Vyras gimdyme: už ir prieš

02. Oct, 05:37

SVEIKUTES MAMYTES!butu labai idomu suzinot kokios jusu nuomones sia tema,ir ka sako jusu vyrai?mano vyras dalyvavo gimdyme ir labai dziaugiasi,kad neatsisake sitokiu akimirku.gi vaikelio gimimas yra pats didziausias stebuklas musu gyvenime,kuriame turi dalyvaut ir vaikelio tevelis:)na cia tik mano nuomone,tad laukiu jusu pasisakymu sia tema mamytes

23. Oct 2012, 16:01

sveikos mamytes man gimdyti iseina jau po menesio mano vyras pasake is karto,kad dalivaus gimdyme ir palaikys mane. As to labai noriu ir nepriestarauji,kad jis nori dalivauti. Aisku noriu,tik kad mane uz rankos palaikytu ir padrasintu,bet kad atsistojas ziuretu kaip lenda vaikelis lauk ar ten filmuotu tikrai to nenoreciau ir neleisciau daryti.

31. Aug 2012, 20:39

UZ, maniskis dalyvavo, nesigailim nei vienas

09. Jul 2010, 16:34

kas beko mamaa😀

09. Jul 2010, 16:34

na maniskis irgi buvo bet tik palatoj ( nes man CP ) tai neleido o po visko kai mane atveze tai ir paketus keite ( kol nejauciau koju ) ir aptvarke mane aprenge ziaurei dekinga ir net apsiverke kai lerliu atnese parodyti tada pasake kad as esu jo gyvenimo dziaugsmas .

09. Jul 2010, 16:33

as dabar laukiuosi antrojo vaikelio ir vyras sake butinai dalyvaus gimdyme man pades kiek gales as su juo sutinku nes jo parama man labai svarbi😀

09. Jul 2010, 16:31

dalyvavo ir abu nesigailim del to

09. Jul 2010, 16:29

ziurejau ir ziuriu i savo vyra toliau,gi jis nekaltas del musu skausmu,toks jau musu motereliu organizmas,tik mes gimdom 😀.jie tik gali palaikyt mus ir padet gimdymo metu,o tai yra labai gerai!

09. Jul 2010, 16:26

sako, buna, kad moterys po gimdymo nenori i savo vyro ziuret, tik vaikas ir pan, na, man atvirksciai 😃

09. Jul 2010, 16:21

as taip pat vaivita 😉

09. Jul 2010, 16:18

as liksiu visa gyvenima dekinga vyrui uz tai, ka padare per gimdyma: per saremius dare masazus, tampe paskui mane laseline, vonioj iki puses slapias dare masazus, reguliavo vandeni, tupejo pire klozeto, kol man kaklelis atsidarinejo (gimdziau be nuskausminamuju), sluoste prakaita, stumimo metu dejo deguonies kaukes, vale kakta, vilge lupas vandeniu, viska ziurejo, viska mate, niekas nebuvo baisu. dar gerai, kad dalyvavo, nes turi ka papasakoti, kadangi as i gala jau kliedejau, nieko neatsimenu, jis ir vaikeli pirmas paeme, kol as samone atgavau ir visa kita. as maniau, kad jam ir pogimdyvine depresija uzeis, nes tokia itampa patyre, bet nieko, viskas baigesi gerai 😀 po gimdymo supratau, kad myliu savo vyra dar labiau...

09. Jul 2010, 15:55

viskuom o svarbiausia kad jis buvo salia 😀

09. Jul 2010, 15:54

o kuo padejo?😀

09. Jul 2010, 15:53

mano vyras taip pat iskart pasake kad nori buti salia kai musu dukryte isvys si pasauli 😀 ir dalyvavo ir man labai padejo dziaugiuosi kad jis buvo salia 😃

09. Jul 2010, 15:48

mano vyras iskart pasake,kad dalyvaus gimdyme kai tik jau sulaukeme uzsimezgusios gyvybes mano pilvelyje😀

09. Jul 2010, 15:40

tai as irgi neuzdraudziau, jis pats svarste😀

09. Jul 2010, 15:39

as saviskius neesu pasakiusi ,kad neleisiu ar kazko panasaus nores eis nores neis jo pasirinkimas

09. Jul 2010, 15:34

viskas yra iskenciama del tu mazu stebukliuku😀

09. Jul 2010, 15:34

aisku turi !

09. Jul 2010, 15:32

maniskiui vienu metu buvo pasidare silpna kai pamate vaiko plaukiukus,nes tuo metu as nebeturejau jegu stumt,o saremis tesesi...iskviete greit gine,atbego ji,tai vyras ejo lauk,bet gine sustabde ir liepe iki galo ir palaikyt mane-sako tai jusu abieju kudikis,turek atsakomybes ir tu.tai taip ir liko iki galo sukaupes visas jegas😀
dabar visiems draugams pataria dalyvaut gimdymuose ir matyt kaip vaikutis islenda ir kas ten vyksta,kokius skausmus ir kancias turi patirt jo mylima moteris,kad isgimdyt si maza angeleli,kurio abu laukem 😀

09. Jul 2010, 15:24

man uzteko, kad jis salia buvo ir kad spejo atvaziuoti😀

09. Jul 2010, 15:23

Mano vyras irgi buvo dukrytes gimime ir labai dziaugiuosi, man labai padejo 😀 ir niekada nesakiau juk tu nedalyvauk geriau, jisai pats net nora buvo pareiskes dalyvauti gimdyme😀 tai ir nesipriesinau, labai gera kai palaiko artimas zmogus😀

09. Jul 2010, 15:23

MANASIS PER PATI JAU VEIKSMA ISEJO, NES BUVOM SUTARE, KAD NELEISIU ZIURETI.mAN GERIAU BUVO KAI JIS TEN NESTOVEJO AKIS ISPUTES😃

09. Jul 2010, 15:22

saunu tada merginos ,kad jus turite tokius asaunius vyrus kuriu ne nereikia prasyti kad eitu i gimdyma😀

09. Jul 2010, 15:11

mano vyras viska mate,nes viena koja laikiau issipyrus i ji,kita i akusere,ir nematau cia problemos,kaip tik jie turi viska matyt ir zinot kas ir kaip vyksta😉

09. Jul 2010, 15:03

nieko nesakau pries visa sita gimdyma vyras privalo palaikyti moteri kaip jei buna saremiai ir t.t, nes tai butina kad mylimas zmogus butu salia.

09. Jul 2010, 15:02

raimonda , as tikrai nesu pries vyrus gimdyme, na mano nuomone kad as nenoreciau kad vyras dalyvautu gimdyme ,bet kaip man ateis tas laikas gal ir pasikeis nuomone😀

09. Jul 2010, 14:59

na bet kodel jiems nematyt? nesuprnatu kodel jus vyrus isivazduojat kazkokiais,kad negalima jiem ano ar kitko matyt....

09. Jul 2010, 14:58

na visoms visko buna gimdyme, kitoms yra ir tokiu vaizdeliu tikrai nematyti vyrui

09. Jul 2010, 13:59

nieko ten baisaus nėra,nieko tas vyras toookio nemato,juk jam nereikia gale kojų stovėt

09. Jul 2010, 13:58

visus keturis savo vaikus gimdžiau su vyru,tikrai man pačiai buvo daug saugiau ir ramiau,o ir vyras viską sužiūrėjo ,manau ir gydytojai kitaip elgiasi su gimdyve ,kai ji ne viena

1 2 3 4