Mažiukui užkietėjo viduriai

20. Mar, 02:11

sveikos, noreciau patarimo. ka daryt mano leliui 1 menuo ir maitinu tik misinuku... savo pieno neturiu maitinai tutteliu uzkietejo pakeiciau milumil... gal arbateliu gert ar ka kita?

17. Mar 2015, 19:19

Sveiki , nuo kada lasiukai collinox nuo pilvuko putimo sutvarko uzkietejusius viduriukus ? 😀 per daznas lasiuku naudojimas kaip tik kietina viduriukus

10. Sep 2012, 18:14

Gerosios bakterijos "gefilus " tikrai labai sutvarko viska,mes panaudojom or praejo visos bedos 😀 dar collinox lasiukai mum labai padedavo 😀 o del klizmuciu tai kaip ilgai nepakakodavo tai ir ikisdavau ta zvakute ,bet tikrai nepriprato jis prie ju 😀 kakoja dabar kaip niekur nieko 😀

10. Sep 2012, 16:17

Na ,ka mamytes ,galiu patarti .. Kas turi bedu su viduriukais ne del misinuku o tiesiog uzkieteja viduriukai ,nusipirkit ''Rtiopharm''geriamaji tirpala nuo viduriu uzkietejimo.
Jis tinka kudikiams nuo 0 m ir suaugusiems tik normos yra kudikiams mazos ,vyresniems didesnes ir suaugusiems vel kitokiom ml..
Tikrai daiktas vertas pinigu kuriuos sumokejau ,mazoji tiek pridare kaku issivale organizmas tikrai super ,oir dabar tokia rami ,sypsos😀)

10. Sep 2012, 14:46

Sveikos mes jau irgi susiduriam su viduriu uzkietejimu valgom misinuka Milupa-Milumil. Dar nekeiciam bet jeigu nepades toks skystukas ir arbatele ramuneliu tada keisim 😀 Nes su ramuneliu arbata kai gerdavo kiekviena diena darydavo 😀 Siandien kai buvau vaistineje vaistininke pasake kad nuo NAN,TUTELI 80 %vaikiukams kieteja viduriukai ,nuo klizmuciu priprantama .Tad jeigu nenorima duot jokio viduriu laisvinamojo skystuko ar dar ko .. tai pataria ramuneliu arbata girdyt ir jeigu nenaudojot tainusipirkit geruju bakteriju 😀

01. Sep 2012, 14:47

sweikos mamyte mum irgi tapati poblema kaip ir jum . mum jau 4 dienos kaip negalima padaryti , vakar mama mano dare klyzmute dejo zvakute bet jin nieko nepadejo , kiso poto termometra tai kaskiek padare bet ryte pazejau nieko tuscia tik pampersas prisisotas ir tiek .. nezinau ka daryti kad jis padarytu gaila man vaiko ,. jam neuztenka mana pieno tai daduodu misiniuko tatuti lbj gerai valgo o mum uzkietejo misiniukas NAN1
.

gintarerei gintarerei 22. Aug 2012, 16:56


gintarerei * 22.08.12 16:55:06
sveikos, o klausykite, gal esate kuri nors susidurusi su viduriuku kietejimu, nors ir maitinat savo pienuku? nebesuprantu kodel mano Jonukui tie viduriukai kieteja..vat kai pilvukas susitvarke, prasidejo si problemyte! jau matau, kad pasitustinimo diena arteja, nes pora dienu iki to, jis neramesnis, daugiau stena, o pries padarydamas kakuti, labai garsiai ir intensyviia stena, labai jau susiraukes buna...padarius kakuti, dar pamasazuoju pilveli ir tada dar viena kruvele padaro normalia!

04. Jun 2012, 16:13

Na vadinasi jis jums tiko.

04. Jun 2012, 15:43

As ir nesakau, kad jis nuo viduriu uzkietejimo.As sakau, kad kai pradejau sita misini duot, man baigesi visos bedos, ne tik viduriu uzkietejimas.

30. May 2012, 19:36

Espumizanas ir nera nuo viduriu kietejimo,jis nuo pilvo putimo,diegliuku.

30. May 2012, 16:54

Mano maziukui kietejo viduriukai, verke, skaudejo,nesupratau kodel... daktare sake keist misinuka, bet nesake koki duot sake bandyt kita. Nusipirkau Hipp combiotik, pasibaige sitos problemos jau po pirmo buteliuko.Mums jau ketvirtas menuo, neturiu jokiu problemu. Nebereikia jokiu espumizanu ir visokiu kitokiu vaistuku.

23. May 2010, 15:33

visos juk zinom kad brokelei laisvian vidurius o tokiam maziukui daug nereiks maza saukstely o ir nekenk

23. May 2010, 15:32

patarciau virtu brokeliu sulciu saukstely sugirdyti

23. May 2010, 15:31

mergaites,visi misinukai savotiskai kietina viduriukus... Svarbiausia reikia duoti ar arbateles ar skysciu siaip kokkiu..na tokio amziaus vandenukas virintas labiausiai tiktu...siaiip pilvuka pagal laikrodzio rodykle pasukt..patrint..pamasazuot ir iskart susitvarkys virskinimas..Zinau ka tai reiskia,nes ilgai su savo dukryte pacioj pradzioj kankinomes su uzkietejusiais viduriukais...o po to kai jau pradejo pati sedet,daugiau judet ir problemos dingo..

23. May 2010, 15:18

o mano sūneliui užkietėjo viduriukai nuo aptamil mišinių, o nuo nan išbėrė. dabar bandom tutteli.

23. May 2010, 13:39

mano dukrytei nuo NAN uzkietejo is karto.tiesiog reikia pasirinkti misineli.pameginkit tiuteli,similac,milumil.o kaip mama ir minejo lb geras yra APTAMIL COMFORT.

23. May 2010, 13:13

Nuo NAN misinelio ir mums kietejo viduriukai - pakeitem ji Aptamil Comfort. Jis skirtas kudikiams esant funkciniams virskinimo sutrikimams.

18. May 2010, 09:45

o as galiu tik prispausti jo kojytes prie jo ir pamasazu7oti pilwuka,gal ka patartumete tokiam maziukui ka daryti kad prakakotu maziukas mano,waistu nelabai noriu pradeti duoti,o su klizmutes girdejau jei pradedi statyti,tai paskui tik su ju pagalba ir kakoja

18. May 2010, 09:43

mano maziukui tik 3saw bus ketwirt ir uzkietejo widuriukai jam,nes pradejau duoti NAN ,nes mano pieno jam nebe uztenka,ir uzkietejo widuriukai jam,nutraukiau nebe dawiau to misinuko,tai db bandom kita misinuka.net gaila man maziuko,guli lowyteje ir steni waikas,o as tik galiu palnks

17. May 2010, 20:13

oi kaip negerai su tais mišinaukais vaja vaja

17. May 2010, 20:12

pabandyk duoti avižų košytės gal atlaisvės jei

11. Apr 2010, 12:29

o klismute bandet daryti?

10. Apr 2010, 18:01

as priestai knygoj buwau skaicius kad yra waistukai DUPHALACE tai tu nusipirkau pabandyt , bet jie lb letai y wiska reaguoja , ir nelabai ka padeda , gal sitie iswardyti pades ... o as duodu sawo mazajai tyreliu bisky , o nuo ju gali uzkieteti widuriukai jai ?

10. Apr 2010, 14:34

ot nusirasiau i lankas😃,ne OSPAMOX,o FORLAX sitie vaistukai vadinas,kuriu tikrai yra LT pirkt

10. Apr 2010, 14:19

edituk,kad tik gautumet pirkt LT tokiu,mes kai buvom gryze atostogu tai daviau jai tuos OSPAMOX lygtai vadinasi,ten miltukai pakeliuose maziukuose,juos istirpini su 50ml vandens ir duodi vaikuciui,na kazkiek padejo,bet vis geriau nei nieko.tikrai nuosirdziai uzjauciu jusu lelyte

10. Apr 2010, 14:16

sveikutes as skaiciau kad vaistukai INFAKOL yra nuo pilvuko,ir dar kad jie padeda jai viduriukai vaikui uzketeja,bet as nz ar ju lt ira pirkti,nes man tus vaistukus parveze is Airijos

10. Apr 2010, 10:35

mamukas .. tikrai reikes nueiti y waistine ir pabandyti nusipirkti jaigu bus ... nes ziuriu kaip ji kankinasi tai wos pati newerkiu , jetus maziuke taip werke o as jai nieko negaliu padaryt tik pilwuka pamasazuoti arba sawo rankyte duot ... tikiuosi kad pades waistai sitie ..

09. Apr 2010, 22:08

😀

09. Apr 2010, 22:05

reiks pabandyti, labai aciu uz patarima😉

09. Apr 2010, 22:02

paimk ausu krapstuka pamirkik aliejuke (alyvogiu geriausia) i ikisk i subiniuka svelniaia ir pasukiok bet pasitiesk kanors nes gali iskarto tustintis pradeti

09. Apr 2010, 22:02

paimk ausu krapstuka pamirkik aliejuke (alyvogiu geriausia) i ikisk i subiniuka svelniaia ir pasukiok bet pasitiesk kanors nes gali iskarto tustintis pradeti

1 2 3