Persileidimo baimė

28. Feb, 10:39

Sveiki! Man buvo persileidimas. Kas nuo ko iki siol dar nezinau (bet bandau vis isiaiskinti). Saugojimosi rezimas jau pasibaige ir bandome vel pastoti, jeigu pastociau labai apsidziaugtume,bet man labai baisu kad vel neatsitiktu "tas pats". Ipac kai zinau kam buvo persileidimas didele tikimybe kad gali vel pasikartoti arba isvis nebetureti vaikuciu. Gyvenime esu jautrus zmogus,bet po to ivikio dar jautresne tapau.Nzn kaip atsikratyti tos mintes. Ar kam nors tai yra buve?

14. Oct 2014, 00:26

Labas vakaras,

Natūralu bijoti pasikartojančių blogų patirčių, tačiau svarbu situacija vertint realistiškai ir neleisti blogoms mintims paimti viršų. Susitarkit su savim, jog apsvarstyti būtina, o nerimauti ir sielvartauti reikia ne išanksto, bet tik tada kai įvykis yra įvykęs.

Jaukaus vakaro,
Vika

15. Oct 2012, 18:10

Sweikutes mergaites pas mane Sita baime irgi yra:/

14. Apr 2011, 18:57

O kad viskas butu taip lengvai 😀

12. Apr 2011, 10:47

sveikos mergaites, as turejau daug praradimu,nenoriu net prisimit,bet esme tame kad reikia tiket kad bus viskas gerai taip ir atsitiks,nereikia prisimint blogo ir galvot tik apie gera ,sekmes jums visoms jus sulaukti sveiku graziu stebukliuku 😉

24. Mar 2011, 10:01

Turi buti viskas gerai. Galvok tik apie gera! 😉

23. Mar 2011, 19:48

gripu ir as persirgau bet gyditoja sake kad komplikaciju nera nustatytu bet vistiek isiprasiau kad duotu siuntima del rizikingo nestumo taip kad laukiu po poros savaiciu pirmas tyrimas tikiuosi bus viskas gerai

23. Mar 2011, 18:21

Turime pasistenkti buti stiprios! Nes jeigu pakabinsim nosi nieko gero is to nebus. Man irgi buvo sunku, kai vaikiukas paliko mane. O va dar cista buvo, aciu dievui vaistais pasalinau ja, bet visvien su vaistukais turiu draugauti toliau.

mergele35 mergele35 23. Mar 2011, 16:48

liniene prigasdinai cia as isvis gripu persirgau tai daba sunerimau☹

23. Mar 2011, 15:50

tai taip bet kazkoks nerimas vistiek yra suprantu kad kitaip nebus teks laukt kol viskas baigsis gal ir bereikalo nervuojuos bet kitaip negaliu

23. Mar 2011, 09:48

Liniene, nepasiduok ir kovok uz ateity! 🌷

22. Mar 2011, 16:16

mano situacija truputi kitokia turiu dukra ir sunu jie sveiki bet turejau ir dar viena dukryte tyrimai buvo geri visa nestuma jauciaus gerai tik karta buvau persalus ir ka pagimdziau dukryte o ji sirgo plauciai negalejo isisavint deguonies ir po 6 menesiu mire dabar vel laukiuos su vyru labai apsidziaugem bet kilo ir baime nezmoniska kad tik vel ko nebutu nebeistverciau tada vos atsigavau dukra pergyveno pas psichologus vaiksciojom metus laiko nezinau kaip negalvot kad viskas gali but vel taip pat pradejau magzt nert visokius niekucius kad tik nuvyt tas mintis tolyn bet nelabai gaunasi ☹

08. Mar 2011, 12:31

Sveikos moterys, su musu tulpinga dienele! 😉 O as va grizau is gines, rado pas mane gan didele cista.tai dabar vel gyvensiu su vaistukais :/

07. Mar 2011, 09:20

Aciu uz patarima bei palaikima.

07. Mar 2011, 00:10

sweikos mamytes,

na skaudi cia tema.
pirmiausiai tai del beimes vel isgyventi ir pergyventi. jei ziuretume tai, ne kaip i vaiko praradima bet pvz. rizikos baime. veina karta nepavyko- labai baisu, kad nepavyks antra ar trecia karta, taciau bebijant galima nepatirti nuostabiu akimirku, kurias teikia ta rizika, t.y nestumas. Klaidinga manyti, kad reikai tolinti mintis ir net nekalbeti apie tas baimes. kaip tik kalbekite, kalbekite, kalbekite. su visais. pacios issiliesite, lengviau pasijusite ir net nustebsite kiek paramos, kiek patarimu ir palaikymo sulauksite.
kaip tai daryti? is prdziu su artimiausiai zmonemis o potonehuciomis ir su kaimynais iseis paatviraut.

kita labai skaudi tema tai vaikuciu neturejimas ir visu aplinkiniu kisimasis i seimos pagausejimo reikalus. jus vercia nejaukiai pasijusti kalusimais apie vaikus? ir dar komentarais? galima gi atvirkstine situacija, tegul komentatoriai pasijaucia nejaukiai. pvz "kartais gandrus kviesk nekvietes, bet jie pas kaimyna ant kamino peri"

Pagarbiai

02. Mar 2011, 12:59

Butent ! 😀

02. Mar 2011, 12:48

Nu tikiuosi ,nes juk pavasari atskrenda gandrai 😃

02. Mar 2011, 09:37

Tai dar nedaug bandote. Manau kai maziausiai to tikiesies, tada ir atskris gandrai i jusu namus 😉

02. Mar 2011, 09:24

Taip,taip. Na man anastozologas - ginekologas (kar kaip jei ten vadinasi) pasake 3 men saugotis.Nes dazniausiai buna saugojimosi rezimas nuo 3 ili 6 men. Tai man anet akys vos neissoko,sakau neistversiu 😀 Po to pas savaja ginekologe apsilankaiu po keliu dienu antras kartas buvo po 2 men,ir ji pasake iskenteti ta vien menesiuka,bet jeigu kartais pastociau tai nieko tokio.Tada man kaip akmuo nu krutines nusiredejo ir mes su vyru pradejome gyventi normalu gyvenima.Tai va 2 men gyvename normaliai (bandome 😀 )

01. Mar 2011, 22:41

Manau visoms per ten dare, nes kitaip juk gali gautis uzkretimas koks ar infekcija, jei ne viskas savaime issivalo

01. Mar 2011, 16:06

na jo per ten dare su pilna narkoze,todel vadinu operacija😉 man bent tai buvo tikras siaubas...matai visur skirtingai,man gyd bent sake,jok nereikia laukti.nebent patiems reiktu laiko atsigauti...bet mes palaukeme biskuti...

01. Mar 2011, 15:32

Kaip tai operacija dare?! Pjauste pilvo apacia? 😕 Man tai per "ta vietele" viska sutvarke kol megojau. O savo vaikuti maciau nuotraukoje kuri buvo padaryta per echo. Tai po to ivikio praejus 2ar 3 dienom vel man dare echo,ziurejo kaip uzsitrauke ten viskas,tai paake kad viskas einasi gerai. Buvo duotas 3 men rezimas sauguotis.Tai jau tie 3 men ir praejo eina 4 .Tai va vaziuosiu konsultacijai ,vel ziures per echo. O del tyrimu tai dariausi visus tyrimus kuriuos daro nesciai ir plius dar 3 kazkokius .Tai visi tyrimai parode kad viskas gerai.

01. Mar 2011, 15:18

man nedare jokiu ehosk.tik,po persileidimo apziurejo jok viskas gerai issivale.mat man dare operacija☹ jokiu tyrimu po to irgi nedare,nes cia sake normalu,net kas antra moteris persileidzia.ir po to l lengvai pastoja😀tad manau ir tu pastosi.tiesiog nenusimink...

01. Mar 2011, 15:00

mergaite6 aciu uz palaikima 😉 As irgi tikiuosi. Antradieni vaziuosiu apziurai echo darytis ,tai ziuresim ka gine pasakis.Tikiuosi viskas gerai bus ir galesiu vel pastoti 😀

01. Mar 2011, 14:18

sveika lialia.tikrai zinau kaip jautiesi,man buvo tas pats.pirma leliuko taip laukeme,buvo l planuotas,bet praradome beveik po 3menesiuku.maciau net sirdute plakant..man tai buvo l baisus yvikis.nezinojau ar atsigausiu is po to.bet daug padejo vyras.bei mintis jok tikrai nenustosim planuoti vel.palaukem gal menesiuka ir vel pradejome planuoti.pastojau l greitai palyginus.dabar jau turime savo mergaite daugiau nei metai...l dziaugiuosi jok nepraradome vilties ir planavome toliau.buvo aisku,kai susirgus verkiau vyrui,jok kodel nepastoju vel...bet netiketai nuejus pas ginekologe,pasake jok laukiuosi...l bijojau jok vel neprarasciau.gal todel niekam nesakiau iki 5menesiuko...l saukodavausi visko,net perdaug...bet viskas buvo gerai.tad stiprybes ir nenuleisk ranku.) as manau mano pirmas leliukas sugrizo pas mus...tad lauksime naujienu.manau greitai pastosi vel😉

28. Feb 2011, 18:38

😀 Jau uzsiregistravau. Dabar labai laukiu antradienio, o kad viskas butu gerai.

28. Feb 2011, 16:04

internete surenki poliklinikos saita ir tada registruojiesi 😀 sekmes tada 😉

28. Feb 2011, 15:00

Aciuka jums uz palaikima! 😘 Na va ka tik grizau is poliklinikos. Pasake pas ginekologe paciai uzsirasyti per interneta (net neisivaziduoju kaip ten reikia registruotis) O del tu duriu pasake atisnesti slapima tyrimams. Na tai beleka tik laukti 😀

28. Feb 2011, 14:16

Tai dar visas gyvenimas pries akis. Esi jauna, sveika mergina ir manau tikrai pastosi, tik reikia daugiau atsipalaiduoti. Va mano mazasis broliukas(tevas antra seima sukure) gime, kai jo draugei buvo 40. Svarbiausia tikek, buk stipri ir nepasiduok jokiems psichologiniams spaudimams. 😀

28. Feb 2011, 14:01

Stiprybės tau ir didelės vilties ir sėkmės

28. Feb 2011, 13:34

Uzjauciu del netekties,"lialia". Tu tik neprarask pasitikejimo,tikejimo ir vilties. Tu dar tokia jauna. As pasigimdziau savaja dukrele pirmagime,oi kaip velai,nepatiketum 😀 Kad pastosi,tai cia 100 procentu! 😀 Man atrodo,kad tu per daug galvoji apie tai,gali buti ir nerviskai visokie ten jutimai ir duriai. Labai daznai buna-kuo labiau galvoji,kad pastotum,tuo labiau nieks nesidaro.As pati su vyru planavom jau labai leliuka,taikiau,kad butu vaisingos dienos ir...pastojau tada ,kai visai nesitikejau ir kaip tik maniau,jog tas menesis jau prarastas 😀 Zinau,mano bendradarbes dukra nepastojo keturis metus,ko tik nedare,daktarai sake,kad viskas tvarkoje,tai dabar jau supuoja leliuka 😀 Kitos bendradarbes giminaitei daktarai buvo pasake,kad niekada nepastos,o siuo metu turi tris vaikiucius 😀 Neprarask vilties ir kuo daugiau teigiamu minciu,ziurek i pravaziuojancius vezimelius su leliukais ir vis galvok: "ir as noriu" 😀 Sekmes tau ir geros nuotaikos! 😀

1 2