Birutės Advento kalendorius

Birutės Advento kalendorius

28. Nov 2010, 09:00 Gintarep Gintarep

Štai jau ir atėjo, atšuoliavo Adventas, nešinas Kalėdų seneliu, o Senelio kuprinytėje - net 27 įvairiausi paukštukai, o jų snapeliuose po dėžutę, kurią kasdien Birutėlė išvyniodama ras po užduotėlę ir mažą, mažą dovanėlę.

 

Šią nuostabią tradiciją mes puoselėjame jau trečius metus. Drąsiai šiandien galiu teigti, kad toks užsiėmimas tikrai ugdo vaikui meninę raišką, vaikas susipažįsta su Pasauliu žaidimų forma, kuri skatina vaiką viskuo domėtis, pažinti supančią aplinką.

 

Kol tėtis kabina Senelį, kurio veidelį išvysime tik Kalėdų rytą, mes su Birutėle lipdome, piešiame, spalviname, karpome iš įvairiausių bukletėlių paukštukus ir t.t.

juos priklijuosime ant storesnio pagrindo ir pririšime ant dėžučių.

Mums šįmet reikėjo paruošti 27 paukštukus, tiek pat dėžučių, dovanėlių ir užduotėlių. Užduotėlių mums gavosi truputėlis daugiau, tai galėsime vėliau apsispręsti ar dienoje daryti po dvi ar po vieną. Čia jau priklausys nuo jaunosios menininkės norų.

 

Kasdien bandysime atspėti, koks tai paukštelis, o gal mums kuris nors paukštelis atneš paukščių katalogą? O jei ne, tai gal  laukutyje sutiksime tą paukštelį, kuris konkrečią dieną atnešė užduotėlę ir dovanėlę.

O gal Tu, mielas skaitytojau, mums padėsi? Lauksime ne tik paukštukų pavadinimų, o gal ir norėsime sugalvoti jiems vardelius?

 

Bus miela sulaukti ir idėjų, ir kritikos, nes tik kritikos dėka mes augame, tobulėjame, nes tik ji mus priverčia būti kūrybingesniais ir siekti užsibrėžto tikslo.

 

Galbūt mes, visi MK nariai,  kas vakarą uždegsime žvakutę ir palinkėsime sau, savo šeimos nariams, MK klubui, sveikatos, santarvės.

 

Jūsų – Birutė ir Gintarė

 

Ar jau turite Advento vainikėlį?

sun sun 01. Dec 2010, 21:40

👍

29. Nov 2010, 09:33

kaip saunu 😀

28. Nov 2010, 21:13

Labai šauni idėja. Įdomu pamatyti kas bus toliau 😀

28. Nov 2010, 19:15

labai įdomus sumanymas😀

Gintarep Gintarep 28. Nov 2010, 17:09

Aciu, Deimanciuk! Jei ne Tavo ir Reginos viesos susidomejimas=pasiulymas ir simet vesti Kalendoriu ir jei ne dar ir kitu MK draugiu, jau asmeninis paskatinimas, tikrai butume nerase, nes darbelio aprasyti ir ideti buna tikrai nemazai.

Gintarep Gintarep 28. Nov 2010, 16:18

Aciu, Mamytes 😀. Pypse, cia tik izanga. Sis kalendorius susidada is 27 dieneliu. Kiekviena dienele t.y. paukstuko uzduotis ir dovanas aprasysime kasdien, iki pat sv.Kaledu. Viska, kas bus mums imanoma, gaminsime pacios ir siek tiek eigos nuotrauku desime. Bandysime savo dziaugsmeliu dalintis su Jumis, mielosios Mamytes ir Vaikuciai 😀

rainiukas rainiukas 28. Nov 2010, 14:44

kaip šaunu , kad tęsiate tradicijas ir galėsi mus pradžiuginti šauniomis užduotėlėmis 😀 Labai lauksime!

pypse pypse 28. Nov 2010, 12:35

😀 labai idomiai sugalvota, tik aprasymas man nelabai tikslus😀
kokio tipo yra uzduoteles ir dovaneles? Kaledu senis pirktinis, ar patys irgi pasigaminote