Vaikų darželiai Vilniuje

19. Jan, 09:37

Sveikos, ka galvojate apie vaiku darzeli "Snekutis"? Nes ten uzrasiau savo mazyle.

24. Mar 2010, 21:43

na mes ir prisirasem purienoj, praktiskai i darba vaziuociau per aplinkui ☹ is vis ne i tema...

24. Mar 2010, 21:26

na jo as irgi noreciau arciau namu ale kaip gausis cia, mums perkunkiemieciams isvis priklauso puriena prie mados ale man biski be rysio per ten vazinet nes dirbsiu kitoj pusej

24. Mar 2010, 15:18

raganele, as labai noriu vesti i darzeli arciau namu... o ozas tolokai ir visai ne pakeliui ☹ bet kadangi situacija su darzeliais nekokia, eiles didziules tai bandysiu ten laime. vis geriau nei nieko 😀

24. Mar 2010, 11:38

zuviukas tai ko savo vaikuti i ozo darzeli neleidi jei dirbai ten?

24. Mar 2010, 10:16

aciu😀

23. Mar 2010, 16:39

Ozas visai neblogas darzelis, pati ten dirbau aukletoja 😀

23. Mar 2010, 13:12

sveikos gal kas zino ka apie darzeli "ozas" ?

23. Mar 2010, 08:42

bet pabandyt gali gal priims, labai maloni direktore 😀

23. Mar 2010, 08:40

Matai biski su peleda sugudravau pasakiau drauges adresa o ji gyvena seskinej tai ir prieme, 😀

22. Mar 2010, 19:33

raganele, o tai Peleda prieme prasyma? sakau jei jau nepriklausai tam darzeliui tai net nepriima...reiks ir man pabandyti ten 😀

21. Mar 2010, 21:28

Sveikutes mamytes, as savo pincese uzrasiau i Gabijele ir Vejali, nors tiek ten tiek sen nenorejo priimt, man labai patiko gabijele ir arti namu bet neaisku kaip cia bus sako uzrasyt galim bet ar pateks vaikas neaisku nes kilometrines eiles, o perkunkiemio gyventojams priklauso Puriena, uzrasiau ir ten ale visai ne pakeliui mums bus o ir siaip sau jis man pasirode nors ka gali zinot,,, o dar uzrasiau i PELEDA, man ten labai patiko tikiuosi priims 😀

12. Mar 2010, 15:00

Laba diena.
Norime informuoti, jog nuo š.m rugsėjo 1d. Jeruzalės mikrorajone atidaromas naujas namudinis vaikų darželis.

Bendra informacija:
- Darželyje bus taikoma Valdorfo ugdymo programa;
- Priimami mišraus amžiaus vaikai;
- Grupėje planuojami 6-9 vaikai.

Darbuotojai:
- Auklėtoja;
- Muzikė (kartą savaitėje);
- Virėja;
- Psichologas (tėvų susirinkime esant poreikiui);
- Vaikų gydytojo konsultacija (esant poreikiui).

Kita informacija:
- Sveika subalansuota vaikų mityba;
- Ekologiškos priemonės (žaislai, kanceliarinės priemonės, valymo priemonės)

Kaina:
- Mėnuo 800 lt.

Dėl išsamesnės informacijos rašyti až.

25. Feb 2010, 16:37

kokie atsiliepimai apie darzeli puriena?

24. Feb 2010, 00:14

gal kas gali patart koki darzeli? mes gyvenam Svitrigailos gatvei netoli Mindaugo maxsimos,nes atsikraustem cia ir net nezinau i kuri darzeli leit mazyli,gal kas gali patart?😀

13. Feb 2010, 16:16

o tai saules zuikuciai privatus darzelis? esu girdejusi kad ten priima valandai ar dviem 😀

12. Feb 2010, 16:16

Susitariau kita savaite susitikti, apsiziureti. Ieskau darzelio nuo kovo 1 d., tikiuos patiks, nes man nuo Zaliuju ezeru puses labai patogu butu vaziuojant i darba...
Pamatysiu

12. Feb 2010, 06:45

Labuka,

Labai šaunus privatus darželis Baltupiuose, Kalvarijų g.-Saulės zuikučiai. Aplinka nauja, jauki, tarsi būtum namuose. Mums labai patinka.
Priima vaikučius nuo vienerių metuku.
Šiuo metu yra laisvų vietų.- kviečiu jungtis.
wwwsauleszuikuciai.lt

02. Feb 2010, 17:22

Sveiki,radau nauja vaiku darzeli,su sustiprintu muzikiniu lavinimu antakalnyje.Buvau uzsukus su suneliu,ten viskas labai nauja ir grazu,taciau dar nesurinkta visa grupe,gal kas irgi susidomesite? www.silagelesvaikai.lt

02. Feb 2010, 17:03

man ir idomu butu suzinot apie Pipira ir Drugeli. nes ten uzrasiau savo pipiriuka😃

rainiukas rainiukas 02. Feb 2010, 15:09

gal kas žino apie "PIPIRĄ'', ''VAIDILUTĘ'' ir ''DRUGELĮ''? Kuris geresnis?

01. Feb 2010, 21:49

ok, butinai

01. Feb 2010, 20:37

ai tai cia tik per gatve perreiti 😀 kai atsikraustysit, pranesk...i kiema iseisim 😀

01. Feb 2010, 20:08

Mano 17 😀

01. Feb 2010, 19:36

cia kuris tavo namas bus? mano 14 😀

01. Feb 2010, 18:44

maniskei puse metuku 😀 jo smagu butu kada ir susitikt

01. Feb 2010, 17:56

na kiek esu girdejusi tai taip. dar ligtai ir besimokancioms mamos (bent jau anksciau buvo). bet matai, laikai keiciasi...kazin kaip is tiesu butu.
o kiek tavo leliui laiko?
mes jau vasara bandysim eiti tartis kad priimtu, bent po puse dienos kol pripras. tikiuosi pavyks, nors eileje stovim jau daugiau nei metai.
va gal kada ir kieme susitiksim su savo kinderiais 😀

01. Feb 2010, 16:57

aciu labai zuviukas 😀 dar girdejau kad vienisom mamytem yra pirmenybe, ir mamom turinciom negalia, ar tai tiesa? kalbu apie eiles vaiku darzelyje?

01. Feb 2010, 15:07

raganele, patys artimiausi darzeliai Gabijele ir Vejelis. bet matai, nelabai nori priimti perkunkimiecius, pvz.,Gabijele is karto paklause kai mes atejome, ar jus is gabijos gatves. nes dabar tik is ten ir priima. belieka laukti kol pas mus pastatys darzeli, bet manau kad musu vaikai greiciau uzaugs ir jau mokyklos reikes 😀
sveikinu tapus perkunkiemio gyventojais 😀

01. Feb 2010, 14:30

ojojoj , prasti reikalai kad nepriima, mamytes kurios gyvena perkunkiemy arba netoliese, gal galit pasakyt i koki darzeli man uzrasyt vaikeli, zadam po menesiuko kraustytis i perkunkiemy tai net nenumanau kokie darzeliai salia yra, cia kai paskaiciau tai baisu daros kad tik su vokeliais galima uzsirasyt kur,

23. Jan 2010, 20:40

mano mergicka tai eina lazdynuose i darzeli ,RIESUTELIS

1 2 3 4 5