Pieno grybas

02. Feb, 03:27

Sveikos mamytes esu is vilniaus lb daug skaiciau gero ir ne tik apie pieno o dar kitaip tibeto gryba lb noreciau paklaust gal kas esa vartojusios ir gal kas turi man parduot o gal ir pasidalint siuo grybu BUTU labai malonu ...........kad atrasytumet kas turi...

27. Jan 2014, 21:25

Sveiki. Galiu Klaipedoje pasidalinti pieno grybukais. Jei kam reikia, rasykit s.mostiene@gmail.com

05. Feb 2010, 16:26

nu kaip kada 😀 va dabar ir abi miegojom 😃 tai maze dar miega, o as jau cia😀

05. Feb 2010, 13:18

aisku........kaip pas tave su pietu miegu noriai eina..

04. Feb 2010, 14:20

man 19m 😀 nu maske dar tokiu oziuku nerodo, bet buna pasibaram abi 😀

04. Feb 2010, 14:12

aiskutis pas mus tai biski salta bet aciu dieviu nesninga o kiek tau metu aisku jei nepaslaptis man tai 28 metai kaip siaip tavo mazyle auga maniske tai lb megsta rodyti oziukus tai kartais taip susipykstam kad net nesnekam visa diena.........

04. Feb 2010, 14:03

ne 😀 😛 pas mus orai geri, silta, nesninga, bet noretusi to sniego 😀 as ir niescia skaitinedavau vardus kalendoriuje esancius, bet nieks nebuvo istrige... tai man pasiule mano mama Austėja, Ugnę, Beatričę ir dar lyg kazkoki 😃

04. Feb 2010, 14:01

aha aaaaaaaaa idomu as tai budama nescia kai sugalvojau tai ir prilipo tas vardas prie sirdies kaip pas jus orai Kaune beja tu istekejus....

04. Feb 2010, 13:53

tai puiku 😃 o man varduka mociute pasiule azyles 😀

04. Feb 2010, 13:40

aciu aciu taviskes irgi is retesniu kaip sugalvojai ja taip pavadint;-)))))))na va jau greit turesiu ta gryba sake drauge turi pazxystama kuri augina ta gryba......

03. Feb 2010, 17:54

ne, cia dedas su klavetura sypseneles 😀 idomus mazyles vardas 😀

03. Feb 2010, 17:43

aaaaa reiks pabandyt nepaglvojau.aha turiu 2 mergyte vardu Faustyna jai kovo men bus 3 metukai ir sunus Danielius sestadieny jau tures 4 menesiukus ..........pagal sypseneles matau per skaipa gal rasai i foruma.............

03. Feb 2010, 17:37

metukai ir trys menesiukai 😀 vardas mazyles austeja 😀 as per google suvedziau pieno grybas ir ismete 😀 ten buvo forume numeriu ideta kas augina 😀 o tu du vaikucius turi? 😀 keik laiko? 😀

03. Feb 2010, 17:27

ane o kur radai ta skelbima gal galetum pasakyt.....aaaa tai tu is kauno MALONU ka veikineji gero kaune kiek tavo dziaugsmui laiko....

03. Feb 2010, 17:25

oi ne cia ne as parduodu kita moteriske, as tai is kauno 😀 bet buvau radus skelbimu, kad ir vilniuje ju pardavineja 😀

03. Feb 2010, 17:23

GAILA austyte kad gyveni klaipedoj tikrai nusipirkciau pas tave na gal atsiras kas turi vilniui.....as apie pieno gryba...

03. Feb 2010, 13:25

pilna ju visokiausiu rusiu, bet galima sakyti paskirtis ta pati visu 😀

03. Feb 2010, 02:10

zinau,kad labai daug apie ji galima rusiskuose tinklapiuose suzinoti,bet as kaip negeriu jo,tai lb tingiu skaityt rusiskai,jau atpratau.
o va cia radau 3 rusis:
<<• Arbatinis grybas. Jo antpilas — vaistas nuo uždegimų, galvos skausmo, kraujoplūdžio, žarnyno sutrikimų. Rekomenduotina ger­ti 3—4 kartus per dieną prieš valgį.

• Ryžių grybas. Tai netaisyklingos formos drebučių gumuliukai.
Labai padeda sėdant druskoms.

• Pieno grybelis. Tai pilkšvai balti grūdeliai, panašūs į žiedinius kopūstus. Jo gydomosios ypatybės žinomos jau seniai. Antpilas normuoja žarnyno veiklą. Rekomenduotinas vyresniems žmonėms. Dukart per mėnesį pieno grybelį reikia nuplauti šviežiu vandeniu ir kasdien užpilti virintu pienu.

Jeigu pieno grybelio grūdeliai iškilo i paviršių ir gėrimas pa­sidarė tąsus, tai, vadinasi, grybelis sugedo. Tuomet išrinkite svei­kus grūdelius ir kruopščiai perplaukite 2% sodos skiediniu. Po to, kaip paprastai, užpilkite virintu pienu.>>

va apie ta pieno gryba kalbejau,kur kaip razinkos atrodo man 😃

ir matai,ji reikia kasdien pienu pilt.o ta kita kaip ir tu rasei,reciau,nu zodziu,isvada,kad ju yra ne viena rusys ir jie skirtingai gali but daromi.

supermamoj yra keleta temu,kam idomu ir apie tibeto ir apie kombucia gryba... ten irgi raso,kad uztenka 2-3 dienas palaikyt. na o tibeto neperlaikyt daugiau 24 val.

03. Feb 2010, 01:49

nu idmu butu suzinoti, bet apie tai internete mazai raso... 😀 nes pagrinde kalba koks jis naudingas sveikatai, dar ir groziui tai is vis 😃

03. Feb 2010, 01:45

net nezinau.nu va radau <>

tai kaip suprantu,gal cia priklauso nuo rusies grybo.tuose zalinguose gal pasidaugina tie negeri mikrobai... nzna 😀

03. Feb 2010, 01:38

😃 😃 😃

03. Feb 2010, 01:37

bet va internete paskaiciau, kad nuo tu mikrobu kurie jame veisiasi gali vezys issivystyti, bet kazin ar tuo tiketi verta, juk jau senai zones naudoja ir tokiu atveju negirdeti... neapsinuodyja nuo ju net 😀

03. Feb 2010, 01:36

😃 nu jo tai gal ten ne grybas? 😀 o kas stipriau ? 😃

03. Feb 2010, 01:32

o del pardavinejimo,tai taip,daug kas pardavineja. bet as neimciau jei man ir primoketu 😃 😃 😃 reikes sunuciui nebent karts nuo karto duot paskui

03. Feb 2010, 01:30

ai tai ne austyte,ne toks pas mano tevu,pas ju ten toks rimtas jau... ir isvaizda siek tiek skiriasi,ta jei palaikytum savaite-dvi,tai is pado galima iskrist atsigerus 😃

03. Feb 2010, 01:27

braskyte arbatos grybo pati neuzsiveisi, ji gali pirkti arba yra kas dovanoja 😀

03. Feb 2010, 01:27

nu nera siaip plonas... 😀 o mes juo ir su kaimyne dalinames, geria siaip kas vakara dviese vienas puodeli arbatos kitas 😃 o jai ji anksciau pakeiti tai nebuna toks kaip turi buti 😀

03. Feb 2010, 01:25

Turiu tibeto pieno gryba. klaipeda 8 620 615 65 😀 cia del pieno grybo

03. Feb 2010, 01:23

o del augimo,gal jum taip greit auga,kad labai ilgai neisgeriat jo,tai gerai parugsta ir auga kaip ant mieliu 😃 kaip ir alus 😃
na o manieji isgeria per 2-3 dienas,o atplesineja ji kas menesi mazdaug,palikdami kokius 7-8 cm
nes kuo jis storesnis,tuo greiciau prarugsta,o jei pas jus plonas,tai gal per savaite ir normalu jei nesugenda 😀

03. Feb 2010, 01:22

bet net skelbimuose ziuriu zmones juos pardavineja 😕 ne jau taip gaila padovanoti ???

03. Feb 2010, 01:21

http://www.valdopatarimai.lt/maistas/arbatinis-grybas/

va pas mus toks, tik mazesnis 😀 ir gale parasyta po svaites ar dvieju galima gerti 😀 nu bet sako, kad ta rugstele to grybo net gaivina, puikus gerimas vasara kai karsta 😀

1 2