Dominyko pradžios

Dominyko pradžios

21. Aug 2021, 22:20 Vaiva Vaiva

Kokia graži vasara! Su tiek daug įspūdžių ir pirmų kartų! Ji ėmė ir neatsiklaususi nei mažų, nei didelių, pralėkė. Artėja nauja pradžia - rudenėlis - ir Dominyko kelionės į darželį laikas.

Ruošiamės kalbėdamiesi. Pasakoju, kaip rytais keliausime dviratuku, kad darželyje lauks auklėtojos, bus naujų žaisliukų, duos skaniai valgyti, kad vaikučiai sėdės prie savo staliukų, o miegelio eis miegoti į gražias jiems paklotas loveles. Dominykas viskam pritaria ir linksi, klausosi susidomėjęs. Ir turbūt visais kartais priduria: “su maaama”.

Darželio pasirinkimas - paprastesnis, nes ne tiek daug turim jų gyvenamojoje aplinkoje. O svarbiausiai - šį darželį lanko geriausia Dominyko draugė, pirmoji žaidimų ir išdaigų mokytoja bei ištikimiausia patarėja visais gyvenimo klausimais - 5 metukų sesė Patricija.

2,5 metukų Dominykas labai mėgsta viską, kas burzgia, važiuoja, ką galima išardyti, atrakinti, paspausti, pasukti. O jei dar tuo metu reikia užsidėti šalmą - iš viso pasaka! Kelionės automobiliu, balansiniu dviratuku ar sėdint tėčio dviračio kėdutėje Dominykui niekada neprailgsta. Nemažai keliaujame: dažnai lankome močiutes, šią vasarą vykome susitikti su draugais į vaikams draugišką sodybą, pirmą kartą važiavome per visą Lietuvą ir įbridome į jūrą, lankėmės muziejuose, maudėmės ežeruose, grybavome ir mėgavomės nuostabiu oru.

Dominykas - smalsus, judrus, nuoširdus, užjaučiantis ir linksmas berniukas. Su nepažįstamais bendrauja labai atsargiai. Dažniausiai matomi vaikai - keliais metais vyresni arba jaunesni, šiuo metu mažiukus labai “myli”, nori apsikabinti, bučiuoti. Kartais ta “meilės jėga” gal kiek per stipri. Tikiuosi, kad darželio draugystės bus lengvos, be per didelių meilių, o ir kibimų į atlapus.

Dominykas šiuo metu - pantomimos meistras. Viską gali papasakoti savo veiksmais, jei reikia - ir atsiguldamas (pasakoja, kaip važiavo paspirtuku ir nukrito) ar pašliauždamas (vaizduoja, kaip pliuškenasi ežere). Kalba savo kalbele ir keletu mėgstamiausių žodžių. Tad įdomu, kaip auklėtojoms seksis suprasti tą mažą žmogutį ir didelius jo norus darželyje.

Laukiame pirmojo susitikimo su draugais, apie tai papasakosime kitą kartą.

Iki susitikimo!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 23. Aug 2021, 10:31

Visoms dar sykį primenu: PAGRINDINĖ NUOTRAUKA turi būti HORIZONTALI, nes kitaip sistema ją apvers, o jei neturite, tuomet kompiuteryje ją pakoreguokite - "nukirpkite", kad būtų horizontali. Ir dar - kai keliate foto į patį tekstą, jas šiek tiek sumažinkite, kad irgi neapsiverstų 😀

Simonadub Simonadub 23. Aug 2021, 10:29

Sekmės