Neišnešioti naujagimiai

23. Dec, 08:17

labas mamytes, ir ne tyk , ka jus zinot apie Neišnešiotus naujagimius, kaip jie toliau vistosi ir taip taliau?? as esu mamyte kuri pagimdziau mergaite 23savaiciu svere590gr -28sm , jau praejo 2 menesiu po gimdymo sveriam 1kg100gr. bet labai bijau pasikmiu , kaip pagymdziau sake isvis neisgivens vaikas , bet isgyveno , paskuj pasake tokie vaikai gali givent diena dvi , savaite dvi, bet mano mergaite kovotoja isgyveno ir dvi operacijos islaike ant sirdute ir ant akites, dabar tik liko mums priuagt svori . Gal pas kazka irgi buvo panasei a girdejot apie tai ??

23. Dec 2010, 20:17

labas mamytes, ir ne tyk , ka jus zinot apie Neišnešiotus naujagimius, kaip jie toliau vistosi ir taip taliau??
as esu mamyte kuri pagimdziau mergaite 23savaiciu svere590gr -28sm , jau praejo 2 menesiu po gimdymo sveriam 1kg100gr. bet labai bijau pasikmiu , kaip pagymdziau sake isvis neisgivens vaikas , bet isgyveno , paskuj pasake tokie vaikai gali givent diena dvi , savaite dvi, bet mano mergaite kovotoja isgyveno ir dvi operacijos islaike ant sirdute ir ant akites, dabar tik liko mums priuagt svori .
Gal pas kazka irgi buvo panasei a girdejot apie tai ??

1 2 3