Skausmas lytinių santykių metu

31. Jan, 09:03

Norejau paklaust.man santykiaujant su wyru kaikada pradeda badyt papilve arba wiena sona arba abu.nesuprantu kodel,jau taip 7metai.!gal kam teko su tai susidurt?ka daret?

liuks liuks 01. Feb 2011, 00:58

Man skaudejo po antrojo gimdymo,tai kai pasakiau gydytojai sake jei per 6menesius nepraeis,tai teks tada tyrimus darytis,bet dingo savaime skausmas ir durstimai ivairus,bet deje taip ir nepaklausiau nuo ko ta beda atsiranda.Manau 7metai ilgas laiko tarpas ir reiktu kreiptis i gydytoja.

01. Feb 2011, 00:50

Guzikeli1.kad tureciau pasirinkima.cia arciausia daktare,o mieste baige poliklinika uzdarinet kiek zinau liko traumatologinis,o taip gauni siuntima kaunan arba vilniun kur nori.

31. Jan 2011, 23:06

man taip skauda nuo 16 metu.tai iseina 12 metu kankinuosi sekso metu, ko tik nebuvo bandyta. galvojau po gimdymo viskas atsistatys, bet deja paastrejo. kaip daktare, man paaiskino, pas mane labai jautru viduje ir as esu pati jautri skausmui per daug. mano kiausides ir kiausintakiai yra kitaip issideste (daugiau link isores) to jau nepakeis. belieka susitaikyti 😀

31. Jan 2011, 23:01

tai pakeisk daktare, jau jei an tiek apsirinka su gimdymu tai jau is jos nieko gero 😀

31. Jan 2011, 22:53

Guzikelis1.taip suprantu.jau mane daktare pavede pasakius kad man lapkricio pradzioje gimdyt o pagimdziau gruodzio 13d.😀ryt leksiu maze wesim uzeisiu ir pas ja paziuresiu ka ji sakys.gal waistu duos.

31. Jan 2011, 21:56

visai cia nejuokinga del ilgio, mes pvz negalim suniuko poza myletis (kas vyrui labai patinka) nes man skauda kai jis yeina per giliai.... nu supranti apie ka as 😀 o tu daktaru nebijok ir drasiai pasikalbek. as ispradziu irgi vis bijojau, buvo geda bet pasitaike labai gera gydytoja su kuria drasiai pasikalbam ir ji manes niekad nenuvyle dar 😀

31. Jan 2011, 21:54

nu gal tikrai per ilgas? tada jau reik ne iki galo vyrui pasistengt sukist ir tada tokias pzoas rinktis, kur neina giliai 😀 Cia jau kamasutra pastudijuot reik. As va ir nenoriu pas gydytoja, bet ko gero teks zygiuot...

31. Jan 2011, 21:52

Odeta.taip du waikeliai ir taspats wis.wiena kart buvau dar pries pyrmo gimimo tai pasake tik tiek kad gal wyro penis gal man per ilgas.juokas zinok paime.wisaip bandem bet taspats☹

31. Jan 2011, 21:49

Guzikelis1.as ju bijau!😀bet teks nes tiek metu ir wis taspats☹

31. Jan 2011, 21:48

tituli- negali 7 metus istisai skaudet, juk ir 2 vaikucius pasigimde. O gal cia psichologines problemos? Gal nenori myletis ir todel pradeda skaudet, nes smegenys blokuoja? Man dabar po antro gimdymo skauda, bet po santykiu kelias dienas, tai jau skambinsiuos gydytojai, nes man atrodo nenormalu, kai po gimdymo buvau nuejus pasitikrinti, sake, jog viskas puikiai sugije, susitrauke, bet va skaudena...

31. Jan 2011, 21:41

nu man kartais irgi skauda sona kai mylimes, bet as pasakau vyrui tai pakeiciam kad ir kelias pozas ir atsirenkam kurioj neskauda 😀 o kita karta visai jokio skausmo nejauciu, cia nesuprasi 😀 o tu titulis butinai kreipkis y gydytojus

31. Jan 2011, 21:18

Wiltekamile.man taip buna kaip santikiauju.ir nevisom pozom galiu.o jai nenutraukiu per skausma santykiu tai tada diegia taip kad net raitaus is skausmo.kaikada isgeriu apap pries santykius tada mayiau skauda.

31. Jan 2011, 21:13

ir kai buvau pas ginekologe,teiravausi sake gali but taip ir vaisyngom dienom ir pries mm,arba po ju,kiekvienom ivairiai 😉

31. Jan 2011, 21:12

man taip buna pries mm

31. Jan 2011, 21:03

Norejau paklaust.man santykiaujant su wyru kaikada pradeda badyt papilve arba wiena sona arba abu.nesuprantu kodel,jau taip 7metai.!gal kam teko su tai susidurt?ka daret?

1 2 3 4