Nemokami mėginukai

09. Sep, 01:18

Būtų šaunu, kad čia pasidalintume nuorodomis, iš kur galima gauti nemokamai išbandyti kažką naujo, tik ką atsiradusio parduotuvėse, arba net į parduotuves naujovę pristatys netrukus, o išmėginti jau būtų galima anksčiau gaunant nemokamą mėginuką :) O gal ir nebūtinai kažką naujo, bet gamintojai ar platintojai mielai atsiunčia savo produkcijos mėginukų, pavyzdžių (kvepaliukų, kosmetikos, spalvotų kreidelių vaikams, šviečiančių pakabukų-atšvaitų, net raktų rinkinių mūsų vyrams ir t.t.) nemokamai. Kitose šalyse (UK, Ireland, JAV...) tai labai populiaru, o va LT nelabai. Todėl būtų šaunu draugiškai pasidalinti nuorodomis ČIA (Y)

12. Sep 2011, 13:50

gaukdykai.lt

12. Sep 2011, 13:36

wasara- o is kur tuos pvz gavai?😀

10. Sep 2011, 21:00

Štai tas DVD. Man atėjo maždaug per 5 dienas kažkur 😀 Tikrai labai geras 😉 dauguma pratimu, bent jau man žinomi iš jogos ir tikrai šie pratimai verti dėmesio norint būti gražesnėms 😀 👍
http://www.corewellness.lt/accessible/Technique.aspx

10. Sep 2011, 18:13

laukiam laukiam 😃

10. Sep 2011, 17:57

tiesa, lubrikantus ir aš gavau 😃 😃 Galvojau, kad ten kremas koks, kažkaip neužsiskaičiau. Atėjo, tėtis pamate, sako mamai patiliukais: Tu matei ka dukra turi? kaip suprast? 😃 Tada tepaskaičiau kas ten 😃 😃

10. Sep 2011, 17:55

Gavau labai faina kasete tokia, kaip sustiprint pilvo raumenukus lietuviška, ten visokie pratimai, bet nepamenu dabar iš kur gavau... Pabandysiu paieškot iš naujo 😀 Dar gavau Escada kvepalus ir paketa 😃 Imesiu nuorodas fėliau jei rasiu 😉

10. Sep 2011, 15:53

butu idomu tokiu nuorodu pamatyti 😀

10. Sep 2011, 14:51

labai daug nuorodu yra supermamose,jau esu gavus kvepaliuku meginuku,lubrikanto😀

1 ... 3 4 5 6