Žiaurus elgesys su gyvūnais

14. Jan, 05:40

vakar netycia aptikau prasyma pasirasyt peticija,pries ziauru elgesi su gyvunais,nedvejojus iejau i nuoroda,kurioje filmukas,nedvejodama pasileidau ji.. patyriau didziuli sukretima,sustingus ji ziurejau,o paskui taip isteriskau verkiau.. labiausiai sukrete,kai parode,kaip del kailinuku gyvuneliams gyviem lupa oda ;( dar dabar matau ta suneli su katik nulupta oda nuo viso viso kunelio,net veido, tos akytes ziurincios tokios iskaudintos,atrodo tikrai kad ziuri ir nori paklaust uz ka?!?!? nu negaliu net aprasyt,man pasidare slykstu gyvent siam pasauly,kai vyksta tokie dalykai,kai yra tokiu issigimusiu zmoniu, nera tokio slykstaus ir ziauraus keiksmazodzio,galincio apibudint toki zmogu. prasau,pasirasykit po apacia esancia peticija,kas nemokes,rasykit man i asmeneini,paaiskinsiu. gal ir nesustabdysim tos ziaurasties,bet bent zengsim zingsni link to.dabar suprantu,kodel zmones eina piketuot,pries kailiniu gamyba..pries odinius batus.. pati nebepirksiu ju,nes kai yra paklausa,yra ir paklausa.. ir manau,nei viena tai pamacius,nebenores ju.. iskart perspeju ir prasau,nesciuju,neziurekite,ne duok dieve per daug susijaudinsit,nes net akmensirdziui sirdis sudrebetu... ir persiuskit sia nuoroda visiem pazistamiem ir paprasykit.dabar peticiju is viso pasaulio tik 88 tukst. cia lb mazai,papildykim ta sarasa savo parasais mamos ;( http://www.ptroa.co.il/phpPETITION/results.php?pageNum_rsResult=1766&totalRows_rsResult=88586

03. Feb 2010, 15:47

vakar ar uzvakar ryte per labas rytas ziurejau. turbut apie ta pacia peticija kalbejo, bent toks ispudis susidere.... kalbejo kad labai suku bus, nes kazkuriose kinijos provincijose suniena net i pavelda yra irasyta!!!! isivaizduoji..... nieko sau saugotina vertybe ☹ bet jau pradzia padaryta

03. Feb 2010, 15:30

rimtai??????????????????????????????????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
negirdejau,geras 😃 o dar kaip tik su drauge kalbejom,kad turbut beprasmiska,nes jau metai beveik tesiaisi ta peticija...
kur galima paskaityt apie tai?
pakelei cia nuotaika 👍

03. Feb 2010, 15:23

nzn ar jau giredjai, bet mus jau isgirdo - kinijoj uzdraus suniena valgyti ir baus tiek restoranus tiek valgytojus 😃

21. Jan 2010, 11:11

http://www.ptroa.co.il/phpPETITION/
va cia,
mamytes,kas pasiraset sia peticja,paspauskit nuoroda kuri ateis i el.pasta,kad aktyvuotumet ja

21. Jan 2010, 08:49

Gal galit parasyti tikslu adresa, kur galima sia peticija pasirasyti?

21. Jan 2010, 08:43

julyte, as negaliu tokiu dalyku ziureti............................

21. Jan 2010, 08:30

Nematau, kur yra parasyta SIGN THE PETITION

21. Jan 2010, 01:10

mamytes,kas pasiraset sia peticja,paspauskit nuoroda kuri ateis i el.pasta,kad aktyvuotumet ja..

18. Jan 2010, 18:56

Linulia,tai ta pati nuoroda,tik nespausk ant filmuko,kad ziureti,o ten apacioj paziurek zemiau yra zydros raides SIGN THE PETITION.

18. Jan 2010, 18:54

Linulia,tai ta pati nuoroda,tik nespausk ant filmuko,kad ziureti,o ten apacioj paziurek zemiau yra zydros raides SIGN THE PETITION.

17. Jan 2010, 19:05

mamytejulyte - vis dar galvoje tas liudnas vaizdelis kuri aprasiai sukasi.....
beje gal gali imesti tik nuoroda kur galima pasirasyti, be tu filmuku....

17. Jan 2010, 13:26

😥

15. Jan 2010, 16:46

/

15. Jan 2010, 13:47

man tai isvis zodziu truksta.man gyvuno daugiau gaila nei zmogaus nes gyvuliukas negali apsigint.juos pacius gyvus ismesinet reikia.

15. Jan 2010, 13:35

vyras ir perziurejo, pasirase sake tik nesveiki zmones taip daro. Beje man i el pasta yra atejas laiskas apie delfinus va ten ir ziauru ☹

15. Jan 2010, 12:24

ten nelegalu tai,nes nuzudyt ir suvalgyt yra viena..(visur zudomos kiaules mesai,jauciai ir t.t.) bet yra viskam standartas,gyvunas turi mirti nesikankindamas.. o cia gyviem issuka kojas,kad prekine isvaizda butu geresne,apdauzo ir vos gyvus nukankintus pardavineja... o tai vyksta,nes baudos yra tokios mazos,kad niekas ju nesibaimina.. urodai,vel uzsigruzinau 😥

15. Jan 2010, 12:04

man atrodo [pas juos ten iprastas dalykas,delto taip ir viesinama viskas,teko ir zurnale matyt,kaip turgui sukabinti zemyn kojom kepti sunys parduodami,vaizdas tai irgi slykstesnio nesu maciusi☹

15. Jan 2010, 10:52

be jokios abejones pasirasiau myliu be galo gyvuliukus....

15. Jan 2010, 10:51

nu sakes kaip ziauru net sirdis apstingo beziurint tokiem zverim reiketum patiem oda gyviem nulupt ir pazetu koks jausmas, bet kaip elgias kaip su daiktais meto dezutese liktaj negyvas padaras butu sakes is kur tokiu zmoniu atsiranda.... slykstu!!!!

15. Jan 2010, 00:41

ten turejo but kaip tai galima ziure ☹ su vaiku ant ranku rasau tai sumaisau viska

15. Jan 2010, 00:40

man tai ziauru net bloga ziuret,kaip tai gali ziuret 😀

14. Jan 2010, 22:49

`

14. Jan 2010, 21:53

nagi,mamytes,pasirasykit ir uz savo vyrus,pasakykit draugams,gal labai naivu tiketis,kad tai ka pakeis,bet pabandyt galima,o ir ant sirdies lengviau pasidarys,kad bent kazkas yra daroma..

14. Jan 2010, 21:31

kaip gaila,kad neturiu kompo.negaliu pasirasyt.MK bunu per tlf o filmu tikrai nepaziuresi.wien is jusu parasymo zodziu truksta..bl parazitai mes esam.sakau mes,nes esam zmones,o elgiames net nznau su kuo palygint..☹ kodel?kodel?tas supi...tas pinigas,blizgutis..waldo pasauli,uznuodijo mus.tol kol mes pirksim odinius batus,kailinius,tol taip bus.cia mes kalti,o ne tie kurie zudo!pradekim nuo sawes!diewe diewe..

14. Jan 2010, 20:55

mazdaug nutuokiu apie ka ten ☹

14. Jan 2010, 20:54

Pasirasiau
o to filmuko net neziurejau

14. Jan 2010, 20:43

As jau pasirasiau ir tada tebuvo tik 33tukst, gerai kad jau tiek daug pasirase, esu ziauriai pikta ir nuliudus.....Vaizdeliu jau nebeziurejau, nes esu labai silpnu nervu,,,,Esu ziurejus kazkada pirma karta pamacius, tai man labai stiprus sokas buvo, verkiau isteriskai kaip tu mamytejulyte sakai, ir atsigaut psichologiskai negalejau ilgai....Tas Pipiriukas pvz, dieve dieve, as cia galeciau zliumbti ir zliumbti.Man taip stipriai gaila tu suniuku, nes jie PASITIKI tuo prakeiktu zmogum, MYLI zmogu, TARNAUJA jam besalygiskai.Ir yra bejegiai...vat tas mane labiausiai skaudina.Kas tiem zmonem yra, nejaugi negaila to maziuko gyvunelio?As tai isvis sunu myletoja labai stipri, kas su sunim susije man isvis labai skaudina sirdi..Nes kazkoki rysi su jais jauciu, myliu visus be isimties, man visi grazus, ir beveisliai ir veisliniai.
O baisiausia kad pvz Lietuvoj labai mazos bausmes arba baudos uz ziauru elgesi su gyvunais.Tada tiems kas sunis laiko tik padaru kuris prie budos turi loti su "lenciugu" ir est kaula kita nuo stalo, galiu pasakyti kad jeigu kyla ranka pries gyvuna, nes ten irgi sirdele plaka, irgi yra gyvas organizmas, su nervais, jausmais, emocijom, tai poto pereinama lengvai prie zmoniu...jeigu negaila musti ir zudyti tokio kuris nekalba, neatsikalbineja, nesigina, tai zmogui kazka blogo padaryti dar lengviau, nes zmogus ir sneka, ir ginasi....Tik negalvokit kad as suni keliu auksciau uz zmogu, as tik turiu omeny kad mes, zmones, esam ne tokie svarus pries gyvunus moraliskai😥

14. Jan 2010, 20:18

va cia
http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php

cia iskart ismes filmuka,o po jo apacia sign the petition zydrom raidem paspauskit 😉

14. Jan 2010, 20:10

mano vyras ir bizuno israse,kad ziurejau... nes zino,kad ilgam uzsikraunu po tokiu dalyku..

1 2