Po gimdymo hemorojus..

20. Nov, 10:49 Lukunia9 Lukunia9

Sveikos,papasakokit kas susidure po gimdymo su hemorojumi,kaip gydet,kiek gydet? Ar teko operuoti?

23. Nov 2013, 15:08

na pas mano vyra buvo tik isoreje tie guziukai.tai nukirpo ir iskart isleido namo.paskui naudojo kazkokias zvakutes ir visai praejo

23. Nov 2013, 15:07 zivile g.-b.

aš irgi ėjau kaip i pragarą, o ypač žiauri apžiūra ant kelių kaip šuniukui 😀

23. Nov 2013, 15:02

na pas mus visas gydymas mokamas.bet tai dare paprastoj poliklinikoj,priimamajam nes paeit net negalejo.as dar bandziau savo vyra gydyti vaistais kuriuos gavau po gimdymo 😃 man praeidavo su tuo tepaliuku per pora dienu,o jam savaite ir dar nebuvo praeje.kai nuejo i ligonine,vyras parode gydytojui tuos mano vaistus,tai sake kad jie moterims skirti.oi juokiausi is jo 😃

23. Nov 2013, 15:02 Ingaa

numatai man operuota buvo ir nerekia teigt kad užleista, mano tėvui irgi operuta ir jokie žiedai čia nebūt padėję😉

23. Nov 2013, 15:01

Nevarykit ant Živilės, ji nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis, o jei kažkas kažkam netinka ar nepatinka, tai eikit pas gyd. Mažiau pykčio 😀 Aš nesikišu į šią temą, nes manęs tai neliečia, tačiau giminaičiui būtent taip buvo, kaip nupasakojo Živilė. Man irgi iš dalies gręsia hemorojus, gal išvengsiu, kaip ir praeitą nėštumą.

23. Nov 2013, 14:58

va tai yra naujoves.o mano vyrui kai nukirpo,tai reiskia gydytojas senais metodais dare 😃

23. Nov 2013, 14:57

tai cia kazkas tokio kaip buna kudykiui virkstele uzspaudziama?na tokiu principu? nudziuna ir nukrenta

23. Nov 2013, 14:55

as pasikliauju ja.jau ne karta iskilus klausymui apie sveikata kreipiuosi i ja ir tikrai patenkinta jos nuomone,patarimais.tad nebaigusios medicinos nestumkit 😃

23. Nov 2013, 14:53 dikuza

na as busiu Ziviles pusej.kaip manot kas geriau ismano,mes ar ji kurios darbas tiesiogiai susijes su medicina?

23. Nov 2013, 14:51

Pritariu Lukuniai . Živile ne pirma kart bandau pasirodyti GYDYTOJA ir remiesi tik savo klinika..pasaulis yra daug platesnis ir realybė visai kitokia 😉

23. Nov 2013, 14:33 zivile g.-b.

o su tais ziedais tai kaip tai daroma? uzverziama ar kaip? kas pas kui? juos nuimt ar patys nukrenta po kurio laiko?idomu,nes pirma kart girziu.vyrui kai buvo tie guziukai,tai juos nupjove 😕 dar juokemes kartu,klausiau gal paketa paskolint nes kraujavo 😃

Lukunia9 Lukunia9 23. Nov 2013, 11:15 zivile g.-b.

nieko neizeidineju ir nedarau kvaila,tiesiog pradzioj juokiaisi kad nebuna rimtos operacijos su hemorojum susijusios.. tai tik nustebau kad keista ,kai zmogus dirba med centre ir nezino..

Lukunia9 Lukunia9 23. Nov 2013, 09:24 zivile g.-b.

negaliu patiket kad tu dirbi med centre ir kalbi tokia nesamone,ziedeliai dedami tik ant mazgeliu dideli ,mazi ,ar uzleisti. operuoja kai yra itrukimo isangei arba jau ant zarnu ataugos..

22. Nov 2013, 20:21 zivile g.-b.

nu mes nesusikalbam, ne hemaroju bandė gydyt o skaudulius visus, per tuos skaudulius iš vis bijojau eit tutinti hemarojus dar paūmėjo, ai žodžu ką aš tesinuos, žodžiu baisu nenoriu net prisimin+ plius pati tempiau gumą, nes labai jau nenorėjau eit pas subinių gyd, nes po pirmos apžiūros prakaitas taip liejosi kad ojojo😀 dabar tfu tfu tfu viskas liuks

22. Nov 2013, 15:32 zivile g.-b.

nu kaip visada pirma gydė antibiotkais, o paskui jau operaciniu būdu😪

22. Nov 2013, 15:27

su pilna narkoze , nejuokaukit kokie žiedai

22. Nov 2013, 15:26 Ingaa

man viską viename, ir skaudulį , paroproktitą ir hemarojų

22. Nov 2013, 14:27 dikuza

jai nemaisau tai buna vidiniai ir isoriniai mazgeliai.tai kaip suprantu tau operavo vidinius.o kaip Zivile sake kad su ziedukais be nuskausminimo tai greiciausiai isoriniai mazgeliai

22. Nov 2013, 13:51

plius manęs nepaleido iš ligoninės nepaleido tol kol pirma kart nepasituštini, iš pradžių galvojau, kodėl taip., o paskui supratau kodėl, nes net morfiju leido, kaukiau vilku, namie tikrai būčiau mirus😀

22. Nov 2013, 13:10 Zylutee

va sito pasakyt nezynau,nes to tepaliuko nebeturiu,jis naudojamas ligoninese ir beto as gyvenu ne LT.

Lukunia9 Lukunia9 22. Nov 2013, 13:00 Lukunia9

hemorojiniai mazgai net nepriskiriami hemorojui.nu vat kokie protingi musu medikai 😀 nes man taip pat tik penktas chirurgas sugebejo nustatyt kas pas mane yra. visi kiti zinynus atsiverte skaite nezinojo kokius vaistus man skirt ,nes maitinau vaikeli 😀

Lukunia9 Lukunia9 22. Nov 2013, 12:57

seimoje daug kam problemos su hemorojum,tai dedei salino hemorojinius mazgus,o teciui dare operacija,tai tiesiog siaubas kaip kankinosi..

Lukunia9 Lukunia9 22. Nov 2013, 12:55 zivile g.-b.

jei dirbi turetum zinot jog hemorojiniu mazgu salinimas yra vienas ,o operacija yra du 😉

22. Nov 2013, 08:15

oi mano patirtis tai žiauri, turėjau ir aš tą " malonumą", viskas prasidėjo su pirmu gimdymu, atsirado hemarojus, ji susigydžiau tepaliukais ir vonelėmis, bet čia bėdos nesibaigė, pasirodo hemarojus sumažėjo, bet įnešiau infekciją, todėl ties išange pradėjo augti skauduliai, vieną kart jį pradūrė hirurgas, kitą kart jau reikėjo šalint operaciniu būdu + pašalinti hemaroju, nenoriu nei prisimint,apžiūros procedūra baisi, pooperacinis periodas dar baisesnis, 2 mėn buvau biliotenyje, bet dabar viskas liuks😉

Lukunia9 Lukunia9 21. Nov 2013, 20:11

O vat man nieko nepadeda.. ir zvakutes,ir nuskausminamieji,ir voneles.. sake proktologas jei nepades tepalas tj teks operuotis

21. Nov 2013, 10:54

man iskart po gimdymo buvo sis malonumas.dar bunant ligoninej man atnese toki gera tepaliuka,kuris isgydo per 2dieneles 😀

1 2