Kernius prisijaukino darželį

Kernius prisijaukino darželį

10. Sep 22:26 Gintarė Gintarė

Labai gera tai sakyti- Kerniui darželyje sekasi labai gerai. Aišku, būna visokių nenuotaikų, kaip ir suaugusiems, bet bendrai- viskas super! 

Mūsų abiejų adaptacija jau galima sakyti praėjo, dabar tiesiog šlifuojam ritmą ir norus. 

Primenu, kad Kernius po maždaug savaitės nuo darželio lankymo pradžios jau liko jame miegoti ir būti visą darbo dieną. Pripažįstu, kad jausmas keistas nebūti visą dieną kartu, bet ir toks savaip geras. 

Šią savaitę Kernius jau nebesigraudino nei karto paliekamas, noriai pats eidavo pas darželio auklėtoją iš ryto. Šiek tiek ašarų būna kasdien prieš einant į lauką, bet tik tiek. Noriai padeda auklėtojoms tvarkyti žaislus, pats eina miegoti pietų, dalyvauja ryto rate (dažniausiai noriai), o valgo laaaaabai gerai valgo!

Valgymas man buvo staigmena, nes namuose tikrai ne viską suvalgo, o darželyje beveik visada suvalgo viską 100 procentų ar bent daugiau nei pusę vieno patiekalo, t.y. pusryčių, užkandžių ir vakarienės. Net grikius, kurių nemėgsta, pradėjo valgyti. 

Neskaitant, kad ši savaitė bendrai vertinant buvo tikrai nebloga, vis dėl to pradėjo lįsti iltiniai :D porą dienų vaikas buvo zirzalas, nesitraukė nuo auklėtojų. Kas keisčiausia, naktį miegojo kaip visada, nors anksčiau dygstant dantims nemigus likdavo visa šeima. Prasikalus dantukui Kerniaus nuotaika grįžo į smagias vėžes ir savaitė praėjo labai greitai.

 Taip pat šią savaitę pastebėjome, kad dėl Kerniaus nuovargio jis nori eiti nakties miego bent pusvalandžiu ar net valanda anksčiau nei įprastai, tad bandome įsiklausyti į jo naują ritmą. 

Iki kitos savaitės!