Vaikų darželiai Šiauliuose

19. Jan, 10:57

Pasidalinkime patirtimi apie vaikų darželius Šiauliuose. Mes savo mažylę esame užrašę į darželį "Trys nykštukai". Gal kas nors turite atsiliepimų apie šį darželį?

19. Jan 2010, 15:22

as sawaja uzrasiau i trys nykstukus irgi turetume pagal wiska eiti rugseji.na sake kai noresim jau eiti pries 3men pranesti tai ziesim kaip bus..o rinkaus nes mano kieme jis pro balkona sawo matau kaip waikai zaidzia bus tik per twora ir pas dukryte 😃

19. Jan 2010, 15:20

Trys nykštukai yra vienas geriausiu darzeliu Šiauliuose. Sesute ten vesdavau. Aukletojos beveik visos labai saunios, vedeja irgi gera, maistas kokybiskas, grupes tvarkingos, yra prailginto laiko grupe, daug veiklos vaikam, bureliai, gerai organizuojamos sventes, grazus ir saugus kiemas zaisti. Vienintelis minusiukas, kuris is pat pradziu mane nervindavo, kad as nuolat tam darzely pasiklysdavau 😃

19. Jan 2010, 14:32

Mes nuo rytojaus pradedam eiti i darzeli zibureli 😀 butu idimu isgirsti atsiliepimu 😀 o ji rinkomes, nes salia namu, bet uzsirase esam ir i zirniuko darzeli 😀

19. Jan 2010, 13:48

o darzeli rinkomes pagal patoguma,vaziuojant i darba pakeliui mums tas darzelis ir buvo kaip tik vieta musu vaikinukui, o siaip esam uzrase i auksini rakteli zokniuose,tai mums salia namu,bet vietu siuo momemtu nera,bus tik nuo rugsejo menesio.tai mamytes,jei turit kokiu atsiliepimu apie auksini rakteli ar saulute,parasykit,idomu isgirsti kitu mamyciu nuomone.

19. Jan 2010, 13:45

sveikos mamytes,kaip tik norejau siandien i forumiuka rasyti apie darzelius,ogi ziuriu jau yra ta tema.mes jau dvi dienos,kai lankom darzeli saulute centre.atrodo aukletoja gera,kitos dar nemaciau,bet mano vaikinui tai stresas ten didziausias,kaip ir daugumai vaiku,labai verkia, man sirdis irgi plysta,kai palieku.

19. Jan 2010, 13:34

mes eisim(jei pateksim)jau si rugseji.jei neklystu,trys nykstukai ir yra raudonu plytu,tilzes gatwej.mes rinkomes arciausia,salia namu,o kiek girdejau 3nykstukai,wienas geriausiu darzeliu.o kaip yra istiesu.paziuresim.

19. Jan 2010, 13:28

Beje, mamytes, pagal kokius kriterijus rinkotes darzeli?

19. Jan 2010, 13:28

Holiux, o kur yra Ziogelis?

19. Jan 2010, 13:28

Pietiniam, prie parko. As net nezinau, ar ten raudonu plytu, nes vyras vaziavo ta reikaliuka tvarkyti. Pradesim eiti kitos vasaros rugpjucio gale. O kada jus?

19. Jan 2010, 13:03

aiste jei beklystu pietiniam?cia kur raudonu plytu?kada zadi leist?mes tikriausiai i ta pati esam uzsirase.

19. Jan 2010, 11:21

musu mergina eina i ziogeli 😀 neblogas darzelis,tik truputi yra siokiu tokiu trukumu 😀

19. Jan 2010, 10:57

Pasidalinkime patirtimi apie vaikų darželius Šiauliuose.
Mes savo mažylę esame užrašę į darželį "Trys nykštukai". Gal kas nors turite atsiliepimų apie šį darželį?

1 2 3 4 5