Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

04. Jan 2010, 21:33

o tai gaila bent jau kol nesusitike pasiroditume 😀

neri neri 04. Jan 2010, 21:29

tai kad nesinaudoju 😀

04. Jan 2010, 21:28

o gal facebook'u naudojates mamytes?

04. Jan 2010, 21:27

o as jau baigiu priprasti prie tokio forumo ir visai patogu 😀

neri neri 04. Jan 2010, 21:23

sveika sugrįžus natiuska,nieko gal priprasim,tik buvo gaila kad neliko mūsų temos,bet gal kas nors su programavimu buvo ir išsitrynė,žinai ,paspaudei netą ir nėr 😀 Na renate,klausiu nes dar nebuvom susitikę,sakau gal taip save priskyrei prie blondinių 😃 o pasirodo tikra 😃

04. Jan 2010, 21:01

man tai cia dabar balaganas, buwau pripratus prie ano MK 😕

04. Jan 2010, 20:48

beje tave taip pat su naujais natiuska 😉

04. Jan 2010, 20:48

neri na ne peroksidine as 😃 sviesi... tik kazkaip kai namie sedi visos dienos susivienodina ir nelabai susiorentuoju kada kokia diena 😃
natiuska dauguma temu pratrine tai pasiziurejau musiskes neliko teko nauja kurt 😀

04. Jan 2010, 20:45

sweikunu wisas su atejusiais naujais 😘
bet tik nesuprantu as sio forumo, temas reikia is naujo kurt?

neri neri 04. Jan 2010, 20:43

gerai čia pavarei renate 😀 o tikra blondinė ar tik pagal elgesį 😃 😃

04. Jan 2010, 20:18

aga neri dar juokingiausia kad buvau nepaziurejus kad 7 ketvirtadienis tai isvis tik kita savaite buciau isleidus 😃 ot blondine 😃

neri neri 04. Jan 2010, 20:09

na būtumėt prasitęsia atostogas 😃 matai kaip gerai pasitarti kartais 😃

04. Jan 2010, 19:51

skraiduole na bet tu ir saunuole visas prisiminsi 😃 jo kaip mamytei sekas tai ir man idomu.
Neri pasiskambinau mokytoj pasirodo tikrai 7 i mokykla o as buciau tik 8 isleidus 😃

neri neri 04. Jan 2010, 19:31

oi kaip smagu skraiduole,o tas darinys kur anksčiau buvo taip ir stovi vietoj,jei jau vienas pasirodė tai pasipils ir kiti,na mum daugiau neišdygo,bet ir taip daug turim,o mamytė tai kažkur pradingo,jau senokai dar prieš kalėdas,nei girdėt ,nei matyt.o dar mamytės pienuką Justinutė valgo ar jau nebe.😀gal jau košytės ragavo 😀

04. Jan 2010, 19:08

Sveikos mamukes!! Su Nauuujaiiis!!! 😀 As jau pasiilgau jusu! 😀 taip seniai, rodos, nebendravau... Neri, aktyviste saunuole-nei vienos nepamirsta! 😀 Nikute, malonu susipazinti-papasakok daugiau apie savo atzalele(s). Mes Naujus praleidome namuciuose-draugai buvo uzbege metu sanduroje ir tiek. O va pas mus gera naujiena! Dukrytei jau tikras dantukas pasirode!! Siandien buvom pas gydytoja, tai ji patvirtino!!! Oi kaip faina ir dziugu, o priaugom normaliai-500g ir 1 cm-dabar mes po puses gyvavimo metu sveriam 6kg700g ir 71 cm!!! O kas pas kitas mamytes naujesnio? Kaip Neri jusu seimyneleje-ar Ievutei daugiau dantuku neisdygo? Idomu kaip natiuskos Emilyte-ar jau sedi savarankiskai ir dantukus augina... 😀 Liusia ir Yoalnda augina tokio pat amziaus mergaites-kokios naujieneles pas jas😀 Idomu, kaip Mamytes nestumas ir ar jos sunelis ar jau daugiau sneka.o Mondes Kajus kokius "zbaikus" krecia...😀 Renate ir Erikiux-kas naujo jusu mazyliu fronte? 😀

neri neri 04. Jan 2010, 19:03

o tu pabandyk atsimaišyti😃 😃

neri neri 04. Jan 2010, 19:01

pas mus ketvirtadienį jau reik 😃, ir va žemkalnis ir ketv.

04. Jan 2010, 18:28

tai mes kiek snekejom per susirinkima sake 7d nereikia.... sumaisei man prota dabar neri 😃

neri neri 04. Jan 2010, 18:26

pas mus tai 7d pradeda,tai nueis ir vėl poilsis,kažkaip keistai 😃

04. Jan 2010, 18:24

nea neri penktadieni eis 😛 kazkaip durnai viena diena

neri neri 04. Jan 2010, 18:17

tai tokio amžiaus jaunimui turbūt toks laikas 😀,tai renate pasiilgom gi viena kitos,taip senai bendravom,tai dukra eis turbūt ketvirtadienį tik,mūsų mokykloj atskirai išėjo,tai dabar dukra džiaugiasi ,sako tuščia mokykla,o ir didžiujų pertrauka ilgąją sutrumpino,tai anksčiau baigiasi pamokos.😀

04. Jan 2010, 18:13

ooooo jau pokalbiai vyksta 😀 ir vel kai manes nera 😃 pas mane ir vyresnele atostogauja dar nes pas mus pradinukus su vyresniais isleido atostogu 😀

04. Jan 2010, 18:08

Pabūna - kokias 20 min😀 Ilgesniam laikui - ne. Aš labai ir neprašau, gal kai paaugs, tada labiau susidraugaus. Turiu tokią problemėlę😀

neri neri 04. Jan 2010, 18:06

o tai brolis nepabūna su mažiuku,jis juk pas jus jau didelis 😀

04. Jan 2010, 18:05

Mano vyresnėlis dar namie tupi, dar atostogomis džiaugiasi😀 O aš rytoj, jei bus gera nuotaika, į baseiną lėksiu, jei žinoma, mama galės su mažium pabūti😀

neri neri 04. Jan 2010, 18:03

dukra į mokyklą išėjo,nes pradinukai pas mus jau mokosi,o vyresni dar atostogauja (jie vėliau išėjo)

neri neri 04. Jan 2010, 18:00

tai erikiux ,ne tu viena,mes tai vakar buvom išvažiavę į parduotuvę,dar pas giminaičius užsukom,o tai sakom dar nebuvom niekur išlindę .😀

04. Jan 2010, 17:58

Labutis visoms😀 Pas mus jau visiška kasdienybė -net nesijaučia, kad šventės buvo. Vyras išvažiavo, likau namie viena su vaikais. Šiandien po parduotuves pasidaviau, o tai kelias dienas nebuvau iš namų išlindusi - bijau, kad nesulaukėčiau, nesunamėčiau visai😀

neri neri 04. Jan 2010, 17:49

😃

neri neri 04. Jan 2010, 16:52

Labas nikute,o kas čia prie tavęs prisiglaudęs(us) ,turbut neseniai prisijungei ,o gal ko nepastebėjau ,kol čia streikavo ,smagu. 😀na mūsų mamytės ir pradingo,ilgokai švenčia 😃,na kristina tai gal dar be kompiuterio,bet va mamytė kad dingo tai dingo nei prie skype nei čia,o kur natiuska,liusia,o kažin kaip mondei sekasi vairuoti mokytis,gal jau išlaikė egzaminus.Na erikiux tai jau buvo šiais metais ,va skraiduolės labai pasiilgau,kaip dukrytė kažin.