darželyje iš daiktų (apranga, avalynė ir t.t.). Atrodo lagaminą sudėsiu, o gal kažko prisireiks... Tačiau socialiniame tinkle paieškojau informacijos. Turėdamos savotišką sąrašą nuvažiavome su Luknyte apsipirkti, nes daug ką per vasarą išaugo. Kainos realiai tikrai didelės, jeigu nori kokybiško ir išvaizdaus rūbo ar tarkim avalynės, teks pakloti nemažai. Pavyzdžiui batukai rudeniniai 32€ ir daugiau. Man atrodo nėra maža suma, kaip pavasarį jau tų pačių batų neapausi. Reziumė apsipirkom už nemažai, bet parsivežėm mažai. Todėl nemažą dalį drabužių perkame iš antrų rankų arba Pepco parduotuvėje. Kitą sąrašą gausime rugsėjo 1-ąją. Tai kanceliarijos priemonės manau bus, ten neturėtų susidaryti didesnė suma.

Aš labai tikiuosi, kad noras eiti į darželį bent jau liks toks koks jis yra dabar. Gražios visiems rugsėjo 1-sios!