Vyro draugės ir meilužės

21. Aug, 02:42

paplepekim apie vyrus ,ju negrazius poelgius mums,ar tikrai nera blogai kad vyras turi draugiu,su jomis flirtuoja,ir as nepavydit ju?kitoms

22. Aug 2009, 12:44

as netoleruociau jokiu draugiu, arba as arba kita... nei vienos isdavystes neatleisciau... jei vyrui prireike antros reiskias kad pirmajai kuo toliau tuo maziau vietos liks... jokios tolerancijos

22. Aug 2009, 11:47

tai vat o ji to nesupranta ji ir man ne karta sake ko cia pkt jai su kita pasisneka ko pykt jai numeriais apsikeicia vis vien grizta i seima,pas ja su vaiku...bet o jai kada negris o jai kaip iseis ir paliks ja?turbut to nepamasto...

22. Aug 2009, 11:20

na mes su vyru turime bendrus draugus t.y. seimas,sutuoktinius su kuriais bendraujame...taciau yra viena seima kurios tarpusavio bendravimo netoleruociau budama zmonos vietoje...o situacija tokia kad vyras rasineja zinutes svetimom merginom sakosi kad yra issiskyres vaika augina vienas ir pan.zmona apsimeta kad nieko blogo tai nereiskia ir gyvena toliau mat vyras gan gerai uzdirba tad jai manau paranku ji islaikyt salia saves bet kokia kaina....vat stai tokio elgesio nesuprantu is jos puses

22. Aug 2009, 11:07

tikiuosi neturesiu tokios patirties,kad vyras turi meiluze.bet teko palaikyti savo drauges,kuriu vyrai buvo neistikimi.vienos ju atleido,kitos padejo seimoje griesta taska.

22. Aug 2009, 11:05

netoleruoju,nesuprantu ir nenoreciau suprasti.man tai butu per sunku.jei man butu vyras neistikimas isgrusciau jy is namu.

22. Aug 2009, 02:25

na man internetu taip pat nepatinka,buvom su vyru stipriai apsipyke,zaidzia tam bilijarde per kompa,,tai tos mergos tuoj,labutis ,is kur busi ,kiek tau metuku,,,o tas ir rase,,nu kad pasiutau,,

22. Aug 2009, 02:21

sako eik kitu vyrai dar biausiau daro,,o zmogus baigusi aukstus mokslus ,dirba geram darbe,,kam jei toks reikalingas nu nesuprantu niekaip,,

21. Aug 2009, 23:37

LURDI, o ka ta drauge kai tu jei papasakojei?

21. Aug 2009, 23:09

Kaip liudnai jus cia prakalbot... fui tokie vyrai neverti vyro pavadinimo 😀 bet buna ir moteru tokiu. O kaip jums vyru internetines pokalbiu "drauges"?

21. Aug 2009, 22:23

o jei dar pakalbant butu pavyzdys kad pasakojau draugei kaip jos vyras duodasi,nepareina naktim,nuvaziavom parodziau kaip linksmai leidzia laika kitos merginos draugijoje,galutinis atsakymas jie negulejo,jie visai neseniai susipazino,ji isvaziuoja mokytis savaitei i vilniu palieka jam pinigu,o jis samdosi limuzina ir su padruskem smagiai leidzia laika,,rugpjucio 29 jie tuokiasi,,be to jis dar ir bedarbis,,

21. Aug 2009, 22:19

atsakymas ,,laiminga rutele,,,taip tokiu situaciju turejau,kol atradau savo tikra drauga,,

21. Aug 2009, 19:54

manau kad nei viena moteris nenori kad jios vyras turetu } meiluze} BET YRA TOKIU KURIOMS NESVARBU KAD JIAS AUGAUDINEJIA ,na man dar neteko sito patirti,bet zinau viena kad neatleistcau tikrai

21. Aug 2009, 19:40

Sutinku su supermama, kokios gali buti drauges???Juk draugai ir drauges pas sutuoktinius yra bendri. As tai tikrai netoleruoju.Jei vyras taip elgiasi, vadinasi negerbia zmonos.

21. Aug 2009, 18:47

na maniskis jokiu draugiu neturi, o jei kartais uzsimena apie buvusias taj labai nervuoja nemanau kad kam taj galetu patikti😀

21. Aug 2009, 18:37

as situ klausimu labai kategoriska - tikrai netoleruoju! musu draugai ir drauges yra bendri

21. Aug 2009, 18:09

na man neteko (kolkas 😃 ), manau nei viena save gerbianti moteris netoleruotu tokio vyro elgesio.

21. Aug 2009, 17:21

o kaip tu LURDI darai? ar turejai tokiu situaciju?

21. Aug 2009, 15:38

yra grupe moteru kurios ir matydamos ,tiesiog apvercia situacija savaip ir nieko blogo nemato,,,

21. Aug 2009, 14:42

paplepekim apie vyrus ,ju negrazius poelgius mums,ar tikrai nera blogai kad vyras turi draugiu,su jomis flirtuoja,ir as nepavydit ju?kitoms

1 2