Tam, kad švenčių būtų laukti smagiau, pasigaminome kalėdinę eglutę.
Mums prireiks:
storesnio popieriaus,
klijų,
vilnos (mes panaudojome vilną, skirtą vėlimui),
storesnių siūlų ir visokių papuošaliukų, blizgučių,
karštų klijų klijuoti papuošaliukams.
Daro eiga
Iš kartono susukome eglutę, ją priklijavome prie storesnio pagrindo. Ištepėme klijais, apklijavome vilna.
{pic:1}
Tada nuo viršaus iki pat apačios apvyniojome spirale storesniu vilnoniu žalios spalvos siūlu.
{pic:2}
{pic:3}
Karštais klijais priklijavome sidabrinius rutuliukus, susuktus iš folijos. Dar apsukome blizgia girlianda ir štai – galime džiaugtis savo pačių daryta eglute!
{pic:4}
Jolanta Lukauskienė (undinux)
Kokia sauni foto grazuoliukas!!!!Balsiukas jums😘
super grazu,reikes ir man pasigamint (y) 😀
Labai gražu 😍
mm... grazu.. 😀
na grazi dekoracija.......
na tikrai originali eglutė, liux 👍 😉
Ačiū, mergytės, už gražius žodelius 😉 Aišku, puošim ir tikrą žaliaskarę, tik spygliukai greit byra...Tai kad ilgiau pasidžiaugtume, kol kas šita mus džiugina 😉 Kokios Kalėdos be tikros eglutės 😉 😀
Niu tikrai graziai atrodo jusu egluze👍 😉
Bet as vis tiek renkuosi tikraja,kur taaaaaip skaniai kvepia Kaledom😀
Labai gražiai atrodo!!!!!!!!!
kaip saunu. 😀
super..😃
labai grazi eglute 😀
nuostabi 😀
nu va ir pirkt nereikia
liuks
Viena uz kita grazesnes
Puiki ideja😉