Žindymas ir mėnesinės

16. Nov, 09:03

KADA PO GIMDYMO PRASIDĖJO MĖNESINĖS? AR MAITINANT KRŪTIMI SIRGOTE MĖNESINĖMIS?

06. Nov 2012, 22:49

Prasidėjo po gero mėn. po gimdymo, nors maitinu, bet buvo labai negausios.

25. Feb 2011, 17:04

maitinu jau pusantru metu ir menesines jau seniai prasidejo gal tik nereguliarios buvo pradzioje o dabar viskas kaip pagal laikrodi

18. Feb 2011, 15:20

jau tris menesiai mano mazyliai, maitinu pati, nieko neprimaitineju, o mm dar nebuvo 😀

07. Feb 2011, 20:09

aš taip spėju, kad mano mmm vėl sugrįžo, nors dukrytei dar tik du mėnesiukai, bet prieš savaitę kraujavau, ir man nuojauta sako, kad čia jau buvo nebe gimdos valymasis...

07. Feb 2011, 17:32

as maitinu krutimi, mano mazylei jau 5 menesiai ir 1 savaite ir ka siandiena susirgau mm ☹

05. Feb 2011, 17:56

aciu, Kazimierai, dabar jau viskas aisku, kodel gydytoja sake, jog 6 men. galiu buti rami 😀

05. Feb 2011, 17:50

Jau senovėje žinota, jog žindymas nutolina moters galimybę vėl pastoti. Tačiau dvidešimtajame amžiuje dauguma gydytojų tai pavadino „bobučių prasimanymais“, o šimtai „patyrusių“ moterų yra pasiryžusios „liudyti net teisme“, jog žindymas nuo nėštumo neapsaugo. Trumpiausias atsakymas būtų toks: žindymas žindymui nelygu. … http://www.zindyk.lt/?p=8

04. Feb 2011, 10:18

labas na nemanau baigsis pienelis ir turetu pacios prasideti.na buna kad pienelis dingsta as tai dziaugciausi kad mano dingtu mano merginai pusantru metuku o pieno kaip pas karve.taip noriu jau nemaitinti bet ji vis praso praso papo

06. Dec 2010, 22:29

Sveikos mamos😀
Va o gal but man patarsit? mazyliui mano 8 menesiukai as lb mazai pienuko beturiu baiginejas jau ir kazi del ko man jis dingineja..maitinau 6 men ir dar nesusisergu gal verta sunerimti .......... KAIP MANOT?

18. Oct 2010, 15:51

o kokiu budu? spirale? tikrai nesidesiu ☹ as pvz daug metu geriau kontraceptines, gal kokius 4 metus be pertraukos, po to pleistrus pirkt pradejau...kad tom tabletem kepenu negadint taip... ir juos kokius du metus naudojau...o kai nustojau pastojau kazkur po 2 men...

15. Oct 2010, 12:23

pries pastodama geriau kontraceptines 4 metus, o nutraukus pastojau po 4 men. 😃

15. Oct 2010, 10:35

Sveikos mamytes, pavydziu toms kurios maitindamos neserga menesinemis, as maitinu savo maziuka jau 5 men, tai jau kai maziui buvo 2 menesiukai sulaukiau savo raudonu dienu ir nuo tada kas menesi ☹ tik truputi nereguliariai...
Saugotis tikrai reikia, bet kaip kazkuri mamyte jau rase, nepatariu nei vienai gerti kontraceptiniu tableciu, jos daugiau zalos pridaro, zinau ne viena pavyzdi kai moteris nutraukus gerti kontraceptines turi dideliu problemu su sveikata, svoriu, o baisiausia- negalejimu pastoti. Taip kad pagalvokite gerai pries gerdamos jas, gal paieskokite kitu budu apsisaugoti...

13. Oct 2010, 21:22

as maitinu jau bus puse metuku,praeita men susirgau menesinemis,ir si jau pasirode!bailiuke reikia saugotis kad ir maitini naturaliu budu ar gumytemis😀dar yra tokios kontraceptines kur ir maitinancioms galima AZALIJA pavadinimas,jas gerti kiekviena diena be jokiu pertrauku!nebijok del lytiniu santykiu viskas bus gerai,tikrai neskauda😀

13. Oct 2010, 21:15

dukrele maitinu 7men pirma kart susirgau 10 savaiciu po gimdymo,vakar trecias susirgimas buvo po gimdymo.

13. Oct 2010, 21:03

na mano sesuo kokius 4 menesius nesirgo menesinemis...fainai... 😀 o tai sakykit kaip su lytiniais santykiais ? tai nereikia saugotis ar kaip ? ir ka geriausia kazin vartoti reiks kokia kontracepcija maitinant... nors dar apie lytini gyvenima bijau ir pagalvoti... man atrodo kad ten dar skaudes ilgai ilgai 😀 baisu kazkaip...bet vyro nekankinsiu amzinybe, o ir pati pasiilgsiu jau 😀

12. Oct 2010, 13:31

o jei primaitinu tai nieko nekeicia? nes maitinu ne vien pienuku, bet dar primaitinu

12. Oct 2010, 13:30

as maitinu jau beveik trys men. bet dar nebuvo 😀 dziaugiuosi, bet is dalies ir bijau 😀tiksliau vyras gal labiau bijo, ir vos ne kiekviena diena ar dar nesusirgai? 😃

21. Sep 2010, 11:08

maitinu savo zuiki beveik 6 men. ir menesines jau buvo karta...

21. Sep 2010, 11:07

maitinu jau 2.5men, menesiniu dar nera 😀

10. Sep 2010, 17:57

mums daugiau negu metukai,as vis dar maitinu menesines taip pat prasideja bet neregulerios,gydytoja siulo kontraceptikus ne hormoninius bet as atsisakiau.as jais nepasitikiu beto nuo ju man svoris auga.kol maitinsi kudikeli tol bus neregulerios arba visai ju nebus.tai yra normalu.aisku kai ju nebera vis galvoju kad laukiuosi vel bet jos ima ir isdyksta tai ta diena džiaugiuosi o paskui keikiu.

09. Sep 2010, 14:21

Maniskei 9 men. o as vis dar nesergu 😃
Beje, merginos, kurios geriat kontraceptikus - pasidomekit daugiau ju zala! Ypac jei dar planuojat vaikuciu... O gydytojus, kurie israso hormoninius kontraceptikus tam, kad menesines susireguliuotu, apskritai reikia i kalejima sodint!

17. Feb 2010, 10:37

man vis atsiranda kakokiu patepliojimu raudonu....maitinu krutimi vienas menesines jau turejau....ar tai normalu ?

16. Feb 2010, 20:23

na nea, bent man tai kokios kelis mėn nereguliarios mėn buvo,eka. bet kiekvienai skirtingai tikriausiai.

16. Feb 2010, 10:49

sveikos mamytes, noreciau paklausti ar po gimdymo atsiradus pirmoms menesinems ir kita menesi jus ju sulauket tuo paciu metu ar kita menesi gali ir nebuti

14. Feb 2010, 23:48

ne nepakruojyje,o radviliskyje

14. Feb 2010, 19:15

as seip maitinau krutimi ir jau buvo menesines tai lb gausios ir skausmingos

14. Feb 2010, 12:47

as maitinu jau atras menesiukas ir susirgau pries savaite.Tikejausi kad nesirksiu ilgai kaip buna kitom kurios maitina

14. Feb 2010, 12:32

Na o as turbut is tu laiminguju kurios niekada nepamirsta kad yra moteraite😀Po gimdymo kraujavau tik keturias dienas ir kas menesi laukiu savo dienu 😀 nors maitinu gana daznai

11. Feb 2010, 21:12

o man jau baisu, gal vel laukuosi, reiks pas daktare kulniuoti

11. Feb 2010, 12:55

mano dukrytei jau greitai metai ir du menesiai dar maitinu, tai irgi nesergu ir labai patenkinta😀

1 2 3