Sveikos , esu naujoke. Esu busima jauna mama. gal atsiras jaunu mamyciu pabendrauti , pasidalinti patirtimi , isgyvenimais ir net rupesciais :) Lauksiu :))

05. Feb, 09:40

Jaunos mamytes :)

09. Feb 2014, 22:01 jolantushka

O dabar daug valgo mp mažoji? 😀

09. Feb 2014, 22:00 jolantushka

Mano nėštumą stebi ne viena gyd. ir visiškai jokios įtakos žindymas neturi 😀

09. Feb 2014, 21:48

na viktorija dar gerai pokol nereaguoja , bet kuo didesni tuo labiau prades reguot .. nakti tai dar nieko mano mazoji galima ir patriuksmaut nes kietai miega,o diena tai labai stengiuosi tyliai but kai miega pietu miego , kad normaliai issimiegotu ir nebutu pikta , na mums jau metukai😀 kai buvo iki kokiu 6 men tai irgi miegodavo ir pofik😀

09. Feb 2014, 21:43 dovile69

a mes buvome sveciuose kur buvo didelis triuksmas bet mano mazylis i tai neregavo, o kai buvo mazesnis labai i tai reaguodavo😀

09. Feb 2014, 21:41

siaip esu girdejusi , kad yra ne labai gerai vaisiui, maitinti kai laukiesi. na mano dukrytei jau metai ir savaite , na noreciau dar pamaitinti kokius 2-3 menesius ir megint atpratinti po biskuti , del tam tikru priezasciu ,o ne siaip sau 😀 todel galvoju , kaip tai padaryt ne skausmingai..

09. Feb 2014, 18:41 jolantushka

Sveika, žiūriu klausi apie maitinimą 😀 Mano mergytei 1 m. 5 mėn., laukiuosi antro jau 22 sav. Maitinu dar pirmąją 😀 Aš už tai, kad vaikas pats atpranta nuo mp arba kuo mažiau "skausmingas" atpratinimas mažinant 😀

09. Feb 2014, 17:55

o kaip su maitinimu ? tos kurios turite jau vaikucius ? dovile ar ilgai maitinai ? jeigu ilgai kaip atpratinai ? o tu viktorija ar dar maitini ? 😀

09. Feb 2014, 17:54 dovile69

mes siandien ilsejomes , tinginiavom su vyru , tik valgyt padariau ryte ir viskas . ir dar mazoji sian tokia rami ,tai taip gera pailseti 😀 nuejom ryte truputi visi i lauka , o per pietus visi trys nuejom pietu miegelio pamiegot tai oho 3,5valandos ismiegojom visi 😃 dabar gersim arbata , o ryt kibsim i darbus 😀

09. Feb 2014, 15:02 viktorija.s

o tai smagu tada😀 ka sendiena smagaus nuveiket?😀mes tai lauke pasibuvom ir tiek,ruosimes aiti ryt i darzeli😀

09. Feb 2014, 11:30 dovile69

Tai taip , vat tas ir svarbiausia kad viskas gerai jai 😀

09. Feb 2014, 11:29 dovile69

as jau turiu suneli jam bus jau 3men greitai, mano nestumas tai buvo labai lengvas 😀 praktiskai net nejutau, 😀

08. Feb 2014, 18:18 Laurytea555

tesok viskas buvo gerai,bet tesok prasidejo gymdymas ir tiek,bet svarbu kad sveika maze ir viskas gerai jai😀

08. Feb 2014, 18:16 viktorija.s

kolkas dar nezinau😀pradzia buvo sunkoka.o dabar viskas okiukas😀o tu ko lauki?😀kaip pati jautiesi?

08. Feb 2014, 17:39 dovile69

Tai saunu kad viskas gerai ir sveika auga 😀 Nestumas matyt sunkus buvo , na arba problemos :/

08. Feb 2014, 17:36 viktorija.s

Ce ne mano , as tai dar pilvelija turiu pirmagimi 😀 cia vienai is musu jaunuju mamyciu , tiesiog pasidziaugiau kad vaikeliui viskas gerai ir kad sveikas auga 😀

08. Feb 2014, 15:02 Laurytea555

o kas nutiko jog taip atsitiko kad neisnesiota gime?:/

08. Feb 2014, 14:14

Sveikos , na taip musu jau daugoka 😀 Oi ant pilvuko tikrai labai norisi pamiegoti 😀 Nestumas sunkus laikotarpis , na bet svarbu kad vaikeliui viskas gerai nors ir neisnesiota gime 😀 Laukiam prisijungusiu jaunu mamyciu 😀 Visos kartu galim pasidalinti dziaugsmais 😀

08. Feb 2014, 14:08 dovile69

ko lauki mergytes ar berniuko? kaip nestumas lengvas a sunkus?😀

08. Feb 2014, 13:22

labas😀 ui kiek musu jau cia😀as tikuosi ir lengvo ir nesunkaus gymdimo😀 o jau taip noriu ant pilvo pamegoti kad oi oi😀

08. Feb 2014, 13:19 Laurytea555

pirmas lengvas,tik kad neisnesota mazyle gyme.bet db viskas gerai jai😀

08. Feb 2014, 12:02 Laurytea555

sveikos, as taip pat esu jauna mamyte man 17metu ir turiu suneli Piju kuriam jau greit bus 3men, noreciau taip pat susipazinti su jaunomis mamytemis😀

08. Feb 2014, 11:56

svekos, as taip pat esu jauna mamyte man 17metu ir turiu suneli Piju kurim jau greeit bus 3men, noreciau taip pat susipazinti su jaunomis mamytemis😀

08. Feb 2014, 00:20

Va jau didele mergyte 😀 SVEIKINIMAI 😀 Na matyt tau pasiseke kad buvo lengvas nestumas , na bet visoms skirtingaI 😉 Na man jau apie miegojima ant pilvo pasvajot , dazniausiai ant sono 😀 O uz palinkejimus nuosirdus aciu 😀 O jums linkiu tureti kantrybes ir didziausios sekmes 😀))

07. Feb 2014, 22:24

na man as irgi prisidedu jaunos mamytes , turiu dukryte pirmadieni mums buvo metukai , mano nestumas ai buvo lengvas , jokiu sunkumu neturejau nei del miego nei dar del kazkotik kad jau kai buvo didesnis pilvukas nebegalejau miegot ant pilvo o man taip patikdavo , gimdymas irgi lengvas buvo ,todel vos pagimdzius kita nakt jau atsiguliau ant pilvo ir taip buvo faina taip miegot😃 o jums nestukes linkiu lengvo,dziaugsmingo nestumo ir lengvo gimdymo 😀

07. Feb 2014, 20:56

Vat butent tada miego turesim perpus maziau , na bet del tokio mazycio manau viskas atsiperka ypac pamacius jo sypsena 😀 na o del bemiegiu naktu tai nezinau visu nestumas gi skirtingas 😀 Aciu uz palinkejima , tau to paties visokeriopos stiprybes 😀

07. Feb 2014, 18:43

aha, kai žinai, kad ten lindi toks mažiukas burundukas 😃 😀 tikiu kad ateis tokios dienos, bet anksčiau niekada taip gerai nemiegodavau, o dabar taip nuostabiai išsimiegu... 😀 ui, prisišnekėsiu hihi 😀 😀 tikiu kad ateis bemiegės naktelės 😀 na o tau stiprybės, paskui tik dar mažiau miego gausim kai išperėsim.. 😃

06. Feb 2014, 21:12

Na bet nestumo laiku miego labiau norisi nu bent jau man 😀 Ateis ir tau bemiegiu naktu , tada nei pagalve nei vyro kojos nepades skaudes nors tu ka 😃 Jausmas tai pritariu tikrai nuostabus ypac kai matai kaip pilvukas dideja , padedi jau ant padidejusio pilvuko rankas , tikrai malonu ir labai miela 😀

06. Feb 2014, 19:34

hihi, atsikabini pagalvę tarp kojų ir taip patogu.. 😃 ar vyro kojas kad smingi iš karto 😀 😀 rojus 😀 na bet dar visi sunkumai laukia manęs, dar prisikalbėsiu ir nebepadės jokios pagalvės 😃 man dar tik keturios savaitėlės 😀 gara pilvyuką glostyt bus, oi kaip laukiu kai pradės didėt, labai nuostabus jausmas, kad žinai, jog nešioji mažiuką 😀 😀 ne tik nėštumo metu atrandama pati pačiausia miegojimo padėtis kai reikia keltis.. Dėsnis.. 😃

06. Feb 2014, 16:08

Manau sunkiausias laikotarpis kai kalasi dantukai , neramus buna 😀 Tai zinoma kad isgyvensit 😀 Jo del miego padeties sunkoka bet paskui randi kai reikia keltis 😃

06. Feb 2014, 16:05 Laurytea555

Prie visko priprantama😀 oi ta miegojimo padetii kol randi tinkama😀na mano mazuciu dantukas kalasi tai l irzlus ir diena, ir nakti. Bet isgyvensim😀

1 2 3 4 5 6