Vaikų darželiai Klaipėdoje

19. Jan, 04:57

Butu idomu suzinoti viska apie darzelius:) koks geriausias?kokie atsiliepimai apie juos?Ar geros auklytes?:) manau daugumai mamu bus idomu suzinoti;)

16. Oct 2010, 13:43

antram priesais stadiona, arciau tu sulupes bendriku ☹

08. Oct 2010, 21:15

mamukas,as tai gyvenu uz pintos baro minijos gatvej prie sekso pard,o tu tam penkiaauksti nuo juodkrantes pirmam prie stadiono?

07. Oct 2010, 20:30

ingusete, mes gyvenam prie mokyklos 15 buvusios. prie to didelio aptverto stadiono. as tikriausiai vesiu nuo rugsejo menesio, nes kitaip nebus kur vaikelio deti per vasara. o i darba jei ka grisiu veliau.

07. Oct 2010, 09:43

mamukas,jo zinau kad grupes formuojamos pavasari ir rugseji,na as prasysiu nuo pavasario,nes balandi gimusi,tai biskai pavesiu kol apsi[pras per vasara pabus namuose,o rugseji vel i darzeli,aciu tau uz informacija,o kokioj vietoj tu giveni?tai tu irgi menesiu anksciau vesk,dar kol apsipras vaikas

06. Oct 2010, 16:35

sveikos mamytes gal zinote baltjos pr darzelio atsiliepimus na salia maximos? o gal kas zino gera darzeli baltijos pr?

05. Oct 2010, 18:54

na mums dave suprasti, kad vietu mazai, labai daug vaiku nori pakliuti, bet as neketinu nieko nesti kolkas. mes uzsirasem, kai mums buvo 7 men atrodo, tai dar sake, kad gali buti, jog daugelis teveliu neves, nes atseit krize. bet siaip moteris atrodo maloni. tik va kas keista, mes i darzeli turetumem eiti birzeli, bet tada nebus formuojamos grupes, nes atseit grupes formuojamos tik rugseji ir berods pavasari

03. Oct 2010, 12:27

mamukas,o vietu ar laisvai buvo,kaip ta direktore ar normaliai galim pasneket,ar davet kanors

26. Sep 2010, 18:39

mes tai metuku ir triju menesiu. kai buvau mazyles uzrasyti, tai apie kainas pamirsau paklausti 😀

25. Sep 2010, 14:33

oi mes dar tik esam 5men,na bet jau reik uzsirasyti,nes sake ir taip gali ilgai tekti laukti,dar nejau,laukiu grys vuras is juros tai nueisim,nes kazkaip vienai nedrasu eiti,tai kai suzinosiu butinai parasysiu,o kiek jum laiko yra?

24. Sep 2010, 11:43

mes taip pat ten kartais pavaikstom, bet aplinka tikrai nekokia. ingusete gal zinai, kokios kainos ten uz lopseli?nuo kada pradesite eiti?

20. Sep 2010, 10:14

as irgi ruosiuos eiti i darzeliPURIENA ZVEJYBOS UOSTE GYVENAM TAI ARCIAU NAMU,NA DRAUGES VEDE SAVO VAIKUCIUS TAI SAKE MALONIOS AUKLETOJOS,DAUD VAIKUCIAM UZSIEMIMU,MAN TIK LAUKE APLINKA NEKOKIA,DAZNAI NUEIDAVAU VASARA SU VEZIMELIU PASEDETI,O SEIP SAKE KAD GERAS DARZELIS

19. Sep 2010, 12:22

Mano mazoji jau keliauja i darzeli kopseli "Klevelis", na buvau labai patenkinta ten gavusi vieta, bet teko ir nusivlti ☹ db kol kas viskas gerai, tikiuosi, kad laikui begant bus dar geriau.

22. Aug 2010, 20:04

Sweiki.Parduodu vaikiskas sauskelnes is Norvegijos "pampers baby dry" su tampriomis juostelemis.itn kokybiskos ir minkstos.Pakuotes kaina 46lt.
3dydis-96vnt
4dydis-82vnt
5dydis -68vnt
Smulkesne info telefonu 867125153

05. Aug 2010, 11:56

o mes jau turim vieta siam rudeniu,pasakiskas darzelis sis.,bet lb sirdi skauda,kad turbut vaziuosim i uzsieni ir sunu nebevesciau i ji ☹

04. Aug 2010, 21:06

sveikos, bet tai kokios eiles tame "Atzalyno" darzelyje... su vyru mastom ar isvis gausim darzeli, ar nebus jau 5 metuku sunus, kol sulauksim eiles... ☹ dabar yra 153 vaiku eile... bet eisim vis tiek registruotis ten, arciau namu, labai patogu, o ir direktore pasirode labai maloni, gal ir auklytes tokios 😀

03. Aug 2010, 16:56

gal esate kuri nors vedanti i "Atzalynas" Panevezio gatveje? ten yra 2 lopseliu grupes,kiskuciai ir riesuteliai,gal kas atsiliepimu turit? 😀 buciau labai dekinga.nors susipazinom su abiem aukletojom,niekaip negaliu apsisprest..

03. Aug 2010, 08:55

sveikos mamytes, gal kas girdejote apie lopseli darzeli "Puriena"?

29. Jul 2010, 14:27

mes tai uzsirasem i Azuoliuka jei neklystu. Ten pora mano draugiu veda vaikucius tai lyg patenkintos,yra aisku pora aukletoju nekokiu,bet jei netenkina gali pasirasyti pas direktore,kad pervestu i kita grupe 😉 maitina gerai,daug uzsiemimu,pastoviai lauke buna... paziuresim kaip mums ten seksis nuo rudens jei tilpsim eisime 😉 musu rajone visi darzai perpildyti,jau 2 men kai maze buvo 3 apejau niekur jau nebetilpom...bet tikiuos kad bus atsibarste juk krize,kas turi galimybe palikti mociutems,ar darbelio neteko,nebeves...

11. Jul 2010, 13:39

Sveikos, mamytes, as savo vyresnele vedu i l/d Klevelis....ten direktore saunuole, aukletojos ir auklytes darbscios. Puiku, todel jau rudeni savo maziuke taip pat ten vesiu😀 sekmes pasirenkant tinkanti ne tik pagal vieta, bet ir personala😀

21. Mar 2010, 09:14

mes gyvename baltijos pr. esu uzrasiusi vaika i darzeli netoli maksimos gal zinote jo atsiliepimus o gal kas pasiulys koki kita darzeli arti nes ju ten daug yra penpininku alejoje 😀

05. Feb 2010, 16:02

as pati lankiau darzeli (nelabai pamenu pavadinima) na ten kur yra uz baro "trys mylimos", man patikdavo, o dabar mano dukryte ten uzrasyta, kelios mamos drauges dirba ten aukletojom, tikrai geros moteriskes, o ir su direktore teko bendrauti, tai irgi maloni tokia, ir siaip kiek zinau, tai ten gerai rupinasi vaikuciais.

31. Jan 2010, 20:21

mano vyresnioji dukra lanke darzeli-mokykla ,,varpelis,, tai ten buvo ir geras maitinimas ir aukletojos super ji is ten net nenorejo iseiti i mokykla

27. Jan 2010, 10:41

Mano dukra ėjo į lopšelį-darželį Traukinuką prie pagrindinės autobusų stoties Klaipėdoje

27. Jan 2010, 10:41

Mano dukra ėjo į lopšelį-darželį Traukinuką prie pagrindinės autobusų stoties Klaipėdoje

24. Jan 2010, 19:52

vedzau didziaja dukra i Zuvedra debreceno g, labai patenkinta likau

19. Jan 2010, 16:57

Butu idomu suzinoti viska apie darzelius😀 koks geriausias?kokie atsiliepimai apie juos?Ar geros auklytes?😀 manau daugumai mamu bus idomu suzinoti😉

1 2