Dauguma mamyčių turi šį lavinimo kilimėlį, o mums jį padovanojo. Tai puiki priemonė lavinti vaikučio rankutes, kad mokytųsi siekti žaisliukus.
Iš pradžių, kai Kajų ant jo neguldėme, gydytoja pasakė, kad jis jau turi mokytis siekti žaisliukus ir jau beveik turi mokėti tą daryti, nuo to laiko pradėjom Kajų guldyti ant kilimėlio. Ir netrukus jis jau bandė siekti bei pasiekė žaisliukus 3 mėnesių.
{pic:1}
Ir tai puiki priemonė, kai reikia ką nors padaryti – Kajų paguldau ir einu tvarkytis, jis ten sau žaidžia. Kai jau pradėjo vartytis, nepalieku vieno, visada prižiūriu.
{pic:2}
O dabar jis įsigudrina ir žaidžia su kabančiais žaisliukais atsisėdęs, taip pat mėgsta lamdyti tuos lankelius.
{smallpic:3}
Lavinimo kilimėliu patenkinti ir tėvai, ir vaikutis – nereikia laikyti ranka žaisliuko, kad vaikas mokytųsi siekti jį. Būna, atsiguliu šalia jo ir žiūriu kaip žaidžia, taip pat ir aš su juo kartu pažaidžiu.
{pic:4}
Rasa Karlonienė