Dovanos ir šventinė nuotaika

Dovanos ir šventinė nuotaika

04. Dec 2010, 09:00

Sveikos mamytės,


Neišvengiamai artėja Kalėdos ir baisu pagalvoti, kiek reikia dovanų ir kiek patuštės piniginė. Mūsų šeimoje priimta dovanoti dovanas ir jos dažniausiai būna ne menkos vertės, todėl ieškodama dovanų man draugė nurodė vieną svetainę, kuri, mano manymu, labai dabar visoms pravers.

 

Tai svetainė, kur žmonės keičia sau nereikalingas naujas dovanas į sau norimas arba savo draugams, kad turėtų ką padovanoti (keiciudovana.lt). Manau, tai puiki idėja, nes aš pati turiu 3 ir daugiau dovanų ir mielai išsikeisčiau į ką kitą, kas tiktų padovanoti artimiesiems - taip sutaupius pinigų.

 

Yra net dovanų kuponų, kur galima pigiau suderėjus nusipirkti, įvairūs variantai, tik paieškok ir tarkis:)) Beje, mano dovanos įdėtos Sima vardu:)) Ten, manau, ir savo randarbius kaip dovanas galima įdėti, aš mielai pirkčiau arba keisčiau į savo su priemoka:))

 

Beje, dar viena nuoroda norėčiau pasidalinti, ją pamačiau per vieną laidą. Ar jums būna taip, kad daina yra tik youtube.com, bet negalite jos atsisiųsti? Dabar galiu tą dainą atsisiųsti pasinaudojus listentoyoutube.com.

 

Manau, tai irgi kam pravers:)

 

Su šventėmis!!

 

05. Dec 2010, 14:22

as tai kailines kojines-tapkes siuvu visiems artimiesiems 😀

05. Dec 2010, 00:36

oij kaip aciu ,o kur tau atsiusti emaila??

04. Dec 2010, 17:40

mutee,tai labai paprasta atsiusk savo e-maila as tau atsiusiu nuotraukas kaip dariau,cia ir vaikui iseitu pasigaminti tokia dovana.O cia nemoku kaip ikelti kelias nuotraukas.

04. Dec 2010, 15:13

kaip grazu ,vat sakau visi tokie rankdarbiai gali buti puikiausia dovana tik nemoku ☹( mielai koki toki silta daigta nusipirkciau uz gera kaina..

04. Dec 2010, 14:18

as vaikams 8 metuku dovanas padariau pati,ant vaikisko sampano is saldainiu kaledine eglute ir isgers ir suvalgis ir nemazai dizaugsmo suteiks tiek saldainiu gave.Tokia dovana iseina iki 15 litu 😀

04. Dec 2010, 13:57

o pas mane dar tuscia tai baisu net pagalvoti,be to ir youtubas visad nervuodavo ten net is filmo is bet kokio video muzika isima,tai kaip sakant viska vienu metu,beje manau rankdarbius irgi kaip dovaneles galima siulyti ir parduoti as tikrai kazko savo mamai ar seneliai tokio noreciau😀)

04. Dec 2010, 12:13

Geros nuorodos 😀 Bet mes jau beveik turim dovanėles, praktiškas, visa dėželė pridėta, ir dar papildysim 😀 Ir pati kibsiu gaminti 😉

04. Dec 2010, 11:20

aciu uz adresus , tikrai naudinga 😀