Mano vyras - alkoholikas

06. Jun, 07:08

Laba diena,net nežinau nuo ko pradėti viska pasakoti...esu ištekėjusi, auginu metukų dukryte,tikraja šio žodžio prasme auginu, nes vyras nei truputi nepadeda. Mano vyras,turbut, neturėčiau bijoti šio žodžio - ALKOHOLIKAS. Jis turi darba, tačiau visiškai neturi atsakomybės jausmo, nes šeimai pinigų praktiškai neskiria, buto išlaikyti nepadeda, vaiku nesirūpina, nors sako, kad jį labai myli, bet viskas tik zodžiai.Tačiau visada turi pinigų cigaretėms ir alkoholiui. Daug kartų norėjau viską baigti, ta prasme skirtis, bet visada šeima atrodė svarbiausia, žmogus prašė vis kito šanso, bet tai tebuvo kalbos. Dabar apsisprendžiau galutinai skirtis, prašau vyro išeiti gražiuoju (butas mano),bet sako kol neįvyks skirybos neišeis, šiuo metu skiryboms pinigų neturiu, bet kaip toliau man gyventi?kaip išprašyti vyrą iš savo namų?esu palūžusi, gyvenu tik dėl dukrelės...

01. Jul 2010, 19:06

niurka tikrai l sunki padetis,bet is kiekvienos padeties yra iseitis.svarbiausia buk stipri.pati rasai,jok nebemyli jo,tad manau nebeverta kazko lipdyti.tegul jis gyvena savo gyvenima ,o jus savo...svarbiausia,kad tu ir tavo vaikuciai butu laimingi.o jei jus su vyru visada pyksites ir musites tikrai nebus nei vaikai laimingi nei tu...jau jeigu vyras pakelia ranka,tai viskas baikta.as esu sau pasakiusi,jei kada neduok dieve vyras pakeltu ranka pries mane,tuomet geriau gyventi vienai nei su tokiu vyro elgesiu...sekmes tau niurka.nebedaryk tos pacios klaidos,priimdama vyra atgal..

01. Jul 2010, 17:43

niurka turi būt stipri tu laiminga mama nes turi savo vaikučius😀patikėk jei nemyli vyras vaikų na nežinau aš geriau patylėsiu.Mano dukros tėvas(jei galima jį taip vadinti) nematęs merginos kokius 8m,jai jau 10 greit.Ir tikrai galiu pasakyti,kad tikrai yra kažkur žmogus vertas tavęs,kuris dievins ne tik tave,bet ir tavo kleckučius.Gal pasakysiu grubiai,bet jei vieną kart pakėlė ranką pakels ir antrą ir trečią...Būk stipri...Skauda visada,bet laikas bėga ir patikėk manim greitai viskas užgis...

01. Jul 2010, 17:15

niurka, tu esi laiminga,turi du nuostabius vaikiukius 😀 jie yra neikainuojami, kitos seimos negali net tureti vaiku, o cia yra didziausia ju svajone... tu svajone issipidei,.. luktelk, juk ne viskas iskarto ateis laikas bus ir mylimas salia, kuris moeks gerbti ir vertinti bei myleti ne tik tave bet ir tavo vaikus

01. Jul 2010, 17:11

niurka stiprybes tau, laikykis.Jei vyras taip elgiasi istisai ir nesikeicia, tai cia tesis ir tesis.Tokie vyrai yra nepataisomi

01. Jul 2010, 16:54

sveikos mamytes.dabar man ziauriai sunku.noreciau jums papasakoti savo istorija ir paklausti patarimo.as gyvenau su jaunesniu uz mane vyru.jis devyniais metais jaunesnis,nezinau kaip as taip paslydau is susidejau su juo.atrode kad jis nuostabus,ir atsirado mano gyvvenime kai man buvo sunkiausia(skyriausi su pirmu vyru)jis palaike mane elgesi graziai,pragyvenom keturis metus ,bet nuolat ji mesdavau lauk ir vel naiviai patikejus priimdavau atgal.jis pasidare grubus ziauriai keikiasi nemegsta mano dukters(is pirmos santuokos)mes su juo sugyvenom suneli dominyka.bet jau nuo pat gimimo juo rupinausi viena.nepadejo jis man visiskai.as vis galvodavau jaunas dar pasikeis bet jis pora dienu po ismetimo budavo geras o paskui vel koliodavo yra pakeles ranka.dabar jau savaite kai as su vaikais viena nenoriu pagalvot net apie ji.bet jis neduoda man ramybes zada keistis sako kad myli.bet as jam nieko nebejauciu.galvoju kaip man nesuklysti kaip atrasti stiprybes keist savo gyvenima.nejaugi man nelemta buti laimingai.......

17. Jun 2010, 13:41

stiprybes siai mamytei👍

07. Jun 2010, 09:06

Tikrai niekada nesileisčiau iki tiek,kad vyras pradėtu smurtauti,aš taip pat nesuprantu tu moterų,kurios gyvena su smurtaujančiais vyrais.

07. Jun 2010, 08:49

aisku kad priemei gera sprendima inguliuke argi cia gyvenimas,dar tik to betruktu jei pradetu smurtauti nesuprantu tokiu moteru kurias musa o gyvena kartu.

07. Jun 2010, 07:59

Labai aciū psichologei už komentarą ir informaciją,mamytėms taip pat. Mano vyras tikrai niekada nėra smurtaves prieš mane,bet aišku aš nesu kvaila ir žinau,kad alkoholis daro savo ir jis bet kada gali pradėti smurtauti. Daug kartų jis sakė aš galiu negerti,nes turiu dėl ko,bet tai būdavo laikina,jis buvo ir užsikodaves, tačiau kodas padėjo tik 3 savaitėms, o vėliau vėl pradėjo gerti,žmogus važiavo ne dėl to,kad pats norėjo,o todėl kad jam nebebuvo kitos išeities,buvo priverstas.

06. Jun 2010, 23:02

Laba diena,

Skyrybos-labai sunkus apsisprendimas. Tikiu, kad ilgai mąstėt ir svarstėt. Nors tai dažnai skausmingas ir labai nemalonus procesas, tačiau dažniausiai bent viena pusė lieka patenkinta.
Kaip suprantu sprendimą jau priėmėt, su kuo jus ir sveikinu. Iš tikro tokie atvejai kai namuose girtaujama ir nesirūpinama vaikais, kai visa našta tenka vienam žmogui- situacija nepavydėtina. Dažnai moterys lieka šeimose kai vyras alkoholikas ar smurtaujama šeimoje motyvuodamos tuo, jog daro tai dėl vaikų, dėl šeimos, net nesusimąstydamos, kad niekas neprašo tokios aukos. Priešingai. Kodėl alkoholizmas ir smurtas perduodami iš kartos į karta? Tai visai neužkrečiama. Vaikas auga ir mokos iš tėvų. Pas vaiką pasamonėje atsiranda tokie vaizdiniai ir isišaknija "tikri vyrai daug "pakelia"", "tikri vyrai geria", "tikri vyrai muša žmonas" (tetis tai muša mamą. Tėtis myli mamą ir muša)"geros žmonos būna nuolankios""reikia gyvent dėl šeimos". Mergaitė augus tokioj šeimoj greičiausiai išsirinks tokį vyrą kaip tėtis, nes kitokie jai atrodys nevyriški, o gyvens vėliau kaip ir mama- dėl šeimos. Berniukas iš tokios šeimos nemokės kaip spręsti konfliktus- tik kumsčio pagalba ir gers kaip "tikras vyras". Dėja išimčių būna, tik labai retai...
Priėmėt teisingą sprendimą. Jūsų santuoka dovanojo Jums - nepakartojamą stebuklą- dukrytę.
Galėčiau Jums dar pasakyt, kad esat jauna ir susikurt kitą šeimą visada suspėsit. Tačiau pasakysiu Jums labiau raminantį dalyką- net ir jei liksit viena, be antros pusės būsit bent dvigubai laimingesnė nei esat dabar. Todėl linkiu neprarast ryžto, tvirtybės ir eikit tikslo link.

Pagarbiai
Psichologė Vika

p.s. štai ką pavyko rasti:
Teisinių paslaugų centras Telefonas:

+370 607 05240 Skype: advokatas.1
teisiniu.paslaugu.centras@gmail.com

čia nemokama konsultacija
http://www.advokatopagalba.lt/advokatai_konsultuoja_internete/
čia nemokama teisinė konsultacija
http://www.teises-centras.lt/

06. Jun 2010, 23:02

visu pirma patarciau is visos sirdies nekeisti savo sprendimo jokiu budu,buvo daugybe sansu jam suteikta ir jis jais nepasinaudojo,isvada tokia kad zmogus nenori nieko keisti ir plius galbut gydytis,todel suimk save i rankas ir nenusileisk,laikykis savo nuostatu ir kai jausi kad ir vel noretumei atleist pagalvok kad nuo to kenti ne tik tu. Antra tikrai yra nemokami advokatai,pasiklausk savivaldybej arba pas jurista ir tau nurodys kur ir ka pirmiausia daryt norint pradet skyrybu procesa,nezinau kaip paskaiciuojama kada suteikti nemokama advokata,bet jei ir nepilnai gautum vistiek kazkokia dali padengtu,zodziu butinai kreipkis,mano brolis siuo metu skiriasi,jis buvo bedarbis dabar isidarbines pusei metu,paskyre nemokama advokata ir pradejo byla,tikrai zinau kad reikejo pazymos apie turima nekilnojama turta(registru centras),pazymos apie pajamas,santuokos liudijimo,vaiko gimimo liudijimo,tuomet rase prasyma prisege visus tuos popierius ir lauke atsakymo ar bus suteiktas advokatas(apie savaite laiko). Pagal visus kriterijus ir buvo nuspresta kad jam paskirs nemokama.

06. Jun 2010, 21:31

taip yra valstybiniai advokatai ,jie nemokami..ir dar pries skirbas isprasys lauk vyra

06. Jun 2010, 21:22

Manau, tikrai priemei teisinga sprendima, nes alkoholizmas - nepagydomas dalykas. Su tokiu zmogumi gyventi yra kancia ne tik moteriai, bet ir vaikams. Kad ir koks zmogus geras bebutu, kai jis issiblaivo, nuolatiniai girtavimai ta geri uzgozia. Vaikui skaudu matyti tokius dalykus. Cia tik mano nuomone, bet linkiu del saves ir dukrytes sprendimo nekeisti. Esi jauna, atsigausi ir, manau, viskas pasikeis i geraja puse 😉

06. Jun 2010, 20:25

stiprybes mamyte.manau tikrai teisingai padarei,kad apsisprendei skirtis.saunuole.pasiskambink gal i informacija.jie ten viska zino.tikiuosi greitai viskas susiklostys😀

06. Jun 2010, 20:06

ačiū mamukai už palaikymą, matote, nežinau su kokiomis pajamomis galima tikėtis gauti nemokama advokatą, gal kas su tuo susidūrė?

06. Jun 2010, 19:41

inguliuke,nieko negaliu patarti...noriu palinketi tik vieno: buks stipri,ryztina ir linkiu tau daug daug stirprybes,kantrybes ir laimes 😉

06. Jun 2010, 19:22

jei labai blogai,gali kreiptis i nemokama advokata.kiekviena smiestas ji turi.

06. Jun 2010, 19:08

Laba diena,net nežinau nuo ko pradėti viska pasakoti...esu ištekėjusi, auginu metukų dukryte,tikraja šio žodžio prasme auginu, nes vyras nei truputi nepadeda. Mano vyras,turbut, neturėčiau bijoti šio žodžio - ALKOHOLIKAS. Jis turi darba, tačiau visiškai neturi atsakomybės jausmo, nes šeimai pinigų praktiškai neskiria, buto išlaikyti nepadeda, vaiku nesirūpina, nors sako, kad jį labai myli, bet viskas tik zodžiai.Tačiau visada turi pinigų cigaretėms ir alkoholiui. Daug kartų norėjau viską baigti, ta prasme skirtis, bet visada šeima atrodė svarbiausia, žmogus prašė vis kito šanso, bet tai tebuvo kalbos. Dabar apsisprendžiau galutinai skirtis, prašau vyro išeiti gražiuoju (butas mano),bet sako kol neįvyks skirybos neišeis, šiuo metu skiryboms pinigų neturiu, bet kaip toliau man gyventi?kaip išprašyti vyrą iš savo namų?esu palūžusi, gyvenu tik dėl dukrelės...

1 2