Amelija grįžo į darželį ir vėl nauja adaptacija

Amelija grįžo į darželį ir vėl nauja adaptacija

25. Sep 2021, 17:49 Anita Anita

Labai gaila, bet po savaitės ėjimo į darželį teko dviems savaitėms likti namuose. Dukrytei prasidėjo slogytė.. Ta slogytė buvo įkyri ir tęsėsi ilgiau nei savaitę. Tiesa vieną dieną kažkaip ir temperatūros turėjo virš 38°. Gerai, kad neįsisirgo, bet norėjau palaikyti namie ilgiau, kad neįsisirgtų kol turiu galimybę. Pasiekė ir žinia, kad grupėje buvo mergytė, kuri susirgo korona. Mums neteko su ja susitikti, nes išgelbėjo sloga :D. Vadinasi taip turėjo būti. Iki susirgimo Amelija lankė darželį po porą valandų, o šią savaitę jau sugrįžus į darželį po 2 savaičių pertraukos, laiką po truputį ilginome iki visos dienos. 

Pirmadienį palikau nuo 8.30 iki 11. Išbuvus puikiai pirmadienį , antradienį palikau nuo 8 val pusryčiams. Trečiadienį su auklėtojos patarimu palikau jau pietums ir pietų miegui ir vakarienei (vakarienė ankstyva, 15.05, tai pasiėmiau 15.30). O ketvirtadienį ir penktadienį jau pasiėmiau kartu juos su broliu 16.30, Iškart po brolio vakarienės.

Savaitė buvo nebloga, pergyvenau, kad adaptacija vyks iš naujo ir bus sunku, bet didžiuojuosi savo dukryte, atlaikė šauniai palyginus. Pirmą kartą pusryčių beveik nevalgė, pasiėmiau alkaną vaiką. Kai liko pietums, pietus puikiai valgė pati, auklėtoja gyrė, kad jai pagalbos nereikia, pati labai tvarkingai ir gerai valgo. Daržely žaidžia su kitais vaikučiais, neverkia. Pirmojoje sporto pamokoje nenorėjo įsitraukt į sportą, tik pabaigoje kažkiek jau įsitraukė. Antroje sporto pamokoje jau dalyvavo. Auklėtoja prašė supynti plaukučius namie,  bet ji visada nori būti ne jokių segtukų ir gumyčių, tai pina ir riša auklėtoja jai dabar. Aišku dukrytė pyksta, bet išbūna daržely, o kai pasiimu, iškart prašo išpynti iš plaukų. 

Dabar rytais vežu aš abu vaikus į darželį, po darželio pasiimu. Su abiem kartu ryte netgi lengviau,  abu vaikai būna geriau nusiteikę ir smagiau kartu važiuoti. Vyresnysis labai džiaugiasi, kad pagaliau ir sesė būna ilgai daržely ir aš vežu ir pasiimu jį . 

Kita savaitė man laisvesnė, turiu daug darbų priplanavusi iki kol neišėjau į darbą ir kol vaikai bus daržely.

O šį savaitgalį atvažiavome pas senelius, vyro tėvus, sudalyvavome derliaus šventėje, tik labai gaila, kad lijo