Pedofilijos skandalas

08. Oct, 03:01

Sveikos mamytes tiek dabar verda visokiu emociju del viso sito skandalo butu ydomu suzinoti jusu nuomone kaip jus elgtumetes tokioje situacijoje . Mano nuomone gal ir nepatiks bet as ji palaikau , jis gina savo vaika taip kaip ismano ir jai musu valstybeje nera institucijos kuri gali padeti tai tokiu dalyku bus dar daugiau . Kaip pavyzdy turiu pazystama kuri dirba prostitute vokietijoje ir vien tik del savo vaiku , ji paaukojo visas vertybes kad jos vaikai galetu gyventi geriau . Jos stiprybe gali ykvepti betka . Nes valstybe visai nesirupina tais kurie yra silpnesni o tik gniuzdo savo mokesciais ir dar kazin kuo .

11. Nov 2009, 18:53

vat butent - o pasmerkti tai visi greiti ☹ o kur nekaltumo prevencija????
narusevicienes vaiko nieks netvirkino - pati salaviciute per tv pasake, furmanavicius - is vis aplinkybiu auka, greiciausei usas su laima meiluziais buvo, kas belieka????
kedys ir jo seima...ir vaikas kurio likimas sulauzytas. mane asmeniskai purto kedofilai.... kazkoki astiprasant kosmini orgazma gaudo nuo to kad kazka is valdzios nusove, prie seimo stovi, nesveikus zaislus deda ☹
kazkodel nors tuo paciu metu dar kelios pedofilu bylos vyko - ne vienas neatejo prie teismo pasmerkti skriaudiko ir palaikyti nukentejusiovaiko.....
ir is vis vakar per tave nemiga kankino - vis galvojau kas baisiau pedo ar kedofilai? paryciais nusprendziau kad vis delto kedo,pedofilus bent jau i kalejima pasodint galima, o va kedo - tai ir zudyniu nesipurtytu, brrrrrrrrr

11. Nov 2009, 15:43

vivulia,mes nematem,mes nezinom,bet is pirsto tokio dalyko neislausi...............

10. Nov 2009, 15:48

ane, o kad furmanaviciu nekaltas - tai dzin, ziurek paaiskes kad ir usas nepriciom, liks tik Aidas - dede geras tsakant.

09. Nov 2009, 13:00

as uz kedi. gal ir nereikejo taip daryt,bet vienu pedofilu bus maziau.

23. Oct 2009, 00:41

Na ir piktos jus, mamytes....As ginciau savo vaika bet kokiu atveju, bet kadangi turiu teisini issilavinima, ir beto gyvenu teisineje valstybeje, o ne viduramziais-as pries savo linco teismus.O jus nepagalvojote apie toki dalyka kaip teisejo nelieciamumas, teisejai turi tam tikra imuniteta...manau kad nebuvo viskas taip stipriai iskelta i viesuma vien delto, kad faktai nepatvirtinti, kam tada zmogu garsiai juodinti pedofilu?Juk tai tooooks rimtas kaltinimas, labai blogai tokies kalejime.Plius, mamytes, ar jus buvot ten, ar pazistat ta Kedi asmeniskai, juk viskas ka mes, visuomene zinom, tai tik televizija, visokiu laidu ale "akistata,"pries srove" akivaizdus visuomenes kirsinimas, prisigalvojimas.Dabar jau menesi tampo ta tema.Lyg tik dabar atsirado pedofilu.As uz tai, kad teisinguma vykdytu teismas, jeigu Kedys galvojo apie savo dukryte, tai kaip paaiskinti tai kad dabar dingo, visai Lietuvai ji zinoma bus, jai reikes gyventi...vaiksa toooki psichologini soka patyre, vat cia tai tevas...Ir tas jo tardymas keistas-jis ne klausia o pasiulo variantus is kuriu mergyte pasirenka atsakyma.pvz klausia tu parodysi man Jona, mergyte istraukia nuotraukia ir jis klausia "koks jo vardas?", mergyte sako "Jonas", ir tada badoma pirstu neva matot matot visi, ji vardu ji vadina, atskyre....Tai va, man tik baisu, kokia visuomene pikta, 😥

13. Oct 2009, 19:14

vivulia,o kas sake,kad kiti vaikai patyre tokias baisybes yra maziau nuskriausti?Kitiems tevams ar mamoms nereikia viesumos,nes kaip tu sakai dazniausiai tvirkintojas buna artimas asmuo,ir cia buna paprasciau viskas.Juk tas brolis,tevas ar senelis gal ne koks teisejas ar dar koks itakingas asmuo.Jei kedys tikrai nusove ta teiseja,manau nebemate kito kelio.Nejau neakivaizdu kokia supuvusi sistema yra lietuvoje???jei jau itakingas asmuo,tai jis tarsi turi nelieciamybe.Tai va todel ta dauguma nukentejusiu ir neina i viesuma,nes jos neprireikia.

13. Oct 2009, 15:15

http://www.children.lt/?_nm_mid=TVN3eUxEUXNNQ3d3&_nm_lid=0&session=no

gal pades savo vaikus labiau pazinti 😀

13. Oct 2009, 15:09

ogo kokia tobulai teviska meile!!!!!??????
pagal statistika LT apie 200-300 vaiku patiria seksualine prievarta. tai ka jie maziau nuskriauti nei kedyte? tevai maziau juos myli, nes isteriskai ant kiekvieno kampo neklykia, i TV neraso? pediku nesaudo? atsipeikekit su tokiais pareiskimais. kaip tai mergaitei gyvent reikes - kai visai Lt jos motina -k, o tevas zudikas. o kiek atveju kai niekas niekam nepranesama, nes brolis tvirkino mazaja sesute, tevas dukra, senelis - anuka. kai kaimynai zino ar itaria, bet nepranesa. ka tada irgi policija ir pedofilu klanas kaltas.
kur buvot anksciau, kad apie tokius dalykus suzinojot? tik kai kedys saudyt pradejo?
as meile savo vaikams suvokiu kaip besalygiska meile, be jokiu fanfaru be jokiu kisimu i laikrasciu ir tv. man meile vaikams - tai ju paruosimas laisvam idomiam gyvenimui, meile man - tai ne vaiku globojimas po sparnu, o ismokymas juos pacius apsisaugoti ir atrinkti kas gera o kas bloga.
beje jei jau nelaime atsitiktu - tai pirma vaiko siela gydyt pradeciau, o nesavo ambicijas tenkinti.
beje dar labai abejoju kad kedys saude.

13. Oct 2009, 12:43

Juk Kedys tuos zmones nusove ne tada kai suzinojo apie fakta galimai esant seksualinio isnaudojimo.jis metus lauke,vyko letas tyrimas,buvo atlikta ekspertize mergaitei,kuri patvirtino,kad mergaite nei meluoja nei issigalvoja.vivulis ziauriai issireiske apie kitus tevus.taip iseitu,kad tik vienetai myli savo vaikus...apmaudu kad taip manot.

10. Oct 2009, 16:23

manau reikia ginti savo vaikus dantimis ir nagais, juk galima suprasti zmogu mkuris taip kovoja del dukros... juk tik ir girdim kaip tevai palieka mamas su vaikais, o cia prasau... gal zudyti nebuvo butina, bet yra kaip yra..

10. Oct 2009, 15:55

o gal kitos aukos tiesiog bijo todel ir tyli, taip blogai kad jis zude bet pacios pagalvokit zmogus iesko teisybes ir niekur jos neranda ,gal tam kedziui uztat taip ir susisuko galvelej kad tik toks vienintelis budas yra, as pati net negaliu suvokt kad kas gali dryst vaika tvirkint, tai kaip tam tevui reikejo jaustis, ir suvokt kad jo vaika tvirkino? juk nuo to galima isprotet

10. Oct 2009, 15:47

120% pritariu leta ir zivilei25
o kuom tas tevas savo vaikui padejo? tuo kad savo vaika kaip cirko suniuka visiems rode? kad db tuos irasus turi simtai pedofilu ir atsirasant s...si ziuredami i jo dukra.
o cia rekiantys kad irgi taip pasielgu....ne velnio, puse vaika fantazijomis apkaltintu, puse tyletu su-ne surauke nes VAKUS TVIRKINA JIEMS ARTIMIAUSI ZMONES!!!!! t.y tevai, seneliai, broliai....
ir is vis sioje istorijoje gaila tu dvieju mergaiciu, ar vienu (teisybe Kedziaus) ar kitu (Kedziaus fantazija) atveju jos yra nukentejusios. ir tikrai PER ZIAURIAI.

rainiukas rainiukas 09. Oct 2009, 23:50

pritariu ziviles nuomonei, o kiti komentarai labai žiaurūs, parodantys žemą žmogaus išprusimo ir kultūros lygį. Pirmiausia reikia naikinti priežastis šių nelaimių , kodėl ankščiau nei viena nenorėjo tėvui padėti, tylėjo, nieks net temos neužvedė. Apkaltinti ar panaikinti kitą labai lengva, bet dabar vaikas juk liks našlaitis. Gal geriau pamąstykit kiek dar vaikų kenčia ar kentėjo, jei tiek daug pedofilų, kodėl kitos aukos neprabyla?

09. Oct 2009, 19:38

as kazkodel manau kad tikrai jie kalti.. maza mergyte per daug viska iskiai pasakoja.. ir nesimetydama... vargsiuke tikrai.. va gal ir nezudyciau bet kaip lurdi pasake tiesiai i kiausinius... kad nieko daugiau nezagintu.. gaila Kedziu seimos!

09. Oct 2009, 16:03

Siuo metu palaikom su vyru Kedi,aisku jei isaiskes ,kad jie buvo nekalti,tada ziauru...Jei man taip atsitiktu padaryciau ta pati

09. Oct 2009, 14:50

ausrelyte bus tokie dalykai tikrai bus saunuolis zmogus taip pailges sveikatos jam.O tokiu bledes tik zudyt ar tai moteris ar vyras.Siaubingi laikai buvo kaip treme zmones i legarius negalejai nei zodzio tart tik ka pirst ir veza bet nors zmones buvo geresni bijojo.Odabar kas daros siaubas tokiem pirstus kapot ir tik zudyt.Zmogus ivygde savo verdikta

09. Oct 2009, 14:06

zivile25 noreciau suzinoti o ka tu darytum apsikabinusi vaika krioktum kol tave i beprotnami isveztu jau geriau as kaleime supuciau bet teisybe turetu zinoti visi , nesakau kad pateisinu ji taciau matyt pasielgciau taip pat . Nors dabar tuos isgamas prades teisti teisingai ir daugiau tokiu atveju tikekimes nebus

09. Oct 2009, 13:39

Blyn kadangi man nereikia pampersiuku (reiks tik veliau) tai man tik si tema ydomi jug skaudu zinant kad tevas teisus o gyvenimas sugadintas netik jam bet ir mergaitei

09. Oct 2009, 13:34

va va lurdi geriau jau butu i kiausinius soves.. vis ne zmogzudyste..

09. Oct 2009, 13:29

ne i galva buciau sovus i kiausius parazitui,,bet gyvieji bijo dabar labiau,tas parazitas jau kapuose,su ta isgama,,

09. Oct 2009, 12:58

pirmas dalykas dalyvaudamos situose pokalbiuose mes nerenkam zinuciu skaiciaus.. ir nesiskaiciuoja kad gautume tuos taip VISU ISSVAJOTUS PAMPIUS... ech... kiekviena dien avis laukiu ziniu ar kas girdet apie ta vyra.. tikrai labai sujaudino mane istorija apie visa si reikala 😀

09. Oct 2009, 11:22

Butent kad mergaites psichika irgi jau sugadinta ji dabar visuose vyruose matys tuos isgamas , bet zinote ir motena gera slykstyne jai sitaip su savo dukra galejo pasielgti

09. Oct 2009, 11:17

na mano vyras taip pat sako,kad ponui Kedziui ranka paspaustu.ir jei reiktu ir pats taip pasielgtu.o mano nuomone tokia.tai ka padare tie dvasios isgamos yra ziauru slykstu ir sveiku protu nesuvokiama,tai ka padare tas tevelis,tai yra neviltis.blogiausia tai,kad jis negales toliau rupintis savo dukra...nebent bus irodyta kad tai padare ne jis.o koks gyvenimas laukia tos mergaites?

09. Oct 2009, 10:13

as kadangi nesu konfliktiska asmenybe todel nelendu ten kur man nepatinka o tam kad sau zinuciu skaiciu prisirinkti yra kitu budu

08. Oct 2009, 23:40

trai mamytes jai nepatinka kuri temele nesilankykit... nu jo pritariu visom mamytem cia

08. Oct 2009, 23:38

nu jo... gaila labai mergaiciu... o manoma,kad jis,nes jsi yra dinges,butu buves namie kai tas ivykis ivyko ir nemanytu,kad jis ☹

08. Oct 2009, 22:57

as taipat neskaitu tu temu kurios nepatinka.. o pvz man labai ydomu kitu nuomone apie si vyra..

08. Oct 2009, 22:02

temos kurios man nepatinka as neskaitau

08. Oct 2009, 22:01

laura parasyk tema kuri bus ydomi visoms padiskutuoti

08. Oct 2009, 19:43

per telika ir cia ramybes ner ☹

1 2