Vyro draugės ir meilužės

21. Aug, 02:42

paplepekim apie vyrus ,ju negrazius poelgius mums,ar tikrai nera blogai kad vyras turi draugiu,su jomis flirtuoja,ir as nepavydit ju?kitoms

FlorenceHooper FlorenceHooper 11. Mar 2023, 00:22

PRIVALOMA PERSKAITYTI DĖKINIMO ĮRAŠAS.
Mano vardas Florence Hooper, esu gero daktaro Ogundele darbo ir sąžiningumo liudininkas. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužį, atkurti nutrūkusius santykius? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Jo „WhatsApp“ pokalbis, „Viber“ pokalbis arba telegrama: +27638836445. Galite jam padėkoti ir už mane, šis vyras atnešė ramybę mano santuokoje ir jo burtai nekenksmingi.

sherri235 sherri235 07. Feb 2023, 02:05

Daugiau neieškokite pagalbos susigrąžinti buvusį partnerį. Nes kunigas Adu turi išeitį per savo susijungimo meilės burtą ir susigrąžinti buvusius meilužius, nes prieš kelias savaites su jo pagalba susigrąžinau savo EX. apsilankykite jo kontaktinėje informacijoje, jei jums reikia jo pagalbos per (solutiontemple.info) (priestadu@gmail.com)

sherri235 sherri235 07. Feb 2023, 02:04

pagalbos susigrąžinti buvusį partnerį. Nes kunigas Adu turi išeitį per savo susijungimo meilės burtą ir susigrąžinti buvusius meilužius, nes prieš kelias savaites su jo pagalba susigrąžinau savo EX. apsilankykite jo kontaktinėje informacijoje, jei jums reikia jo pagalbos per (solutiontemple.info) (priestadu@gmail.com)

15. Nov 2009, 14:48

as tai netoleruoju nei draugiu nei meiluziu 😀 maniskis anksciau turejo viena drauge,savo klasioke tai del jos nepykau,taciau viena karta as su ja susipykau ir maniskis iskart nustojo su ja bendraut.. aisku pazystu daug tokiu kurios ziuri pro "rozinius" akinius..buna sakau draugei kad maciau jos vyra vazinejant su kita..bet jis ja itikina,kad nevazinejo ir ji patiki juo..visi sako i akis,taciau ji vistiek tiki savo vyru,gaila man tokiu,bet pacios kaltos kad nieko nemato,o gal net ir nenori matyt..musu seimoj istikimybe sventas reikalas. as megstu pabutu su draugais,bet vyras to neleidzia 😀 bet as tikrai negaleciau isduoti vyro..bet jis labai pavydus..pavydedavo jej nueidavau iki parduotuves su jo draugu 😃 aisku as irgi nenoreciau kad maniskis turetu draugiu..bet kaskaip manau kad jis tikrai nenueitu i kaire.. net jej praeina grazi panele jis i ja nepaziuri..gal del to kad bijo,nes zino koki morala atskaityciau 😃 ir seip jam net draugu nereikia,nes turi mane,o greit ir vaikeli turesim 😀 istikimybe sventas reikalas tiek man tiek jam.. tad tikrai netoleruoju kai vyrai turi drauges,o ypac meiluzes...ir labai uzjauciu tas kurios su tuo taikstosi..

14. Nov 2009, 14:16

dabar vyrams pramogu yra,nueini i cazino ,prieina barmene pasiulo tekilos{nemokamai}ir druskytes nuo papuku nulaizyt,o tokie pavarge grysta ,kur brangusis buvai ?ai su draugais prie mokyklos alu gerem{pazystamos vyras},,o as ir paklausiau o tai mums nuo ko laizyt reiktu?,,sako kad ten tik vyrams,,

12. Nov 2009, 19:21

netoleruoju!!! na jis meiluziu neturi, bent jau as taip manau, o jei turetu tai manau tikrai nebegaleciau su juo gyventi

09. Nov 2009, 22:57

Jis tokių neturi, mano draugės jo draugės kitų nėra 😀

15. Oct 2009, 16:06

visai netoleruoju,nes yra baisu ... jai draugiu yra tai tik bendru .

18. Sep 2009, 10:00

na bet sunus nores lygiuotis i tevas. juk butent jis sunui bus didziausias pavyzdys... 😕

17. Sep 2009, 13:32

mano vaikas tikrai toks neuzaugs😀 uzauginsiu jy su didele didele meile

15. Sep 2009, 11:50

tai del savo sunelio ir nebuk su tokiu zmogum tada. as manau kad jei vyras taip negerbia zmonos tai vaikui ir tokio tevo nereikia... kaip gi jis ji aukles, juk nenori kad ir vaikas toks pats butu... negyvenk kaip kitos- del vaiku...

14. Sep 2009, 14:01

faina..dziaugiuos kad yra tokiu seimu😉 niekada nieko gyvenime taip nenorejau kaip buti mylima,dejau begalo daug pastangu musu santykiuose,bet zmogui sazines neydesi...😀 tikiuos nors vienas zmogutis-mano sunelis yvertins mano meile ir myles mane nuosirdziai😀))

14. Sep 2009, 10:31

na turbut lengva man kalbeti... kai mano vyrui net draugu nereikia, tik prie manes prilipusiam but... kartais net pagalvoju- susirask tu meiluze ir atstok nuo manes... nes nusibosta ta neispasakyta meile 😃aisku taip buna tik kartais dziaugiuosi kad toki gera vyra turiu 😀 reta tokiu... aisku nzn kaip bus kazkada... 😀

13. Sep 2009, 09:24

zinot ir as visa gyvenima saukiau jai tik mane vyras palies ranka ar isduos su kita iskart viskas mesiu,bet kai yra visiskas atsidavimas ir beprotiska meile dar pilius ir sunelis ne taip lengva viska mest..bet viskam kazkada ateina galas,kaip ir jo poelgiam,paskutini karta leidau pasitaisyti va jau jai nepasinaudos proga tada grys is darbo ir ras tuscia buta

06. Sep 2009, 18:24

del tokiu dalyku nzn, dar....kolkas manau kad vertinciau pagal situacija....be galo noriu dukryte uzauginti mylincioje ir darnioje seimoje, bet aisku, jei situacija butu lb rimta, tikrai nesitaikyciau....as tikiu meile,tik va laikas parodys, ar tai tikra....

29. Aug 2009, 11:35

kaip galima toleruot vyro meiluzes 😃 ?cia tai klausimas 😃

26. Aug 2009, 18:58

man ir tokiu atveju but geriau tada vienaj nei su lakiojanciu vyru kazkoks butu saves nevertinimas☹

24. Aug 2009, 21:02

leta, o as nebijau likti viena. o isdavyste atleisciau tik karta. jei dar karta tai pasikartotu, tai jau butu naglumas visam, nenoreciau su kazkuom dalintis vyru. geriau buciau viena, man butu geriau, nzn kaip kitom. o man butu geriau

24. Aug 2009, 18:35

isvis netoleruoju tokiu dalyku .

23. Aug 2009, 23:19

leta,yra daug tiesos tavo zodziuose.. ☹na tikekimes kad taip neatsitiks ir nereikes niekam nei saves gailet,nei atleist antrai puselei.. 😉

23. Aug 2009, 23:17

mamytes,atsiprasau uz toki nekuklu klausima,bet ar yra pasaulyje dar ir tokiu moteru kurios tai toleruoja ir randa vyrui pasiteisinima? :o

23. Aug 2009, 11:38

Pas mus nėra jo ar mano draugų ar draugių.Pas mus kol kas yra bendri draugai.Nežinai kaip gali vėliau nutikti užtai ir sakau kad ''kol kas''.

rainiukas rainiukas 23. Aug 2009, 10:53

reikia vyro paklausti, kaip jam labiau patinka, ar kada nagais ir ragais i ji isikabina ir seka kiekviena zingsni ar kada viska leidzia ir nesikisa. Gal kuris vyras ir nori, kad jo pavydetu, todel erzina visokiomis meiluzemis. Bet apie tai reiktu su juo paciu pasikalbeti, nes slapta persekioti man labai nepatiktu. Jei jis pasakys, kad tu man nusibodai ir as turiu geresne ir grazesne, manau jau kazka keisti bus velu, nepades net nagai su ragais 😀 Isdavyste atleisciau, jei jis prisipazintu klydes, nes jei myliu zmogu as jam viska leidziu ir atleidziu. Jei pyksti, vadinasi gaili tik saves, nes bijai likti viena, o kad kitas zmogus su tavim nelaimingas nematai, jei zmogu myliu tikrai noriu kad jis butu laimingas, galbut net su kita.

23. Aug 2009, 09:39

niu tikiuosi natiuska neprisikalbesi ir neteks patirti tokiu dalyku. nei vienai to nelinkeciau.. mes irgi stengiames visada apie viska atvirai pasikalbeti. bet jei taip, neduok Dieve, kada nors nutiktu, kad mano vyras susirastu meiluze, as tikrai noreciau apie tai suzinoti. nes gyventi su zmogumi, kuriam tu atiduodi visa save, rupiniesi, myli, stengiesi is visus jegu, o jis eina pas kita, tai jau ne, man tokio vyro tada nereiketu. gyvenime isdavystes neatleisciau. tada jau geriau buti vienai, nei su tuo, kuris manes negerbia. bet tikiuosi, kad taip nenutiks.. linkiu, kad ir nei vienai netektu to isgyventi 😀

23. Aug 2009, 09:28

Nu jo, paskaitau ir siurpas ima..yra buwe wisko gywenime, bet ''to'' dar ne, tikiuosi ir nebus, o jei bus geriau nesuzinot, kaip sakoma ''nezinai ir sirdies neskauda'', bet kaip wisada yla is maiso islenda.
Mesrgytes mes cia wyrus apkalbam, kaltinam, o kiek yra tokiu bjaurybiu bobu, kurios turi seimas, bet ''duodasi'' sukitais, man tokios moterys, tiesa sakant, wemt wercia.Kokiu tikslu eini i kaire?nes kazko seimoj truksta, gal swelnumo, gal sexo, gal kazkur kazkas ne taip???...mes su wyru stengiames apie wiska kalbetis, kas jam ar man nepatinka, tad ir kol kas (tikiuosi) ir man ir jam meiluziu nereikia..sako taip gali greit prisikalbet.....

22. Aug 2009, 15:48

reikes ir man pasiulyt kad nuvaziuotu dar pasiziuretu😀 as saviskio telefono netikrinu-pasitikiu nematau reikalo ta daryt....

22. Aug 2009, 15:42

o sakykit mergaites,ar karts nuo karto tikrinat vyru zinutes?,,telefone

22. Aug 2009, 15:41

liudvine ir as zinau tokia situacija kaip tavo,,tai ta pazystama mano dar norejo vaziuot pasiziuret kaip ta meiluze atrodo,,cia saves zeminimas,,

22. Aug 2009, 13:22

manau tokos moterys kurios viska mato ir tyli dazniausei bijo likti vienos....uzjauciu tokes.As asmeniskai neatleisciau.Nepatinka man tokie vyrai.Mano geros drauges mama karta pasake,kad vyras turi buti tik truputeli grazesnis uz bezdzione,tada niekada nenueis i sona 😀 😀 😀

22. Aug 2009, 13:03

ui skaitau ir siurpas krecia......nea tleisciau niekad niekaip ne per kur.......

1 2