Apsipirkimo diena

Apsipirkimo diena

30. Aug 2021, 21:12 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Ruošiantis mokyklai (mūsų atveju priešmokyklinei klasei mokykloje) neišvengiamai ateina apsipirkimų diena. 

Viena mano draugė savo dukrą į priešmokyklinę klasę taip pat vedė mokykloje, tad pasakojo, kad  reikėjo supirkti daiktus lyg einant į pirmą klasę. 

Na, buvom taip ir nusiteikę iki kol mokyklos puslapyje sulaukėme informacijos ką reikia nusipirkti patiems, o kuom aprūpina mokykla.

 

Na ir labai maloniai nustebau. Mokykla vaikus aprūpina 100%, tad reikia tik asmeninių daiktų, tokių kaip lengvesni batai dėvėjimui klasėje, šokių batai ir atsarginiai drabužiai jei išsiterlintų piešiant ar panašiai. Tiesa, mokykla pasiūlė visus daiktus pažymėti, tad į sąrašą įtraukėme ir specialius lipdukus drabužiams.

Taigi, išvykom su Jaunium į prekybos centrą ir per kelias valandas nusipirkom reikiamą avalynę ir gerą krūvelę drabužių mokyklai :) 

Lipdukus su inicialais užsisakėme internetu. Lipdukai yra prilyginami prie audinio, tad po skalbimo ar daugiau trinantis (avalynės viduje) nenukris. 

Kanceliarinių prekių kaip ir nereikėtų, bet mes didelį dėmesį skiriame mokymuisi namuose, individualiai pagal vaiko susidomėjimą ir norus.  Tad pieštukai, rašikliai, popierius ir kiti dalykai mūsų namuose tirpte tirpsta. 

Nusipirkome spalvoto popieriaus, modelino, kreidelių, papildomų užduočių sąsiuvinių, o visa kita turėjome arba papildėme su MK dovanomis, kurias apžvelgsiu kitame įraše.

Taigi per kišenę priešmokyklinė klasė tikrai nekirto, nors išeiginių drabužių išties reikėjo nupirkti kur kas daugiau nei esam įpratę turėti :)