Piešimas . . . portretai, tapyba ir kt :)

31. Mar, 11:45

Gal yra mamyčių(ir ne tik), kurios mėgsta ir turi šiokį tokį talentuką piešimui ;) Aš mėgstu piešti, neturiu ypatingų sugebėjimų, tačiau portretukus pieštuku dar nupiešiu :) KAip tik žadu draugei gimtadienio proga piešti ją :)

13. Sep 2010, 14:54

grafika

13. Sep 2010, 14:51

cia kai dar mokiausi,tai per dizaina reikejo pasirinkti gyvuna ar vabala,na ka nors gyvo ir ji visaip pripiesti,tai cia su piestuku. Yra ir su akvarele ir grafiniu sito vabalo eskizu😀

13. Sep 2010, 14:47

cia mano meda😘

13. Sep 2010, 14:45

as taip pat piesiu😀
Cia vyro dukterecia

13. Sep 2010, 14:10

o aš turiu kausimą... kaip dažnai, mamytės, lankotės parodose? kokiose? jei nesilankot - dėl kokių priežasčių?

13. Sep 2010, 13:08

Tikrai talentinga ji tuomet. Labai dail8s darbai ir šie kur įkėlei deimante 😀

13. Sep 2010, 12:52

ir dar va

13. Sep 2010, 12:52

aš tai tik ant drobės ir tapau, nes mano nuomone, kam tapyt ant lapų, jeigu gali tapyt ant drobės 😀 ir kadangi gaunu įvairių dydžių sukaltus rėmėlius, tai pati tempiuosi tą drobę ir nieko nekainuoja, nes mama jos turi apsčiai... ir tapymas ant drobės gerai tuo, kad iškart nutapius jau gali kabintis kur tik nori 😀 bet šiaip tapyt aš pradėjau tik tada, kai sužinojau jog laukiuosi, nes anksčiau kažkaip man ta tapyba buvo nelabai, gal todėl, kad persitapiau lankydama dailės mokyklą...o kai įstojau į VDA - gyvenau su tapytoja, kuri baisiai apsileidus buvo, tai mane atgrasė tas tapymas kuriam laikui 😃 o va čia keli mano darbai., kuriuos baigiau neseniai

12. Sep 2010, 23:01

Nerealu, auskines rankas turi, ir tikriausiai labai meniška asmenybė tavo draugė deimante. Labai prasmingi piešiniiai

22. Jun 2010, 18:33

Sutinku,Robke,bet cia ikelt savo darbus yra begalo sunku ir ar verta.Aisku,turet savo rubrika,reika ir turet ka rasyt ir turi but,kam tai idomu.Apie daile kalbet ,manau ,isijungtu 1% mamyciu,bet tai tikrai ne kliutis.Cia be abejo galime diskutuoti ir apie visas ivairoves ir naujoves ir apie savo mintis,bet norint ivertint kito darba -ji reika matyti 😀(juo labiau su kritika)Neuztenka vertinant matyti tiktai-ar tai portretas ar peizazas,as taip manau

22. Jun 2010, 17:24

Na manau čia tinkamiausia vieta, ir abejoju ar kažkas skirs atskirą plotmę publikacijai, juk galima siųsti į pagrindinį puslapį. Beto naujovės pas mus greit atsibosta pastebėjau 😀

22. Jun 2010, 16:54

Kritika priimt ir gi-menas.Aisku,smagu kai kritika neuzmusa noro toliau kurti 😀
Manau,butu fainai tureti gal ir savo rubrika,o gal kazkur ir mes tilptumeme su savo dabais,nes cia ikelt savo darbus-nera kokybes,ir sunku kazka iziuret.Bet cia tik pasvarstymas.Gal prie rankdarbiu galetumeme bazuotis?,nes manau,kad kiekviena diena ideti kazkokius savo darbus butu neimanoma(nebent jus piesiate kiekviena diena)Taciau galetume ir padiskutuoti apie mena,gal net ir apie spalvas ir nuotaikas.Net nezinau,bet tureti savo nisa butu smagu.Gal pradetume vasaros pab,atsirastu ir daugiau palikanciu,nes dabar toks metas,kazka pradeti nedekinga

22. Jun 2010, 14:44

Sandra bus įdomu pamatyti tavo darbus 😀 lappute aš ant drobės dar netapius.

22. Jun 2010, 13:36

Malonu,kad yra bendraminciu.As taippat piesiu,tapau ir visa kita.. 😀 Smagu,butu pasidalinti komentarais apie vienos ar kitos darbus.Gal net apie neidomiaja puse(nematoma)-gal kuri pati tempiates drobes ir jas gruntuojate?

22. Jun 2010, 01:38

Čia toks gana expresionistinis, ryškus mano paveikslas. . . mintis - žemės atspindžiai lietaus lašuose. Akriliniai dažai 😀

22. Jun 2010, 01:32

Štai pieštuku pieštas portretas. Kai dar draugavome su vyru(tuo metu dar vaikinu), piešiau jam 9mėn kartu draugystės proga 😀

13. Apr 2010, 12:08

Na va įpusėjau piešt draugytei 😀

04. Apr 2010, 17:11

Aš ir tikriausiai iš mamos 😀

04. Apr 2010, 15:51

Aš irgi turbūt iš mamos, bet man iki jos irgi kaip sakė dovvile - dar toli gražu 😃

04. Apr 2010, 12:30

Dabar draugei ruošiuos kaip tik piešti 😀

03. Apr 2010, 21:58

Robke mačiau ta 😀 Gražu 😉 Man tai portretus piešt ne labai kaip sekasi...bet stengiuosi 😀 Aš tai iš mamos paveldėjau, bet iki jos man dar toli gražu 😃

03. Apr 2010, 21:09

oj, įkvėpimas 😃

03. Apr 2010, 21:09

Kai pagaus įkvėpinas nufotkinsiu ir as 😀

03. Apr 2010, 19:51

doovvile vienas piešinukas yra konkursui atsiųstam kur moterų silpnybės 😉 Ten anytą piešus aš 😀 O šiaip kiek piešus padovanojus, nes anksčiau neturėjau kuo fotkinti ☹

02. Apr 2010, 20:45

Sveikutės 😉 Aš taip pat labai mėgstu piešti 😀 ir portretus, ir gyvunėlius ir šiaip visokius ornamentus 😀 labiausiai patinka piešti pieštuku, pastelėmis arba guašu 😀 gal parodysit savo darbelius? 😉

01. Apr 2010, 16:37

Smagu, kad yra mėgstančių ir piešti 😉 Na šaržų niekad nebandžiau, bet super atrodo jie 😃

01. Apr 2010, 13:21

Labai mėgstu piešti 😀 Geriausia piešimo priemonė pieštukas 😀 dažniausiai tuo užsiėmu kai pavargus nuo visko esu, ar šiaip atsipalaiduoti reikia 😀 O piešiu tai dažnai portretus arba šaržus 😀 Dar kai sesuo paprašo jai įvarių paveiksliukų kad galėtu nuspalvint 😀 Dabar per valentino dieną dovanojau šeimos nariams puodelius kuriuos išpiešiau visokiais meiliais paveiksliukais - visiems skirtingus 😀

01. Apr 2010, 07:18

Sveikute, aš mėgstu piešt, tai kaip atsipalaidavimo terapija 😃, kai jau jaučiuosi išsekus piešiu ar dar ką prisigalvoju 😉.Dabar paišalioju 😉 vaikiškus piešinėlius, ryškius linksmus, na kaip ir į blogus įkeltą zuikį 😀, Mtukui dedikuotą 😃
Dar esu piešus šaržus vaikų, kurie buvo susirinkę į Emilio 9 gimtadienį, po to , jiems išeinant namo, padovanojom 😀, tai iki šiol prisimena, nors jau 8 metai praėjo 😃

31. Mar 2010, 23:45

Gal yra mamyčių(ir ne tik), kurios mėgsta ir turi šiokį tokį talentuką piešimui 😉 Aš mėgstu piešti, neturiu ypatingų sugebėjimų, tačiau portretukus pieštuku dar nupiešiu 😀 KAip tik žadu draugei gimtadienio proga piešti ją 😀

1 2