Dominyko pradžios. 4 dalis

Dominyko pradžios. 4 dalis

12. Sep 2021, 21:29 Vaiva Vaiva

Praėjusios savaitės tikslas - likti darželyje su pietų pavalgymu - pilnai pasiektas! Pirmąsias dvi dienas pietūs likdavo beveik nepaliesti, tačiau vėliau - tiek pusryčiai, tiek pietūs visai gerai pasotindavo mažąjį valgytoją. 

Rytai - vis dar tokie patys, liūdnoki. 

Susitikimai atėjus pasiimti - linksmi iki negalėjimo. Išlieka noras kas kartą neštis darželio basutes namo, tačiau pasikalbame ir įdedame jas atgal į spintelę, kuria Dominykas didžiuojasi - ant durelių auklėtojos užlipdė gražuolį baravyką. 

Savaitgalį derinome poilsį namuose su išvykomis į gamtą tobulu oru - aplankėme piliakalnį, dvaro sodybą, piknikavome ant pontoninio tilto nuostabiame ežere. Kiekvieną dieną Dominykas susirūpinęs paklausia ar šiandien mamytė eis į darbą - gavęs atsakymą, kad savaitgalis - mūsų laikas kartu, - nurimsta ir skuba žaisti. 

Darželio grupėje - 14 vaikų, beveik po lygiai berniukų ir mergaičių, tačiau šiuo metu lanko ne visi. Vaikučių amžius 2-2,5 metukai - t. y. tarp lankančiųjų maždaug 6 mėn. skirtumas. Dominykas, ko gero, vienas iš vyresniųjų tarpo. Prie staliuko Dominykas sėdi su dar trimis berniukais, visi draugiški, turbūt todėl šiek tiek vienas su kitu pasidalina ir maistu. 

Artimiausias mūsų siekis - išlikti sveikiems ir likti pietų miegelio. 

Geros savaitės ir iki!