Nagų priauginimas ir priežiūra

06. Sep, 10:07 panda3 panda3

sveikos mamytes ziuriu ne viena apie nagucius nekalba ar esate kuri prisiauginus uz ar pries

23. Sep 2009, 12:44

Mamytes,o ka mes suvalgom,tai turbut labai sveika,kiek chemijos panaudota,ka bepaimsi.Manau tikrai cia kiekvienos mamytes reikalas detis ar nesideti nagucius.,Buti plastmase ar nebuti😀)))Man irgi patinka plastase buti😀))

23. Sep 2009, 12:31

akriliniam nagams nereikia jokiu lempu, cia apie gelinius raso...

23. Sep 2009, 12:28

linuke,tu radai info butent apie gelinius 😀natiuska,keisk geli i akrila nebus UV 😃 ir toliau bunam plastmasines.o del tu visu poveikiu.net oras gali sukelt vezi.ipatigai tiems kas gyvena miestuose,kuom kvepuoja zmones????o cia nagai....kol jaunos bukim grazios,as taip manau.

23. Sep 2009, 10:56

oooooooooo skaitykit plasmases bus kaip patikt 😀 Juokauju cia as nesu pries tuos plasmasinius nagus pati galvojau juos detis drasiai pries kokius 3 metelius bet persigalvojau,darbas man to neleido😥

23. Sep 2009, 10:21

va mamytes radau straipsni apie nagu priauginima ir kas gresia 😀
teksaso universiteto medikai skambina pavojaus varpais: vis daugiau dirbtiniais nagais besidziaugianciu moteru atsiduria onkologu rankose. priezastis jau nustatyta-priauginant nagus naudojami ultravioletiniu spinduliu lempos skatina rasti auglius. kad sis teiginys nepasirodytu is pirsto lauztas, medikai pateikia keleta itikinamu faktu. 42-eju metu amerikiete nagu priauginimo procedura daranti 7-8 kartus per metus po 2metu ant rankos pastebejo net kelis augliukus. 55metu moteris du syk per menesi grozio salone koregavusi priauginamu nagu forma, turejo susitaikyti su ant desnes rankos isdygusiu augliu. faktai lieka faktais visgi nemamykite kad zut but turite spjauti i dirbtini grozi. jeigu be dirbtiniu nagu negalite apseiti ( pvz.. jusu nagai is prigimties nedailus ar labai pazeisti grybelio) , pries procedura butinai pasidomekite UV spinduliu lempu technine charastekteristika, ypac ju galiojimo laiku.
tai va tik manes neuzsipulkite as tik parasiau ka radau zurnale apie nagucius

23. Sep 2009, 09:55

ir man patinka but plastmasei 😉

23. Sep 2009, 00:42

liuks 😉

22. Sep 2009, 21:30

nu mergaites laura issake savo nuomone tik nereikia pykti...jai nepriimtina kiekvienas turi savo nomone😀 bet zinot man tai patinka but plastmasinei😃

22. Sep 2009, 20:54

Mamytes,nesvarbu,kad mes be plauku ir nagu busim,bet vat jus galesit didziuotis,kad islikot naturalios😀))))

22. Sep 2009, 20:51

nu manau silpni gali buti tik tol kol ataugs nagiukas, pati nusiemus nebuwau nusiemus 4 metus 😀 bet drauges, kurios nusieme, nesiskundzia, yra kaip buwo 😉

22. Sep 2009, 19:57

klaustukas gale turejo but 😃

22. Sep 2009, 19:56

cia taip kaikurios isgyre kad nu taip smalsu pasidare 😀 niekad nieko panasaus neturejau nes pas pacia labai gerai auga ir pakankamai ilgi ir neluzta.. tai dar stabdo tas kad gal jie silpnesni po to pataps

22. Sep 2009, 15:18

😃 😃 😃

22. Sep 2009, 13:45

jega reikia gal atskira kluba sukurt,plastmasines ir nuostabiai ledines mamos😃

22. Sep 2009, 13:38

smagu Liudvine, kad dar wiena moteryte papilde ''plastmasiniu nagu gretas'' 😃

22. Sep 2009, 09:37

na as susidejau pas kaimyne uz 40lt,tai super patenknta😀galvojau bus sunku vel priprast prie ju bet labai lengvai prasisukau😃 o papildymas naguciu buna ivairus pas kaimyne 30lt kainuoja o tvarkosi jie ivairiai ziurint kaip auga tavo naguciai kitos tik po menesio tvarko kitos po kokiu 2 savaiciu😀

21. Sep 2009, 12:58

mane sudomino tie akriliniai nagai, visu komentaru neperskaiciau tai klausiu : kiek kainuoja jie? kas kiek laiko reik juos tvarkyt ? 😀

20. Sep 2009, 19:29

jaunos esat jau apie pensija galvojat 😉 gal senatvei nei nagu nei plauku neliks 😛 bet tema ne tame ne apie pensija kalbam o apie siandiena, o kiti senatves reik dar isgyvent 😉

19. Sep 2009, 19:35

Gerai tu cia parasei Natiuska,kad ir del antakiu ir del plauku ,senatveje turesim problemu ,jeigu taip mastysim.Pritariu ir mamytei JURATUXS😀

18. Sep 2009, 17:48

😃

18. Sep 2009, 16:07

as labai atsiprasau uz klaidas, man mazoji padeda smarkiai rasyti :p

18. Sep 2009, 13:26

juratuxs,
oj kaip Tu cia wiska teisingai susakei 😀 mazytes sagytes kol sugraibau....as sakau jau turiu 4 metus, ir neketinu nusiimti 😃

18. Sep 2009, 12:09

as pati sau dedavaus akrilinius nagus iki nestumo 3 metus pranesiojau, nestumo metu man nebeprieme organizmas,pradejo atsokineti. del nagu sugadinimo, tai einant pas normalia manikiurininke ir gerai priziurint nuemus naga nera tikrai problemu, tik tiek kad reik tepti su spec laku kiol atauga plokstele pilnumoj. reankos istikruju gfraziai atrodo, mano nagai stiprus,bet tokio ilgumo vistiek niekad visu neuzauginu ☹ lakavimas laikosi 3 sav, o del vaiku suzeidimo,taip gali manyt tik niekados neturejusios,nes akrilinis nagas yra nuslifuotas,bukas ir net normaliai pasikasyt negali!!!ka bekalbet apie suzeidima. pagrindiniai trukumai: brangu ir neina smulkiu apvaliu detaliu suciupinet...

18. Sep 2009, 10:25

Ir niekas cia nepyksta, tik reikia wiska subtiliau issakyti, ne taip drastiskai.. 😉

17. Sep 2009, 21:24

tai as iir sakau savo nuomone kad man nepriimtina ,o senatve dar toli.Ir ne reik pykt😉

17. Sep 2009, 21:05

O jetau, pensijoj, jei ne del nagu, tai manau del plauku problemu turesim 😃 nes nemanau, kad siais laikais dar yra naturaliu 😃 ir del antakiu, nes nuo pesiojimu wisai nebeaugs 😃 ir dar galima prisigalwoti wisokiu nesamoniu 😉 tai cia ir prasoma pasakyti sawo nuomone, o ne kritika reiksti 😀

17. Sep 2009, 21:05

O jetau, pensijoj, jei ne del nagu, tai manau del plauku problemu turesim 😃 nes nemanau, kad siais laikais dar yra naturaliu 😃 ir del antakiu, nes nuo pesiojimu wisai nebeaugs 😃 ir dar galima prisigalwoti wisokiu nesamoniu 😉 tai cia ir prasoma pasakyti sawo nuomone, o ne kritika reksti 😀i

17. Sep 2009, 18:13

JOKIOS AS TIESOS NEIRODINEJU TIESIOG PAREISKIAU SAVO NUOMONE AR JAU NEGALIMA IR TO DARYT.PENSIJOJ BENT DEL NAGU PROBLEMU NETURESIU,NES PLASTMASE NE AMZIAMS O KA NATURALAUS TURI TAI IR SAUGOK

17. Sep 2009, 15:58

Va butent,kad mamytes pradeda irodinet savo tiesas kas geriau,o kas blogiau.Kam nepatinka tegul nevaiksto,kaip sake su PLASTMASE....Manau taip raso tos ,kurios neturi galimybes to tureti.Mokam mes ir trumpus nagus graziai susitvarkyt,bet jei yra noras turet ilgesnius nagucius,tai manau cia jokia nuodeme.O su trumpais dar prisivaiksciosim,kaip busim pensininkes!

17. Sep 2009, 13:54

bet kokiu keistu zmoniu atsiranda....man grazu, as galiu sau sy malonuma leisti, mano pirstai trumpi ir be nagu atrodo baisiai, ir manau cia kiekwienos asmeniskas pasirinkimas..kodel kitos pradeda pult, ir irodinet sawo tiesas, plastmase ar dar koks s.... koks skirtumas, gi kiekwienos asmeninis reikalas manau... 😀 bukim tolerantiskos wiena kitai... 😉

1 2 3 4