Struma

23. Feb, 07:15

Gal yra mamyciu, serganciu sia liga? Kaip gydotes? Apskritai, jei galite pasidalinkite patirtimi apie sios ligos eiga, gydyma ir t.t.

23. Feb 2010, 23:25

kisene neisnesa☹

23. Feb 2010, 23:25

nors tikiu kad baisu yra,kad bijom mes visi operaciju.bet jei zmogus tikrai matai kad be jos nebegalima,tai geriau rizikuoti...

23. Feb 2010, 23:24

ojetau,tai cia labai baisu.manau geriau operuotis ,o nelaukti kol dar gali buti blogiau....nes gal veliau ir operacija nebepades.tikrai manau nebelauk.

23. Feb 2010, 23:21

lb dustu,su akim lb prastai,ir jeigu smarkiau paeinu ar pabegu tenka oro gaudyti ir net kartais pasispjaudau kraujais☹

23. Feb 2010, 23:17

o tai jauti kazkokius nemalonumus del to?ka sako gyditojai kas gali buti jei nesioperuosi?

23. Feb 2010, 23:06

aciu

23. Feb 2010, 23:06

nesioperuosiu,kentesiu

23. Feb 2010, 23:05

tikrai sekmes tau.tikrai manau viskas bus gerai,reikia tiketi.

23. Feb 2010, 22:50

na pirma karta kai pasitikrinau buvau 13m.,ir jau tada dyditojai pasake kad su vaistais nera sansu issigydit,nes jau virsijusi suaugusiuju norma,o ir operacija yra sudetinga nes balso stygos iaugusios ir pasake 50 ant 50 kad bus balsas arba gali buti istatytas vamzdelis

23. Feb 2010, 22:39

jo buna kakla spaudzia,kazkaip nemaloniais paskaudena,del vezio taip pad dariausi tyrimus...ojojoj istikruju pagalvojus.nemazai manau tokiu kaip mes.bet tik reikia tiketis kad neissivystis piktybiniai mazgeliai ir tt....

23. Feb 2010, 22:35

nu zinok aiste,kai tu parasei savo problemas,zinok siaip man ir visad delnai prakaituoja,sirdis musa einant pas gyd.bet as kazkaip nekreipiau demesio i tai.o jodo tableciu bereikalo negerk,reikia su gyd pirmiausiai pasikonsultuot.jos siaip be recepto.

23. Feb 2010, 22:32

o kaip prasidejo tavo problemos su struma?ar ir turejai mazgeliu?

23. Feb 2010, 22:28

sveiki,na o man nera sansu jau su vaistais issigyditi,tik operacija☹

23. Feb 2010, 22:25

O tas jodo tabletes su receptu parduoda? Man gydytojas apie jas nieko nesake...
O su stresu tai jau sunkiau. Nemoku saves suvaldyti stresinese situacijose, tai tuomet dreksta delnai, prakaitas musa ir t.t. Ir nieko negaliu sau padaryti. O stresines situacijos man buna istisai - kai reikia eiti pas gydytoja, vairuoti, kalbeti pries auditorija ir t.t. Galima sakyti, kad visas gyvenimas man stresas, nors esu laiminga, mylima, viskuo aprupinta ir niekada nepatyriau jokiu psichologiniu traumu.

23. Feb 2010, 22:14

turiu struma jau 10 metu. gydymo man spec neskyre, uztenka jodo tableciu. pas gydytoja turiu lankytis kas metai, bet paskutini karta, kai buvau, hormoninis kraujo tyrimas buvo normoje, o mazgeliai beveik nepakite. man kito svoris ir net labai. buvo momentas, kad staigiai pradejo augti, atrode, kad nuo oro gurksnio, o db labai nukrito. dusinimo nebuna, kartais kakla pradeda spausti, kaip smaugti ir akis versti is akiduobiu, bet siaip tokie dalykai gana retai pasikartoja. man gydytoja yra sakiusi, kad turim struma reikia vengti stresiniu, nerviniu situaciju, i viska kuo ramiau ziureti

23. Feb 2010, 20:50

As tikrinuosi kas puse metu, Mazeikiuose. Visada padaro echo. Dare tyrima del vezio. Po kol kas viskas gerai.

23. Feb 2010, 19:47

na man nebuna dusulio.gal tuom ir skiriasi.tik tie mazgeliai.dariausi nuotrauka kaklo ir klaipedoje.sake reikia l stebeti,bet jei nesikeicia nieko tokio.klause ar jauciu kokius nemalonumus,ar svoris kinta.bet,kad atrodo nieko dar blogo nevyksta,tad.o pasitikrinti vel liepe po keliu metu..ir taip reikes manau visa gyvenima.

23. Feb 2010, 19:41

Tai turbut, kad tokia pati😀 Man irgi gydymo neskiria, o vaistai nestumo metu buvo, nes hormonu kiekis pakito. Dabar jau viskas susitvarke. O ka darai, kai kankina dusulys? Ar tau taip buna? Kaip sumazinti tuos simptomus? As kartais ir puse nakties nemiegu, nes atrodo, kad nera ko ikvepti...

23. Feb 2010, 19:29

sveikute.as turiu kelis mazgelius.mane taip pat stebi,ziuri ar jie nedideja.ir taip jau apie 10 metu.bet gydimo jokio neskiria.nes jokio ir nera,jei niekas nesikeicia.bent man taip.jei pradetu dideti,tuomet butu viskas rimciau...tad as tik tikiuosi kad jie taip ir liks nesikeisdami.bet gal tavo situacija biskuti kitokia.

23. Feb 2010, 19:23

Na, as geriau hormonus nestumo metu, dabar ju nereikia, nes tyrimas geras. Sirdis irgi kol kas dirba gerai, bet zinau, kad struma jai kenkia☹

23. Feb 2010, 19:19

As pati sergu II laipsnio struma. Turiu viena mazgeli, kuris nedideja ir nemazeja. Medikamentinio gydymo gydytojas neskyre, taciau nuolat mane stebi. Del sios ligos man yra padidejes prakaitavimas, kartais kankina dusulys, atrodo, kad truksta oro. Kaip reiketu sumazinti siuos salutinius poveikius?

23. Feb 2010, 19:15

Gal yra mamyciu, serganciu sia liga? Kaip gydotes? Apskritai, jei galite pasidalinkite patirtimi apie sios ligos eiga, gydyma ir t.t.

1 2 3