Ar mėgstate rengti teminius vakarėlius?

Ar mėgstate rengti teminius vakarėlius?

01. Dec 2010, 10:00

Sveikutės mamytės, įdomu būtų sužinoti, kaip jūs su šeima švenčiate Naujuosius, Kalėdas, gimtadienius? Ar organizuojate teminius vakarėlius?

 

Įdomu būtų pasidalinti idejomis, nes mes tiek su draugais, bendradarbiais, tiek su šeima darome teminius vakarėlius, kurių "vinis" būna nuotaikingi kostiumai.

 

Jau esame darę vakarėlių: piratų, rytietišką, šampaninį, profesijų, skrybėlių ir šlipsų, pasakų temomis:

Dukrytė labai mėgsta būti princese:

 

Raganėle

 

 

Sūnus mėgsta baisius kostiumus:

 

Kostiumai ir teminiai vakarėliai tapo mūsų šeimos hobbi, ėmėme juos nuomoti, sugalvojome paklausti - ar jūs mėgstate teminius vakrėlius, kokius jau esate surengę?

 

Kokius žaidimus žaidžiate, kad įtrauktumėte ir mažuosius? Pasidalinkime patirtimi, juk artėja šventės!

 

Ramunė

 

03. Dec 2010, 13:31

Per Hellowyna darem Adamsu seimyneles vakareli, dabar darbe galvojame tema. Pries metus dareme vakareli tema "pasaulio saliys", vieni buvo rusai, kiti egiptieciai, treti kinieciai. Prisijuokem vieni is kitu iki asaru.

sun sun 01. Dec 2010, 21:39

mum irgi patinka smagiau taip 😃 ir idomiesne sviente buna 😉

01. Dec 2010, 13:35

mes vienais metais darem ,tai buvo smagu 😃 dabar visi su mazais vaikais,tingi atseit nera laiko ir tt 😉

01. Dec 2010, 13:12

mes kiekvienus naujus metus darom teminius 😀 buvo ir disko stilius, ir vyrus net buvom moterimis aprenge 😀 svarbiausia nei vienas nepriestaravo, del makiazo maniskis truputi spardesi, bet nieko - iveikem 😀 ziauriai smagu 😀 man labai patinka..geras jausmas, kai ruosiesi, kuri, ieskai galvoji kaip cia isradingesni ir idomesni kostiuma sugalvot...nu man labai smagu 😀

01. Dec 2010, 12:36

mes nerengiam, bet tikrai noreciau, o va mano sesuo tai visada rengia teminius vakarelsiu kaip ir jos draugai 😀

01. Dec 2010, 11:56

pas mane darbe kiekvienais metais Kaledu vakarelis paskelbiamas teminiu, lb smagu buna sukti galva kuo apsirengt, nes dazniausiai as nusiperku arba pasigaminu tam tikras kostiumo detales😉 visai neseniai sudalyvavom helovyno vakarelyj, tai irgi buvo smagu ruostis...reikia pasakyti, kad man tai patinka dar nuo vaikystes, kadangi mano mama kiekvienais metais, kol mokiausi m-kloje siudavo man vis skirtinga kostiuma😉

01. Dec 2010, 10:56

o mes nesidarom temines sventes

01. Dec 2010, 10:42

man tj jau nusibode tie teminiai, nes dbr tj jau mada pasidare, visos sventes ir visos temines, dar ir gimtadienis koks teminis, niekas naujo nieko nesugalvoja, kostiumai visi vienodi...Kartais norisi seip sau smagiai pasedeti

01. Dec 2010, 10:23

Mums irgi patinka teminės šventės, blogumas tikrai, kad daugelis tingi ruoštis, nenori ir t.t. 😀

01. Dec 2010, 10:06

kas čia? reklama? 😃 mes irgi mėgstam temonius, tokius tik ir rengiam ar gimtadienis ar kokia kita šventė, bet gaila, kad ne visi drįsta normaliai įsijausti į vaidmenį, pasiruošia atmestinai.