Vaikų darželiai Šiauliuose

19. Jan, 10:57

Pasidalinkime patirtimi apie vaikų darželius Šiauliuose. Mes savo mažylę esame užrašę į darželį "Trys nykštukai". Gal kas nors turite atsiliepimų apie šį darželį?

02. Dec 2015, 06:32

Labuka.. Mes atsikelem neseniai i Siaulius.. Uzsirasem i darzeli Kulverstuka. Vakar paskambino ir pasake kad turi vieta
Nes siaip sake kad nuo 2016m.. Kokie atsiliepimai apie kulverstuka? Kaip aukletojos? As pati ejau i si darzeli vaikystei..

20. Nov 2014, 15:57

Iškilus klausymui skambinkite nurodytu numeriuku. Formuojama nauja grupe nuo vienerių metų vaikučiams.🌷

10. Jan 2013, 11:20

na tas butu mums labai patogus nes mus problemus su kojytem tai vaiksciot sunku toli,bet dziaugsiuos jei is vis gausim vieta. o kaip vasara dirba?😀

09. Jan 2013, 22:10

mes architektu gatvei gyvensim,mums vos ne kieme stovi jei neklystu rugiagele,bet kai kur skaiciau ne kokius apie ji atsiliepimus. na aciu labai,bandysim tada taip ir daryti😀

09. Jan 2013, 16:23

Siauliu savivaldybes internetiniame puslapyje kas dvi savaites yra atnaujinama informacija apie laisvas vietas darzelyje.Metu eigoje atsiranda viena kita laisva vieta darzelyje

09. Jan 2013, 11:12

Sveikos mamytes,noriu informacijos kaip siuo metu su darzeliais. Ketinu atsikraustyti i siaulius ir mano paneliai 5m,bet kiek domejaus vietu nelabai yra. Gyvensim pietiniam rajone,turim siek tiek sveikatos problemu tai reiketu gero ir su patogiu susisiekimu darzelio bet nesigaudau visai as ten😀 beto esu vienisa mama,tai net nezinau ka reiks daryt jei istikruju tokia prasta situacija su tais darzeliais...

05. Jun 2012, 14:33

Sveikos, kokie atsiliepimai apie darzeli Salduve?

15. Feb 2012, 18:50

www.darzelissiauliai.lt Gal kažką girdėjote?

11. Feb 2012, 18:36

apie saulute darželi turiu ir geru ir nelabai kokiu atsiliepimu,aš i toki nevesčiau,svarbu su vaiku daug kalbėti išsiklausinėti viska tada ir bus aišku.o jei musu angelėliam patinka tai tada ir gerai

11. Feb 2012, 18:20

o mažyle užrašiau kai gimė,jau rudeni žygiuosim i darželi

11. Feb 2012, 18:19

o mes lankome darželi varpeli nieko sunus patenkintas,bent jau viena auklėtoja antra labai griežta tai pribijo.bet šiaip tai viskas ok

12. Jan 2012, 14:40

sveikutes, as turbut ne itema, bet noreciau pasidometi, nuo kada galima prisirasyti i eile i darzeli dabar esu penktame nestume, ir idomu ar kaip vaikas gimsta, ar galima ir anksciau?

03. Jan 2012, 20:34

Ar yra lankanciu "Tris nykstukus"?

28. Oct 2011, 09:18

Mes siais metais pradejom eiti i Voveraite.Kol kas esam patenkinti ,einam i pabiruciu grupe - aukletojos nuostabios.malonios ,moka uzimti vaikucius -vaikai myli aukletojas.Nebuvo ne dienos kad nenoretu eiti i darzeli visada atsisveikinam ir be jokiu asru o su placiausia sypsena ir noru nubega i grupe.Darzelis organizuoja daug svenciu-smau vaikuciams.Tiesa jau sirgom 2 kartus bet manau kad cia to ne vienas vaikiukas neisvengs-taip jau yra reikia susitaikyt kad jei vedi i darzeli-tai vaikutis ir sirgs dazniau.

19. Oct 2011, 09:14

mano sunus lanko Rugiagele nuo pat 1.5 metuku,dabar jau jam 6 tai esam labai patenkinti,tikrai nieko nekeisciau,aukletojos bendravimas maistas super

15. Oct 2011, 01:08

Jeigu vesite į Pelėdžiukų grupę, tai viena auklėtoja nekokia, mes lankėme tą grupę. Na bet ką aš čia.
Pabandykite į google.lt įvesti šią nuorodą ir tema atsidaro. http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=717946&st=396 Ten yra galimybė bendrauti per až., papasakočiau smulkiau.

09. Oct 2011, 15:42

supermama.lt nemoku naudotis, nesusigaudau kaip ten tos temos, kokia tvarka...

09. Oct 2011, 15:34

as dar nevedu, as tik ten uzsirasiusi, maniskei dabar pusantru, vesime nuo rugsejo. idomu kokie atsiliepimai, kaip maitinimas, kokios aukles, kada eina vaikai pietu miegoti? 😀

05. Oct 2011, 14:59

Aš vedu į Klevelį. Pirmas vaikas jau baigė, dabar antras pradėjo. Na ir kokie jūsų atsiliepimai? Kokioje grupėje esate? Kviečiu diskutuot į forumą www.supermama.lt, temą Šiaulių miesto darželiai. Ten aktyviau mamytės kalbasi, o šiame puslapyje labai jau tylu, mažai kas apsilanko.

05. Oct 2011, 13:23

sveikutes. ar yra mamyciu kurios veda savo vaika i darzeli "klevelis" prie veterinarijos, prie mokesciu inspekcijos yra...😀

30. Sep 2011, 13:05

Iš tėvų susirinkimo naujiena- vaikams bus nemokamai dalinama darželyje pieno stiklinė. Tokios akcijos man primena labdarą, kurios galbūt ir nereikia. Pvz., mes vartojame tik naminius pieno produktus, retais atvejais perkame.

21. Sep 2011, 15:44

Sveikos mamytės gal kas vedate savo mažylius į l.d Gluosnis-Voveraičių grupę 😀

29. Mar 2011, 22:02

kiek suprantu niekas i kregzdutes darzeli neleidzia vaika ☹

11. Mar 2011, 20:10

ir kokios eiles buvo rugiageleje, mes saviske uzraseme ten😀

11. Mar 2011, 19:06

o gal netucia yra kas lanko darzeli Puriena Gruzdziuose???

05. Feb 2011, 22:51

Kaip jua supratau čia nėra mamyčių, kurių vaikučiai lanko Rugiagėlės darželį, mano sūnelis lanko šį lopšelį, mes esame juo patenkinti

19. Jan 2011, 20:15

Supratau. As galvojau gal darzeliuose kaip ir mokyklose rugsejo menesi visokie krepseliai paskirstomi ir pan.

19. Jan 2011, 19:30

tai jei yra vietų, kad ir nuo kitos savaitės... kadangi buvo laisva vieta, mes pradėjom nuo spalio, draugė prieš svaitę savo sūnelį pradėjo vesti... Jei yra vietų, tereikia parašyti prašymą ir turi priimti vaikutį, kad ir sekančią dieną 😀

19. Jan 2011, 18:05

Man toks klausimukas iskilo, ar butina vaika pradeti vesti i darzeli nuo rugsejo 1-osios, ar galima tarkim ir nuo nauju metu pradeti vesti?

13. Jan 2011, 01:21

sveikos,gal kieno mazyliai lanko darzeli varpelis

1 2 3 4 5