Vasario mėn. gimę vaikučiai !

02. May, 05:44

Sveikutes sukuriau nauje tema vasario menesio gimusiems vaikuciams :)) pati auginu 2vaikucius jauniausem 2 menesiukai :) butu ydomu pasidalinti mintimis su kitomis mamytemis :)

10. Nov 2011, 10:21

labryt 😀 saunu gjulija kad jau sveikstat ir griztat i senas vezias 😀 puma sveikinu su pirmuoju perliuku 😘 na o as tai pasiutmergei neduodu nieko, jokiu vitaminu. kazkaip noriu pripratint prie stipresnio imuniteto, nes daktare sake jei pradesiu duot vitaminus tai reiks ilgai ir nuobodziai juos vartot, nes organizmui ju bus trukumas 😀 nezinau kiek tame teisybes, bet tfu tfu tfu augam tiesiog pasakiskai 😃

10. Nov 2011, 09:53

Labas rytas mamytes 😉 nebuvo kada prisest tai va uzvakar nuvaziavom kraujo tyrimo,gyd ziuri gerkle sako na dar paraudus,paziurim ogi jau isbertas, tai mums tridiene karstine buvo,tik keturias dienas 😀 jau ir valgom po truputi,ir atgaunam jegas ! 😀)) kaip jus? jau kaip saaalta lauke sakes,vakar nubegau iki vaistines tai susalau.. beja ar duodat savo maziukams vit c? yra kazkoks cevikap lasiukai,as jauciu nupirksiu profilaktiskai.

09. Nov 2011, 18:07

burnickiene, o tu blenderiuoji? Gal konsistensija pabandyk pakeist? Net nezinau ka patart.

09. Nov 2011, 17:52

Zinok lyg ir matosi kad bus dantukas,galvoju gal kai jis prasikas tai ir sloga musu ding ir vel apetitas griz. Man gydytojas dar sake kad vaikams buna tokiu dienu kai vaikai atsisako valgyti.

09. Nov 2011, 17:20

aš dar daug ką atskirai verdu vien jai,bet ji nevalgo 😥 nesuprantu kodėl ☹

09. Nov 2011, 09:52

tai gal kokiu dantuku laukiat ar del gerklytes? Nes nemanau kad vaikas is niekur nieko gali pasidaryt nevalgus. Labryt visoms 😛

08. Nov 2011, 19:55

As jau irgi negaminu atskirai mazius valgo tai ka mes,tik va paskutiniu metu kazkoks nevalgiukas pasidare.☹

08. Nov 2011, 17:25

labuka 😉 mes tai valgom viska ir su apetitu 😛 😃 manoji nesiskundzia niekuomka pagaminu 😀 ka as valgau ta ir ji, praktiskai nebereikia gamint atskirai 😛

08. Nov 2011, 15:48

Bet mane toks pyktis ima,as stengiuosi gaminu i jis a nic nieko nevalgo☹ Ir vis vargstam su ta sloga☹ Jau net nezinau ko grebtis.

08. Nov 2011, 13:26

aš žinok irgi dabar vargstu su maistu,irgi daug ko nevalgy pradėjo ☹

07. Nov 2011, 20:13

Gjulija sveikatits jums😀 Burnickiene mano kleckius sako tik baba ir tete mama ne pro kur. Smagu kad turite tiek dantuku pas mus tai tikriausiai is apacios bus dar virnas tai apacioje turesime trys dantukus😀 Ka jusu lialiai megsta valgyti???😀 nes mano mazius kazkoks nevalgus pasidare ir nezinau ar cia del slogos ar del tu pabrinkusiu dantienu ar tiesiog pabodo mamos skaniestai😀

07. Nov 2011, 19:49

na mums israse antibijotiku,reiks ryt duoti jei iki kokiu 12 nepasireiks berimai,nes ir raudona gerkle... :/ ir turbut mausim i poliklinika kraujo tyrimams..

07. Nov 2011, 13:35

gjulija gal jums trtidien karstine?rytoj gali but kad isbers leliukia 😀 o mes turim jau tris dantukus.du apacioje ir vienas virsuje 😀 mokam kai netingim katutes ploti 😃 atsisesti,isikibusi atsistoja 😀 kartais ate bando rodyti 😃 ku ku irgi kai netingi megsta zaisti 😀 dar sakom tete ir dabar jau poradejom sakyti mama 👍 faina tai girdeti 😀 ai dar mokam biski jau oziukus rodyti 😃 martanux tai pasidalinsim tuos zentukus 😃

07. Nov 2011, 11:13

Sveikos 😉 lupa sugijo,bet va snd jau lygiai 3paros kai mano maziui temp 38.6 nukrenta iki 37.1 daugiausiai na buvo du kart nukrite iki 36.6.. laukiam gyditojos,tikiuos nieko rimto nes nei sloguojam nei kostim... 😥 beja toks be jegu,tai snd dar po aki sugebejo melyne isistatyt, na ir juokinga ir graudu ☹ kaip jus? ar maziukai neserga?

07. Nov 2011, 08:43

Martanux pas mus ligiai tas pats😀 O jums dantukai be bedu kalasi???? Nes pas mus tie pirmi du isdygo as net nepastebejau😀 O dabar viskas pabrinke nosiukas uzgultas net Vibrocilas nepadeda☹

06. Nov 2011, 21:03

mes tik du apacioj, regis dar du salia bus, nes pabrinke ir baltuoja 😀

06. Nov 2011, 19:48

Mano mazius jau seniai spigauja,kaimynai vis klausineja kodel maziukas taip verkia😃 O kiek jau jus dantuku turite???😀

06. Nov 2011, 16:28

puma, as savaja apdraudziau, tai sakau gal maziau tu kritimu ir melyniu bus 😃

06. Nov 2011, 16:27

laba 😃 burnickiene, a gal musu zentas bus pumos, o gal gjulijos, daba ziuriu ir lafes pretenduos, taip kad neuzsisakyk is karto 😛 😃 mes tai gyvenam gerai, mama vakar is ligonines parsivezem, ryt vel nuvesiu ☹ o mokam tai zaist katuciu, ku ku, dar kai pasakau oj oj oj, tai juokingai uz galvos susiima ir kraipo 😃 snekam vis daugiau, nezinau ar valyvai ar nevalyvai 😃 dar trecia diena atrado jog imanoma spiegt ir cypt, tai isibegeja su vaikstyne ir lekia spiegdama 😃

06. Nov 2011, 15:46

Burnickiene as auginu suneli😀 daug ka mokam😀 patys sedim pats jau stojasi,su vaikstyne po namus laksto😀 Moka katu katu katuciu😀 o jus jau ka mokate???😀

06. Nov 2011, 15:06

gerai tavo zentas banditas didelis lipa,krenta oiii spek ziureti 😃 melyniu kiek turim 😃Do jus kaip?

06. Nov 2011, 12:45

lafe,tikrai senai,kad net nebepamenu ka augini ☹ ka jau mokat daryt?kiek dantuku turit? 😀
martanux kaip jus gyvenat?kaip mamos sveikata?
gjulija kaip vaikiuko lupa?
puma kaip laikosi zentas mano? 😃

06. Nov 2011, 11:36

Sveikos mamos😀 Kaip jusu maziukai laikosi???😀 Oi kaip seniai buvau uzsukus pas jus😀

04. Nov 2011, 17:31

o gal rytoj jau tuoksis mazius tas 😃

03. Nov 2011, 20:48

uj vargsiukas ☹ bet niekis, iki vestuviu sugis lupyte 😀

03. Nov 2011, 20:44

Na mes su vyru smulkus ir esam neauksti as 163 vyras 172, tai ir musu pipiriukas mazas, o seip jo viska isropineja tiesiog lekia kaip kulka, vaiksto isikibes i baldus ,kartais net pasileidzia ir 2sek pastovi nesilaikydamas 😃 o snd popa turejom dejomes veiduku i zaislu deze ir prasiskelem siektiek lupyte,oj buvo kraujuko ☹

03. Nov 2011, 19:16

laba 😉 mes vakar irgi sventem 9menesiukus, valgem mano kepta medaus torta 😃 visi pirstus apsilaize 😃 o ziuriu musu svoriu ir ugiu niekas neaplenks 😛 esam 79cm ir sveriam 10,900kg 😃 visi kad mus pamato, sako kad atrodom kaip metu laiko 😃

03. Nov 2011, 17:49

mes 9kg

03. Nov 2011, 16:48

kiek jus sveriat?

03. Nov 2011, 16:47

8menesiu sverem 7,5kg 😛

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 42