ECCO BIOM K1 sportbačiai – geriausias vasaros pasirinkimas aktyviems vaikams

ECCO BIOM K1 sportbačiai – geriausias vasaros pasirinkimas aktyviems vaikams

12. Apr 09:31 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Vaiko pėda formuojasi iki 18 metų. Todėl labai svarbu, kad tėvai žinotų, kaip užtikrinti natūralų vaiko pėdos vystymąsi. Šių metų pavasario ir vasaros sezoną ECCO BIOM K1 batų modelis yra tinkamas sprendimas, nes išskirtinė ECCO BIOM technologija užtikrina laisvą judėjimą aktyviems vaikams.

Kas yra BIOM?

BIOM užtikrina natūralius judesius ir neprilygstamą komfortą, tad vaikas jaučiasi lyg lakstytų basas. O kam gi nepatiktų tas lengvumo pojūtis! BIOM buvo sugalvota tūkstantmečio pradžioje, kai bėgimas basomis buvo pačiame įkarštyje, o tai įkvėpė ECCO sukurti batus, kurie pagerintų natūralų judėjimą, būtų stabilesni ir suaktyvintų natūralią pėdų smūgių amortizaciją (šis procesas vyksta ir bėgant basomis).

BIOM skatina natūralų judėjimą

Pavadinimą BIOM įkvėpė žodžių derinys „pėdų biomechaninė sistema“ (angl. „biomechanical system in the feet“) – būtent tai ir skatina mūsų avalynėje integruota BIOM technologija, kuri yra itin svarbi augančioms pėdoms. ECCO jau 46 metus gamina vaikišką avalynę, todėl pelnytai gali vadintis mažų pėdučių ekspertais. Batų gamybos procese atsižvelgiama į tai, kad vaiko pėdų kaulai yra trapūs ir juos smarkiai veikia spaudimas ir apkrova, kurią patiria pėdos augimo laikotarpiu. ECCO BIOM K1 leidžia pėdų raumenims laisviau ir natūraliau judėti, taip užtikrinamas natūralus vaiko pėdų vystymasis.

Džiaugsmas pėdoms, džiaugsmas ir vaikams

ECCO BIOM K1 batų modelis pagamintas iš geriausių medžiagų. Itin lengvas poliuretaninis padas sukuria puikų lengvumo ir smūgių amortizacijos pojūtį. BREATHRU tinklinė medžiaga puikiai praleidžia orą net ir karštomis dienomis ir dėl to šiuos sportbačius galima avėti be kojinių. Raišteliai lengvai atsegami, tad galima greitai apsiauti ir nusiauti batus. ECCO BIOM K1 modelis turi „OrthoLite®“ vidpadžius, kurie nepraranda savo formos, todėl garantuoja maksimalią amortizaciją ir komfortą kiekviename vaiko žingsnyje. Dėl šių gerų savybių visumos ECCO BIOM K1 sportbačiai yra geriausias pasirinkimas nuotykių trokštantiems, drąsiems ir energingiems vaikams.

Apsilankykite artimiausioje ECCO parduotuvėje arba internetinėje parduotuvėje .....ecco.com ir pasirūpinkite, kad jūsų vaikas galėtų lengvai ir džiaugsmingai žingsniuoti vasarą!