Vestuvių papročiai

13. Nov, 06:32

jei galit atsaykit i klausima, per vestuves jusu kaip jus teveliai islydejo, ar is vienu namu ar kiekvieni teveliai is savo namu??

29. Nov 2009, 14:11

sveiki mus islidejo tevai kartu is mano tevu namu. bet siaip tai islidi kiekviena atskirai.

26. Nov 2009, 09:33

cia kiekvienos seimos reikalas, bet man graziau kai visu vienoda pavarde, o ne kai mamos viena o vaiko su tevu kita. kartais buna kad paauge vaikai labai juokiasi is tokiu vaiku, zinau keleta atveju kai vaikai taip dare

25. Nov 2009, 21:54

na taip kiekvienas turi savo nuomone.tai jai nesi susituokus nereiskia kad vaikas yra su tavo pavarde as nesu susituokus bet mano vaikai su tecio pavarde

16. Nov 2009, 14:11

pritariu perliukui 😀 na as tai nenoreciau kad mano mama vaiksciotu su kita pavarde nei as, ir beto man nepatiktu kad vaikas butu su kita pavarde, lyg tavo lyg ir ne tavo vaikas 😀 bet cia tik mano nuomnone😀

16. Nov 2009, 12:32

gal ir nereiskia bet daug iskyla problemu kai tavo pavarde tokia ovyro kitokia. bet as manau jei jau vaikas yra . butinai reikia anspaudo pase

16. Nov 2009, 09:04

na man tai asmeniskai ne prie sirdies kai vakelis vaiksto su virna pavarde su teveliu, o mamyte su lita.....

15. Nov 2009, 22:18

Tiesa pasakius negaliu pasakyti nes pati nesu istekejus bet manau kad nera skirtumo.Siaip tai man labai nepatinka kai paneles tuokesi tik nestumo nes jai vaikelis gyvens su teveliu ir mamyte vistiek bus seima,man anspaudas pase nieko nereiskia.

15. Nov 2009, 18:30

Visi sveciai rinkosi pas mano tevelius, is ten mus su vyru ir islydejo. Teveliai palaimino, tik mes nesiklaupem pries juos, o buvome visi sustoje vieni pries kitus. Rutos vainikelio neturejau, nors ir nesilaukiau dar, bet mes pries vestuves jau metai laiko kaip kartu gyvenom, taigi ir taip visiems aisku, kad nebereikia tu vainikeliu...😀

15. Nov 2009, 18:03

ACIU

15. Nov 2009, 14:19

pas mus vestuvese visus zaidimus vede muzikantas. buvo laikrasciu plesymas uzpakaliais. poros zaidzia, moteris vyrui ant keliu, visi susikmba rankomis kaipvirve, o ant keliu vyrui padeda laikrasti ir kas greiciau, tik uzpakaliu suplesys😀 dare vaikinai atsispaudimus ant tapeto,kas daugiau, paskui ji apverte, o ten nuoga moteris ir tada ant jos, kas daugiau😀 buvo dainos zaidimu forma, kas garsiau ir greiciau. taip pat pasaka, kurios dalyviai sveciai, kiekvienam personazas duotas😀tai cia tik pirma vakara buvo, kita diena buvo banano valgymas, aplink buteli vaikinai sukosi, paskui savo antru pusiu ieskojo uzristomis akimis ir t.t

15. Nov 2009, 13:59

as tai jau nesu maciusi kas besidetu nebent kokia rutos saka . o gal zinot kokiu zaidimu geru veselei arba seip. galit parasyt tik pradzia zaidimo kad nereiktu visko rasyt. jei kokio neturesiu paklausiu issamiau. aciu

15. Nov 2009, 13:29

dedasi, dar ir kaip!😀

15. Nov 2009, 10:50

nemanau kas jau ir dedasi ta vainikeli

15. Nov 2009, 01:17

per musu vestuves nei vieni tevai neislydejo,dariau siuolaikiskai,man jokiu palaiminimu ir jokiu asaru nereikejo.norejau linksmos sventes.tevai tik vakare pamate 😀

14. Nov 2009, 23:43

Aš jokio vainikėlio nesidėjau, nebūtų derėjas prei mano pagrindinės puošmenos 😃 o šiais išlydi tėvai, bet čia jau atrakcija tiems kas nori labai tradicškų ir papročius atitinkančių vestuvių nuo a iki z. Žinoma išlydėti turi, bet manau paprastai užtenka 😉 kas kaip nori tas taip daro, juk vienentelė diena tokia gyvenime tai reikia švęsti taip kaip noris patiem. O info apie tradicijas pilna intere 😉 net suguldytuvės būdavo 😃 😃 😃

14. Nov 2009, 18:27

nereik laukt didelio pilvo 😃

14. Nov 2009, 18:09

adatele 👍

14. Nov 2009, 17:53

reik visko ir vainikelio reik ir tradiciju reik

14. Nov 2009, 17:35

Nu as kiek zinau, jei pagal tradicijas, tj pirslys atvaziuoja pas jauniki i namus ir ji pasiima, nuveza i jaunosios namus, o is jaunosios namu islydi ir jaunojo teveliai ir jaunosios

14. Nov 2009, 17:07

mes taj isejom is vienu namu bais kam cia reik atskirai vaiksciot ir tikraj tie rutu vainikeliai tik mano nuomone dar nekaltom kam ten isivaizduot kazka ?

14. Nov 2009, 17:04

man kvailiau negali buti, kai nuotaka su dideliu pilvu ir rutu vainikeliu, arba jau ir vaikuciai dalyvauja vestuvese. kam juokinti pasauli?😀

14. Nov 2009, 16:06

mes su visais islydejimais,palaiminimais, su rutu vainikeliais ir visom kitom tradicijom😃

14. Nov 2009, 15:58

kazi ar kas dedasi tuos vainkelius , as bet apie toki net negalvojau. juokinga jau. mano mociute brolio zmonai sake kam tau jis reikalingas jei seniai supuves.

14. Nov 2009, 15:05

per musu vestuves tai abieju tevai isleidziant mus palaimino

14. Nov 2009, 13:55

Mus islydejo abieju tevai, tik is mano su vyru namu, palaimino lauke pries lipant i masina, as ir buvau be rutu vainiko, nors mes tik civilinej metrikacijoj tuokemes, bet kazkada ir baznycioj susituoksim.

14. Nov 2009, 12:53

nzn, kuri, bet kiek esu maciusi nuotrauku tevu laiku, ir tevu vestuviu, tai abieju tevai kartu palaimina savo vaikus

14. Nov 2009, 10:38

o gal kas zino kuri lietuviska tradicija yra???? ar kai atskirai tevai sventina ar kai kartu?

14. Nov 2009, 10:37

labai aciu 😀

14. Nov 2009, 10:24

kadangi mano tevai gyvena 120km nuo manes, o vestuves vyko klaipedoje, tai as isejau is uosviu namu. nors tuo metu, jau turejome savo buta, bet man reikejo padeti suknia uzsegti, tai nusprendziau, kad anyta tai padarys😀 o vyras su pirsliu ir pabroliais atvaziavo is musus namu. uosviuose lauke mano tevai ir pamerges. ten visi susirinko ir mus, jaunuosius su palyda is ten isleido i vestuves. o rutu vainikeli turejau pasiemusi del atsargos, kad baznycioje, jei reiktu, bet kadangi kungas uzmirso, tai as i imeciau i saldainiu krepsini ir visiems laikams pamirsau😀

13. Nov 2009, 23:47

mus islydejo is vyro namu

1 2