vyro demesys

19. Jan, 11:03

buvote dviese ir seimos pagausejimas. ar nuo to laiko vyro demesys ir pan,pasikeite i gera ar i bloga?ar liko toks pats?

04. Feb 2010, 19:16

mano vyras daznai sako,kad myli,bet visada noretusi kazko daugiau😀

04. Feb 2010, 18:31

o man kazkaip bent jau retkarciais noretusi tokio meilikavimo sulaukti....bet kazin ar sulauksiu....senatveje jei sulauksiu tada tikiuosi😀)

23. Jan 2010, 17:49

Jeigu tyliai, ir į ausį, tada tikrai labai malonu😀 Kad ir toliau taip būtų, kad tave mylėtų ir pati mylėtum😀

23. Jan 2010, 17:08

o kaip bus toliau tik gyvenimas parodys 😀

23. Jan 2010, 17:07

tai niekas ir nesneka apie buciavimasi prie svetimu zmoniu ar glebesciavimasi, bet kai tylaii i ausi pasako prie kitu kad myli tai yra malonu :0 na bet nekiekvienai tai gali patikti 😀

23. Jan 2010, 16:08

Aš irgi nemėgstu viešo meilikavimosi. Malonu matyti, kai vyras paltą paduoda, kėdę atstumia ar pristumia prie stalo, mašinos duris atidaro ar panašiai. Patinka toks neįkyrus dėmesys😀

23. Jan 2010, 16:03

joo man tas viesas meilikavimas taip pat nemalonu.

23. Jan 2010, 15:39

Visiškai sutinku su erikiux.Aš taip pat anksčiau kol "mergavau"😀 savo dabartiniam vyrui vis papriekaštaudavau, kad man tiesiog be progos nedovanoja gėlyčių.O šiandien galvoju jau kitaip.Kas čia tokio baisaus, nu nedovanoja, bet tai nereiškia kad nemyli.O asmeniškai aš žiauriai nemėgstu "saldžių"vyrų. Tai irsakau, jau italai tai manęs niekaip nepakabintų😀blevyzgoja blevyzgoja komplimentus, kad net šlykštu darosi...Na ir šiaip, nepatogiai jaučiuosi, kai draugų susibūrimuose ar šiaip kur prie stalo šeima ar šiaip porelė pradeda viešai rodyti, kaip jie labai "myli" vienas kitą.

23. Jan 2010, 15:05

Smagu, kai gyveni su zmogumi ir jautiesi saugi visose situacijose, ir tikra parama, ne tik materialine, svarbu kad su laiku tas neisnyktu, zodi myliu, reikia ne tik vyrams sakyti bet ir mums pacioms, vyrai taip pat nori jaustis mylimi, ne tik skaniais pietumis reikia lepinti, bet ir demesiu, siluma, ir mes ta pati gausime atgal. Jei vyras sako, kad myli, o reikalui esant nesugeba pasirupinti seima, tai zodziai nieko verti

23. Jan 2010, 12:33

Dažnas vyras tiesiog nemoka jausmų išreikšti, bet tai nereiškia, kad nemyli. Tai mes, moterys kalbam, kalbam ir kalbam, o jiems geriau savo jausmus darbais parodyti. Kartą ta tema su vyru kalbėjom, tai jis taip man ir pasakė. Žinoma, kol jauni, jausmai liete liejasi, bet truputį vyresniame amžiuje jau nebe taip kunkuliuoji😀

23. Jan 2010, 12:27

jei zmogus parodo demesi tai nereiskia kad jis nemoka demesio parodyti ir darbais 😀 na jaunumas tai kai vyrui 25m. 😀 visi zmones skirtingi, turiu draugiu kuriom net meilumas nepatinka 😀 ir manau kad jei vyras rodo toki demesi vadinasi tikrai myli, ir jam nesunku tai parodyti... o kai zmogui nebera tokios dideles meiles jam ir sunku pasakyti myliu, kai belieka tik pripratimas

23. Jan 2010, 08:54

tikrai kad visokiu yra....mano vyras visiskai nepasizymi meilumu....is jo neimanoma isgirsti zodzio myliu, pasiilgau ir t.t.....vat jam nepatinka tokie dalykai....keista, bet jau pripratau, kiek pamenu kai susipazinome visiskai kitoks buvo, bet teisybe, kad santuoka keicia ne tik zmones....😀

22. Jan 2010, 19:50

Pritariu vivuliai.Toks perdetas 'myliavimasis' man teiktu diskomforta.Na cia jau nebe vyriska.Tik nepagalvok,kad pavydziu-turiu,fantastiska vyra uz kurio jauciuosi saugi.Ne zodziais,bet darbais.Tas zodis istartas laiku ir vietoje daug svaresnis ir vertingesnis,nei 150 kartu 'myliavimasis'.Matyt abu esat labai jauni.Na bet kad tik jums gerai,tai mums dar geriau.Bukit laimingi.

21. Jan 2010, 19:49

ne as nesuvarzyta, nes jo demsys man labai patinka, ir beproto laiminga esu 😀 ka paprasay ta padaro, o uz tai ir pati skolinga nelieku, kas ryt atnesu kavos jam i lova su pusryciais, bebejo jis taip pat ma n atnesa jei as ilgiau miegu 😀

21. Jan 2010, 19:22

yra tu vyru ivairiu tik kad nevisi vienuodi viene meilus o kiti ne
bet ka db mes padarysim stiprybes ir kantrybes visoms

21. Jan 2010, 12:46

nestuke pavydziu tau😀 kad tokiu vyru daugiau butu

21. Jan 2010, 12:15

jei myli zmogu tai tikrai neturi buti suvarzimo.. turi buti vienas kito pasitikejimas, meile vienas kitam, bet ta meile kiekvienas zmogus savaip myli 😉

21. Jan 2010, 11:48

nestuke, o tu suvarzyta nesijauti? man skaitan tavo posta erdves pritruko 😉 man asmeniskai butu per daug, bet turbut tau pats tas jei jauties laiminga. ka gi tikrai pasiseke. radai tokio zmogu kokio tau reik

21. Jan 2010, 11:38

tokiu vyru labai mazai...o kad ju daugiau tokiu butu..

21. Jan 2010, 11:31

kol draugavau su vyru 😀 gaudavau begalini demesi, nes jis pastoviai komandiruotese budavo :0 tai per viena diena maziausiai 150sms parasydavo o apie pokalbiu valandas nera nei kalbos ,iki uzmigimo snekedavom 😀.... kiek per diena myliu isgirsdavau ir perskaitydavau tai neapsakomai daug :0 vyras liko be darbo 😀 taip pat demesio nesumazejo 😀 kai susituokem dar daugiau demesio gaunu, kai pastojau tai isvis demesio centre palikau 😀 net tada kai as guliu lovoje o jis sedi prei kompiuterio, sulaukiu is jo zinutes kaip jis mane MYLI 😀 iseina su reikalais trumpam , nebunu palikte be skambucio ar zinutes 😀 .... Zodziu demesio stoka tikrai nesiskundziu ,nes turiu pasakiska vyra 😀 kuris LAAAAAAAbai mane myli 😀 ir esu begalo laiminga 😛

20. Jan 2010, 17:48

prasom prasom😀 na ir kaip tau su demesiu? netruksta?😀

20. Jan 2010, 12:57

vis kazkoks demesiukas gaunas😀

20. Jan 2010, 11:17

mes kol su vyru draugavom taip pat viens kitam vakarais siuntinedavom sms,o db tik kol vyras darbe kazka grazaus jam nusiunciu 😀

19. Jan 2010, 19:50

anksciau kol nebuvom susituoke siuntinedavau vakarais😃 tereikia ijungt fantazija😃 uzveda ne tik vyra bet ir pacia save😃

19. Jan 2010, 19:38

o tu paniurele bandei? 😀

19. Jan 2010, 19:37

as nebandziau, o jus? 😀 jei bandet tai papasakokit labai idomu 😀

19. Jan 2010, 19:28

ten turejo but intriguojancia😃

19. Jan 2010, 19:28

nebandet kuri nors nusiust vyrui kokia introguojania, gundancia sms?😃

19. Jan 2010, 19:13

aciu gintareee😉

19. Jan 2010, 19:12

aisku malonu kad nors prisimena, mum va sausio 24 d. bus metai kaip susituoke 😀 ziuresim kaip cia bus... 😉

1 2 3 4 ... 6