Slenka plaukai

01. Jun, 01:08

Sveikos mamytes,taiva truiu beda,jau virs 3 men slenka plaukai(turiu omeny tikrai slenka,gerai,kad daug plauku turejau,tai dar stipriai nesimato,bet apimtis sumazejo),net nezinau ka daryti....gydytojas sake pagerti vitaminu su mineralais,taciau nieko nepadeda,tai dabar ir svarstau kokias priemones naudoti?Pasidalinkite patirtimi,gal kokios padejo?Nes pinigeliai tai ne mazi uz kai kurias priemones,tai noretusi zinoti,ar jos padeda... ;) aciu uz atsakymus ;)

23. Jul 2010, 19:45

sveika,na as is tiesu nieko nenaudojau,tik kai prisimindavau B vitamina,laukiau kol grisiu i lt ir ten prisipirksiu priemoniu..taciau susitikus su savo kirpeja,ji pasake,kad viskas praeis,o padeda skalauti su dilgelem,aisku taip nesiskalavau,o grizus cia neprisirenku irgi dilgeliu,na bet esme,kad tas slinkimas nebera baisus,dar iskrenta po kelis plaukus,bet jau ramiau man..... 😉

23. Jul 2010, 10:48

Na,rasiau,kad su zibalu plaunu plaukus,tai vienu zodziu,dar naudoti pradejau Fitoval sampuna ir turiu dar
Pregaines sampuna,praskalauju zibalu ir zinokit man pradejo maziau slinkti plaukai,jaupraktiskai beveik neslenka.😀 Pregaine sampunas sake labai geras,tai va bandysiu ir as. taip pat nusipirkau ir pradejau naudoti Panthenol vitaminus,tai gal irgi padeda.😀 O,kad vitaminu butu negalima gerti,tai pirma karta girdziu,nes vitaminu mamai reik.

03. Jun 2010, 00:11

😃 nu as taip stipriai dar nesiajudinu,bet jau sunerimau 😉

02. Jun 2010, 22:55

nu ir nesijaudink.. nuo jaudulio dar daugiau slenka 😀 viskas bus gerai, patikek tikrai dar ne viena nenupliko 😀

02. Jun 2010, 22:49

geriau specialius,bet jie nepadejo,tai gydytojasd israse vitaminu su mineralais,kad organizmas tuos vit geriau pasisavintu 😉 tai juos ir geriu

02. Jun 2010, 22:44

o nenori pabandyti vitaminu maitinancioms pagerti? nes tavo mazyle viska kas geriausia is taves pasiima su pienuku, tai jei gertum vitaminu, sustipretu organizmas ... ?

02. Jun 2010, 22:40

nu durna ta mama,tik tiek galiu pasakyti . o as jau buvau pas kirpeja ir ta pati dariau kaip tu,taciau man nepadejo,cia tik sutapimas 😉 juk slenka plaukai tai del issekusio organizmo,vitaminu trukumo.va jei luzineja plaukai,tadasis metodas tikrai padeda 😉

02. Jun 2010, 22:23

tai isgerk alaus 😃 ten yra vitamino B (juokauju) viena mamyte 7men vaikui girde alaus, sako galima juk gaus vitamino B ir apettas padides... baisu!!!
as nezinau ar man butent tai padejo, bet nusidaziau plaukus augaliniais dazias ir pakirpau, aiskiai sumazejo slinkimas, o gal tik sutapimas.. nes ir as kaip praplikus jau jauciausi, aiskiai matos prie smilkiniu isreteje nemazai 😀 bet patikejau kirpejo zodziu kad nenupliksiu tai tikrai, tai ir tu nesijaudink.. bus tu plauku 😀 pas ji klientes vien moterys ir ne viena dar nenupliko pagimdzius 😀

02. Jun 2010, 22:17

nu kaip idomiai... nu jo del priemoniu kurios siek tiek eina per krauja as ir bijau,nu bet nebezianu,ka daryti,nes is tiesu jau pradejau jausti,kad sumazejo plauku,nors iki siol ju iskrisdavo super daug...super....daug... taiva ir paemus i sauja,jauciu,kad ju maziau,tai ir issigandau...nu pabandysiu vitamino B...nes tai yra vitaminai,o gydytojai rekomenduoja juos gerti,nors ir zino,kad maitinu 😉

02. Jun 2010, 22:13

tu spcialiu maitinanciai vitaminu tai aisku galima, o tu kurie stabdo slinkima ir pan. tai tokiu negalima. ir sake kad pirmas etapas slinkimo yra 3cias menuo po gimdymo, o antras etapas kai stipriai slinkti vel pradeda tai kai nutrauki maitinima. nu man taip sake 😀

02. Jun 2010, 21:58

nesupratau,o jodel po maitinimo tau prades gausiai slinkti plaukai?beje prima karta girdziu,akd maitinanciai negalima vitaminu,juk kaip tik gydytojai israso,nes kai maitini daug ko netenki...

02. Jun 2010, 21:54

o man kirpejas sake, kol pati maitini nieko nepadarysi, nes jokiu vitaminu ar kapsiliu vartot negalima.. va kai baigsiu maitinti, tada prasides vel gausus slinkimas plauku ir irgi sake kad kai ataugines atrodysiu kaip eziukas 😃

02. Jun 2010, 20:46

nu matai,kai grisiu i lt nusipirksiu pabandyti 😉

02. Jun 2010, 20:46

nu matai,kai grisiu i lt nusipirksiu pabandyti 😉

02. Jun 2010, 20:08

Pas mane ta pati bea buvo... ☹ prie smilkiniu tiesiog isplike jau buvo... ☹ tai as pirkausi Eurokos parduotuveja, kapsules su placenta, viena kapsule apie 2 lt kainuoja, ju kursas 24 ampules, taciau as sunaudojau 12 tik, ir patikekit, plaukai nustojo slinkti ir db kaip eziukas atrodau, kai ataugineja plaukai 😀

02. Jun 2010, 17:03

Man labai padėjo Nakvišų aliejaus kapsulės 😀 ne tik plaukam bet ir oda skaistesnė ir lygesnė tapo😀

02. Jun 2010, 15:58

ok 😀

02. Jun 2010, 15:56

viskas aisku...na pasakysi ,kaip tau sekesi 😉

02. Jun 2010, 15:55

skalavau dar tik kokius 4 kartus ir va siandien issitryniau su tuo vandenuku, tai ziuresiu ar kiek pades, nes turejau gerus plaukus, o dabar nieko nebeliko. As vitaminus jau sugeriau, bet nieko nepadejo, o zibalas duoda kvapa tik ta diena, kita diena nieko nesijaucia, tai skalauju vakarais, kad jau niekur eit nereiktu 😀

02. Jun 2010, 15:52

kiek laiko jau skalauji,bet koks kvapas,sakes,nu reikia pasiryzti,man dar drauge sake toki recepciuka su aliejum ,medum ir dar kazkuo,nu bet nzn taip nesinori tu plauku teplioti...nu bet jei per menesi nepades B vitaminas,tada imsiuos visu priemoniu ,kokios tik imanomos

02. Jun 2010, 15:50

Sveikos mamytes,man taip pat slenka stipriai plaukai, tai dabar bandau skalauti su zibalu ir trinu cemeryciu vandeniu, sako padeda...😀

02. Jun 2010, 15:50

man sesele dabar sake gerti irgi B vitamina,na ziuresim 😀

02. Jun 2010, 15:44

Man iki siolei slenka ir as nieko nepadarau, kas blogiausia.

02. Jun 2010, 15:41

adomas 2010, gal pasitempusi buvai, nezinau kokio udejimo esi, bet gyfytoja sake, jei mamyte apkuni sunkiau ir gyja.....

01. Jun 2010, 18:41

nu man irgi slenka plaukai bet as kazkaip del to nepergyvenu man labiau rupi kad jau 5 menesiai mano pjuvis po CP neuzgija😀

01. Jun 2010, 16:09

gerda, nusipirka ajeru arbatos ir po kiekvieno plovimo su arbata itrink ir nenuplauk, man kirpeja rekomendavo... po poros kartu man susitvarke 😀 dar girdejau kad dilgeliu arbata tinka 😀

01. Jun 2010, 13:38

Vat ir man apie 3 menesius slenka plaukai😀

01. Jun 2010, 13:37

Po valgio gerdavau,bet man atrodo,tada buvau nescia,jau ta pati pradzia buvo😀Be to,ir dabar geriu vitaminus,maitinanciom,bet sita problema turiu jau senokai.

01. Jun 2010, 13:25

😃 nu mano grindys ir nusietos plaukais,tik sisivalai,ziuri vel...nu baisu ,negaliu...laukiam,gal yra kokkia stebuklinga priemone,kuri tikrai padeda..?

01. Jun 2010, 13:24

puma, o tu vitaminus po valgio geri? nes jei pries, tai visai normalu kad pykina.

1 2