Pieno grybas

02. Feb, 03:27

Sveikos mamytes esu is vilniaus lb daug skaiciau gero ir ne tik apie pieno o dar kitaip tibeto gryba lb noreciau paklaust gal kas esa vartojusios ir gal kas turi man parduot o gal ir pasidalint siuo grybu BUTU labai malonu ...........kad atrasytumet kas turi...

03. Feb 2010, 01:19

nu gal 😀 ju ne viena rusys yra ligtai.. o del skonio,tai man irgi visi sako skanu,paragauk,bet man jis ir atrodo fe ir kvapelis neundantis.... 😃 tai ir neragauju jo.o tas ryziu ir kefyro tai is vis kaip vemaliukai man atrodo,kazkada pamaciau toki geriant,tai man paciai sukilo viskas... ☹
😃 😃

03. Feb 2010, 01:13

dar esu girdejus, kad buna kefyro ir ryziu grybas, bet neacius ir nelabai zinau kaip auginti 😀

03. Feb 2010, 01:12

nu man jis kaip rugstim smirda, o skonis sake jo neblogas, bet nesiryztu paragauti 😀

03. Feb 2010, 01:12

nu, kad lyg taip darome 😀 mano mama juo labiau uzsiima, trilitrineme augina, kas savaite keicia ta arbata, o jis jau didelis pas ja 😀 mes visa knygute apie ji turim, kaip veisti, kaip priziureti ir nuo ko jis gydo ar padeda 😀 gal truputi kitoks jis pas mus 😀

03. Feb 2010, 01:07

bet smirdi ne del parugimo,o tiesiog mannepriimtinas tas skonis.. fui 😃

03. Feb 2010, 01:05

gal austyte tu kazka ne taip darai,nznau..na man irgi jis smirdi,negeriu jo niekad,kaip ir giros ar alaus.. o atskirt jo tikrai negalima kas savaite,tai sunaikini jo savybes,jo turi buti keletas centimetru ir ji reikia vartoti... per 2 dienas kazkur ta trilitrini,kitaip jis surugdsta jau. tevai apie 15 metu turi,tai jau zinau 😀 o ir mociute turejo .

02. Feb 2010, 23:48

arbatos gryba kas savaite reik atskirti 😀 man tai smirda poto ta arbata rugstimi,bet pas mane namiskiai geria sake skanu 😀

02. Feb 2010, 23:41

labas mamytes,tie grybai isties stebuklingi geraliukai... buvau skaicius kazkur viska apie juos,bet db neatkasiu kur,mano tevai ir giminaiciai daugeli metu jau juos augina ir geria.ir sveika,o ir sknu,tas arbatos grybas yra toks vientisas grybas,ji reikia plauti,paskui uzpilti karsta arbata su cukrumi ir kai ilgiau pastovi,panasiai kaip gira buna... o tie pieno grybai,tai pagal paskirti,pienu uzpilami ne tie vientisi tokie turetu buti,o kiti,tokie kaip razinos panasiai... jei kam klaipedoj labai reiketu,parasykit i asmenini,paprasysiu tevu,kad pasidalintu,gana greitai jie pleciasi 😀

02. Feb 2010, 18:29

ok 😀 parasysiu ir apie arbatos gryba, jai rasiu 😉

02. Feb 2010, 18:21

austyte jai ka suzinosi tai parasyk tikrai butu idomu.........

02. Feb 2010, 18:19

na pieno grybas lb gerai valo zarnyna na ir siaip visokiu dalyku negeru is organizmo pasalina lb gerai ji gert kas turi antstvorio ................ir siaip na grybas tai panasus kaip i kalafijora ji reik plaut saltu vandeniu poto deti i sloika ir uzpilti pienuku palaikyt apie para uzdengus merle kambario temperaturoij sis grybas neturi liestis su metalu kai pienas surugsta skonis kaip kefyro..vienu zodziu geras dalykas tai va ir ieskau jo bet niekur nerandu..na o del teslos tai net nezinau ...ir del arbatos grybo ir negirdejau tikrai butu idomu suzinot kaip ji pasidaryt o del pieno tai rasykit jai kas suzinos..ACIU

02. Feb 2010, 17:21

jai rasiu parasysiu 😀 as tai tesla auginau pyragui 😀 dabar visai noreciau, gal kas turite? 😀 nes jau ja kaip uzsiveisti tai neisivaizduoju 😃

02. Feb 2010, 16:54

butu gerai suzinoti, kaip ji uzsiveisti

02. Feb 2010, 16:46

Atsimenu ir as kadaise turejau gryba kazkoki 😃 laikiau slowike..drauge buwo dawusi..

02. Feb 2010, 16:27

platinamas per draugus pazystamus... jis padeda nuo daug ligu, o lyg turiu knygute kaip ji uzsiveisti, reiktu paieskoti...

02. Feb 2010, 16:24

o kaip ta arbatos gryba gauti?

02. Feb 2010, 15:41

as turiu lyg zalios arbatos gryba 😀 jie labai sveiki, todel daug kas geria 😀 o del pieno grybo pasidomesiu 😀

02. Feb 2010, 15:28

o kam to grybo reikia?seip puirma karta apie toki girdziu😉

02. Feb 2010, 15:27

Sveikos mamytes esu is vilniaus lb daug skaiciau gero ir ne tik apie pieno o dar kitaip tibeto gryba lb noreciau paklaust gal kas esa vartojusios ir gal kas turi man parduot o gal ir pasidalint siuo grybu BUTU labai malonu ...........kad atrasytumet kas turi...

1 2