Papuošalų gamyba iš karoliuku

31. Mar, 04:25

Matau tokios temeles nera o daranciu kiek pastebejau tikrai daug. Kodel gi nepasidalinus patirtimis :)

11. May 2010, 19:05

artėjant vasarai ir puoštis norisi daugiau 😀 sėkmingos kūrybos 😀

11. May 2010, 16:56

nu vat siandien gavau uzsakyma karoliu, tai veini tokie atliks😀 nu tai sau kanors pasidarysiu...jau vasara, tai sakiau dar dasipirksiu kanors ir pasidarysiu😀

10. May 2010, 21:10

na isrankumui ir as neesu isranki, bet tiesiog taip gaunasi, padarau auskara, matau, tikrai grazu, net paciai sirdis dziaugias, tuomet ateina drauges kad ir pirkejas, ir paiima, nors ne kiek biznis kiek laisvalaikis, nes daug ka padovanoju😃 man labai smagu kai kitas dziaugiasi mano pagamintu darbu..o jei prasau tai tik tiek kad atsipirktu medziagos, ir dar pora procenteliu😀

10. May 2010, 17:31

Aš dar tik pradėjau mokytis kurti papuošaliukus, bet sau visai įtinku 😀 pasidariau paprastučius auskariukus, bet labai prilipo jie man 😀 vakar buvome akropolyje tai visur akcijos ir auksui, ir sidabrui buvo net 70%, vyras siūlė ką išsirinkti, bet sakau ne, geriau jau pati ką susikursiu 😀 o pinigėlius turiu kur ant dukrytės išleisti 😀

10. May 2010, 17:24

manau, kad sau retai kada itiksi... As sau is visokiu liekanu jei pasidarau tai stebuklas. PO 3 metu verimo pagaliau sau pasidariau ir tai... akrilini, paprasta - kasdienini.

10. May 2010, 16:52

o sitam biznelyje vienas didziausais minusas😃 sau tai n ieko nepasidarau, nu visiskai😃 kitiem ir auskarai ir veriniai, o cia dabar nieko nepasigaminu😃ir nesuprantu kodel taip yra..gal poreikio dabar neturiu😃

10. May 2010, 16:49

taip taip goddess 😃 istiesu labai ivairiu yra sriciu😃 is stiklo ir galima labai daug grazaus padaryti...o man akmuo, nezinau tiesiog paimu ji i rankas ir tarsi jis istirpsta man rankose....nu nezinau, pakvaisus del ju esu😃

10. May 2010, 15:46

šaunuolė mildute 😀 padirbėjai iš peties 😀

10. May 2010, 15:07

zinai, mildutes, kas su kuo megzta dirbti ir i koki pirkeja koncentruojasi.

10. May 2010, 14:46

ir dar labai noriu pasidziaugti, savaitgali buvo muge, mano miestelyje, pauosalu prisidariau nemazai😀 na muge buvo didele, ir musu papuosalu gamintoju net 4 stalai, taigi suusiprekiavau 110 lt.oi kaip smagu😃

10. May 2010, 14:42

as viska perku is veriniams.lt, o jei reika ko nors rimciau vaziuoju i urma, mano sritis yra sukoncentruota i akmenis, mano akiai graziausi pauosalai gaunasi, brangesni bet ir atrodo graziau.😃 o urme yra ten kur traukinukas, ten ju ne vienna parduotuvele😀

09. May 2010, 12:30

kadangi neseniai tik pradėjau mokytis, tai man reikia visko 😀 pirmuosius auskariukus dariausi iš swarovski kristalų ir vaivorykštinio fluorito akmenų...dėkoju už info peržiūrėsiu tavo rekomenduotas parduotuves 😀

09. May 2010, 08:16

Žiūrint ką tu nori pirkti.
Aš šiaip perku iš perliukas.lt arba hobera.lt, dar lelija.lt. Bet aš su akmenukais nedirbu. Daugiausia su stiklu. Stiklą perkuosi urmo bazėje ar vilijampolės turguje.

09. May 2010, 00:17

mamytės, sakykite kur pigiausiai galima įsigyti karoliukų ir visko ko reikia vėriniams, auskarams? pirmąjį pirkinuką padariau iš veriniams.lt, kainos pasirodė gana prieinamos ir kiek mažesnės nei kelių kitų rastų e-parduotuvių, pristatė tiesiai į namus, tai buvo labai patogu...bet gal kur Kaune žinote kokią gerą parduotuvę ar kokią e-parduotuvę?

15. Apr 2010, 10:41

HELPPP😃 niekaip neismokstu, ar man neiseina auskariukai, noriu padaryti burbulus ir kaip uztvirtint kad nesimatytu, ji veriu su trosiuku, nu ir niekaip neissivaizduoju kap uzbaigti ir pakabinti auskarui kabliuka..bandziau su uzbaigeju bet jis matosi, nepasislepia uz karoliuko suspaudus, tada ka dayti?

14. Apr 2010, 18:30

😃 kaip panelei patogiau😃

14. Apr 2010, 16:16

Biznierės 😀 Gerai sumąstėte išties gal ir norinčių pirkti atsiras 😉 Man jei pavyks ir žadu ateiti prie kauniškių būrelio susipažinti smagu būtų 😀 Tik galvoju kaip su tuo balionu nuo fakulteto pėdint 😃 AR pūsti einant jau 😃

13. Apr 2010, 15:34

gooddess nu manau kad mums kas nors pavyks😃 :G

13. Apr 2010, 15:33

mmmm kaip idomiai, as irgi is ten tai gal neuztaikiau ant blogu....gal kokia partija buvo nevykus☹

13. Apr 2010, 15:25

oi silver city 😀

13. Apr 2010, 15:24

mildute is sulver city r as pirkau 😉 tuos pacius mulkiausius ...

13. Apr 2010, 13:40

Einam ir paklausim 😉

13. Apr 2010, 13:29

ir pas mane kazin kokio pasirinkimo nera, gal 20 poru isviso☹ o gal nei tiek nera

13. Apr 2010, 13:27

juk zmogus ziurineja ir renkasi😀

13. Apr 2010, 13:27

nu dviese butu drasiau, ir as nelabai kokia vadybininke, bet pasiulyti galima, gal net forume paciam parasom, ar mamytes noretu jei mes atnestume😀

13. Apr 2010, 13:16

istikruju kodel ne.manau,gal visai nieko butu. Tik ad as labai nedrasi situose reikaluose, nemoku siulyti ☹

13. Apr 2010, 13:11

mmm o gaoddess nezinau gal mintis ir nekokia, tik nepagalvok nieko bloga, o jei mes i mamyciu klubo susitikima atsinestume....nezinau gal ne vieta?

13. Apr 2010, 12:09

Aš daugiausia pardavimui, bet niekaip neprisiruošiu išpardavimo padaryti. Kalnas stovi liekanų.
kai sau pasidarau amžiais lieku nepatenkinta.

13. Apr 2010, 12:06

O aš pradėjau burbuliukus taip ir stovi vienas pabaigtas suvertas kitas tik iki pusės 😃 Laiko reikia pastoviai . . .

13. Apr 2010, 11:59

o goddea jus darote sau ar ir pardavimui😀....as tai ir sau ir pardavimui, kad ir dabar turiu nemaza sukaupusi kieki papuosalu, kurie laukia savo savininku, nesa mam i savo darba, drauges jau visos pasidabinusios😀 ir palyginus nebrangiai pardavineju, na nebent pageidavimas sidabrui tai tada truputi pakyla, bet ir tai ner kazinkiek😀

1 2 3 4 5